Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lis - poraz kolejny dzieks za screena ( chyba pora na repa bo wiele sie od Ciebie ucze)

Tomuś - dziwnie wyglada ta noga z dostawki bez tego czarnego na dole ( choc wiem ze to narzucil Ci inwestor ; fotele maja dziwne obicie - niby jasne a niby tak nagle sie sciemniaja , tez odnosnie foteli to ra rurka chromowana od podstawy do siedziska chyba powinna byc grubsza ; podoba mi sie chrom nog biurek ale za to uchwyty znikaja na tym jasnym kolorze ; kosz - czarny worek drazni sie z oparciem krzesla : EDIT - sorry ze sie tak czepiam ale tez robilem do starej pracy takie rzeczy a mialem zbyt drobiazgowego szefa ktory czepial sie nawet o PCV - a tak z ciekawosci idac tym tropem - PCV tez robiles do biurek i kontenerow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti- jesteś młody pozmieniasz sobie ;D hehe

 

delf77- masz racje noga jest i wlasnie ja zmieniłem bo to czarne w innych nogach jest do regulacji wysokości. a o PCV to odpowiedz jest że tak.

 

JunioR- i tak podkręcam kolory. kontrast plus 10 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teścik materiałów na jednodniowym modeliku, wszystko z głowy leciałem. Model miał iść do animacji ale w genialności swojej nie zapisałem sceny, i nadpisałem inną sceną autobackup..tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz ;|

 

Uwaga duża rozdziałka (1600x1200)

13f3099440a8f4eem.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze taki renderek, testowalem troche szyby, co o nich myslicie? w sumie patrzac na fotkach, w takim swietle powinno byc chyba takie biale... hmm sam nie wiem

edit

aha nie wiem czemu na kazdym renderku mam taka mala biala krope:/ na tym renderze jest przy srodkowych slupkach

evo61uo6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... mieliście kiedys taką opcje że widok w perspektywie zaczynał sie tak dziwnie kosić ?? zauwazyłem ze dzieje sie tak po uzyciu camery correction bądz Guess'a w fizycznej... o co to chodzi ?? radze sobie z tym mergując cała scene do nowego projektu i importuje preseta... ale czemu tak sie dzieje ?? Magicy napewno sie z tym spotkali... pozdrawiam (wiem watek moze nie tu gdzie trzeba)

scrb5a53d6uu8.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności