Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

parch.jpg

30h w 5000x2500, IRR + DMC. 3d displacement jest zabójczy w większych rozdzielczościach:)

 

Render praktycznie prosto z maxa, jedynie mała korekcja levelsów. Teraz zostało tylko podmalować, złożyć plansze i oddać do druku. alleluja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neiraa - Jak skończę projekt postaram się wrzucić całość do działu architektura :) Będą większe obrazki.

Morphe - Dzięki:) Trawa to displace3d na pofalowanym (kilkukrotnie) terenie. Kamera jest dość nisko, więc nie mogłem zastosować displace2d - nieciekawie wychodził.

grigoriob - thx, projekt jeszcze nie dyplomowy, dopiero 5 semestr;)

 

edit

 

arch - myślę że da się załatwić oglądanie ;-)

peter_muler - Całkiem możliwe, że powinny być gęściej, prowadzący nie mieli zastrzeżeń, więc tak zostało. Natomiast sam rozmiar pająków powinien być ok, robiłem właśnie na podstawie rysunków w .dwg.

Edytowane przez kozioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny test siersciucha

Marcin, to maxowy hair&fur troche poczesany na modelu a co wiecej ?

wiecej to moge powiedziec ze z oswietleniem na buferze nie moge sie dogadac :/ a na geometry brzydko sie renderzy

Destroyer, Hans J. Wegner to akurat autor fotela ;)

17818591xc3.jpg

Edytowane przez arturprx2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikodelini, no zapowiada się przyjemny projekt, szczególnie urzakły mnie literki we wnękach. ;) A możesz powiedzieć coś na temat samego projektu? Co to i na co?

 

Edit:/ Wie ktoś może czy vimeo pozwala linkować filmy na stronie, tak jak na przykład youtube?

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze take

naforum3vi8.jpg

 

Mikodelini, no zapowiada się przyjemny projekt, szczególnie urzakły mnie literki we wnękach. ;) A możesz powiedzieć coś na temat samego projektu? Co to i na co?

 

to projekt koncepcyjny "innej" zabudowy szeregowej na projektowanie arch. III sem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa strona ma materiał dziwnie przypominający standardowy z Maxa :P W sumie wygląda to troche jak ściana z powycinanymi rowkami + jakiś uchwyt w tym samy kolorze

 

tak zgadza sie, to jest sciana z "rowkami", nazywaja to tez szufladami.

 

p.s jak wyglada standartowy material z maxa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikodelini to projekt koncepcyjny "innej" zabudowy szeregowej na projektowanie arch. III sem ...

 

 

Między koncepcją a utopią jest sporo różnica, a to jest utopia...I potem się dziwić ze kończymy cudną PG i ciężko, co nie, którym się odnaleźć w panujących warunkach. Obrazki..Fajne krzaczki, ale to everowe:)

 

Junior. Dla mnie bomba ziom..I ten cień, fakt widok za oknem działa nie korzystnie.:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. To bedzie animka, wiec glebia sie zrobi w miare sama od ruszania kamery, jak bede mial wystarczajaco czasu na render to pokusze sie na renderowany DOF. Z materialami sie zgodze, zwlaszcza krzesla i kwiaty mi nie podchodza.

 

edit: arev - postaram sie zeby w finale swiatlo bylo pozadnie przeliczone, moze obejdzie sie bez AO, jakos mi ostatnio przeszkada. Fajnie ze motylki dziaja, szkoda ze nie bedzie ich na koncu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności