Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tomek nie ma żadnego vrayplane tam. W oknie jest tylko vraylight, z zewnątrz leje się vraysun, wszystko doświetlane vraysky w colorcorrect + troszkę niebieskiego w reflection.

 

Artur: tekstura piasku po bokach Ci się sypie.

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Arti_ ilość produkowanych przez Ciebie scen jest gigantyczna i..... ani nic z tego nie wynika ani postępu nie ma i też nie ma się co dziwić skoro nie próbujesz dopracowywać tylko przeskakujesz i robisz coś innego. zadaj sobie jedno ... ważne pytanie: co chcesz zrobić i zrób to poświęć temu trochę czasu i dopracuj zamiast produkować kolejne wyrwane z kontekstu obrazki. Trudne ale się opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam prośbę, czy ktos ma teksturkę parkietu Iroko, która moglby się podzielić? bo nie moge znaleźć niczego sensownego.

 

tutaj fotka jak to wygląda:

zdjcie008copyju8.jpg

 

byłbym wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Arti_ ilość produkowanych przez Ciebie scen jest gigantyczna i..... ani nic z tego nie wynika ani postępu nie ma i też nie ma się co dziwić skoro nie próbujesz dopracowywać tylko przeskakujesz i robisz coś innego. zadaj sobie jedno ... ważne pytanie: co chcesz zrobić i zrób to poświęć temu trochę czasu i dopracuj zamiast produkować kolejne wyrwane z kontekstu obrazki. Trudne ale się opłaci.

 

Co chcę zrobić i zrobię... Chce wreszcie zrobić tę cholerną wizę, a nawet nie znam trick'ów pomocnych w tym.... Możecie dać jakieś tutki o robieniu własnych drzewek ( te co widać, to gotowce z max'a ) i jakieś "analizy" profesjonalnych wiz?

 

 

 

_Arti_ mam wrażenie, że dachówki troszeczkę za duże :)

 

i chyba disp drużkę Ci wygiął tak że widać że to atrapa do telewizora :D płaska powyginana powierzchnia

 

Dachówki ok, spadnie komuś na łeb, to kasę z odszkodowania będą mieli ludzie xD

 

 

 

jak dla mnie bomba tylko dispa trochę na trawie większego daj ;P

 

Nasz user, nasz pan.

 

 

 

... ściany są jakiego koloru? :D Krzaczki lewitują :O

 

 

Ściany - zielone

A kwiatki lewitują bo Harry Potter niedawno przemknął obok tego domku.

 

Dalsze postepy:

hujwiecono6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to niech będzie:P To co najbardziej razi:

- co to za daszek nad drzwiami?;/ Trzeba chyba na czworakach wchodzić do tego domu

- okno tez do wymiany, szyby z reguły nie są na równo z framugą tylko głębiej, i są to szyby a nie lustra.

- pierwszy raz widzę fioletowe łodygi, no ale sie nie znam wiec nie wiem.

- dachówki z wielkie, rynny za grube i po co tam z prawej są aż dwie

- trawa wygląda jak zielony piasek na plaży (zmień dispa na trawe a nie jakiegoś noisa)

- no i pozmieniaj te kolory, szczególnie scian

Czy zamiast klamki jest banan?:P

To by było na tyle z najważniejszych rzeczy. Mam nadzieje ze pomogłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti- dachówki ok!? ciekawe gdzie sprzedają dachówki szerokości drzwi....

 

kliment może gdzieś na zamówienie :P

 

a tak na poważnie to przede wszystkim proporcje leżą i kwiczą...kiepsko wymodelowany ten domek, sie kompletnie nie wysiliłeś...jeżeli model nie będzie w miare poprawny to obojętnie jak zajebiste zrobisz materiały i oświetlenie wiz będzie wyglądał zwyczajnie źle...tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś może jak zrobić coś takiego, żeby krawędzie były że tak powiem bardziej akcentowane? tzn. żeby się wszystko nie zlewało tak jak na moim ostatnim renderze na masce. nie chodzi mi tu w żadnym razie o toona. bo próbuję już z tym i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to nic nie daje ;) na ostanim modelu puga 308 w finished właśnie jest coś takiego z przodu - taki srebrny załamuje się w czarny na tym przetłoczeniu na masce.

 

edit:

oto efekty dalszej pracy (render pierwotny był strasznie ciemny więc pojaśniłem w psie)

hdripshy6.jpg

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności