Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

polka - fajny raster, kolory też fajne (nie wiem czy nie za duża różnica ciepłoty w tym gradiencie) (nie wiem tylko czy ten glow nie za mocno nasycony). nie wiem jak wyglądały katalogi sam. z tamtych lat, ale dobrą inspiracją mogą się okazać opakowania płyt winylowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trosiek - zapaliłbym te halogeny nad podestem. Dałyby fajne ciepłe światło i cała scena by moim zdaniem zyskała.

 

Test słońca i przy okazji innych dupereli:

 

76de337277d2fe4f.jpg

Edytowane przez pionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lol, aż się nie mogłem powstrzymać przed głupim komentarzem.

 

O LOL! xD

 

Cóż, ja cały czas pracuję na 3ds 2008 i vray sp1, bo są stabilne i się przyzwyczaiłem, więc chyba odpadam w przedbiegach? xD

 

Ale lubię się czasem pobawić...

 

int39.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trosiek - zapaliłbym te halogeny nad podestem. Dałyby fajne ciepłe światło i cała scena by moim zdaniem zyskała.

 

Test słońca i przy okazji innych dupereli:

 

76de337277d2fe4f.jpg

 

pionix ten kraweznik to modelowany czy bump + diffuse (fajnie wyszedł ot tyle powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionix - to nowy projekt od p. arch. Janeczek ? Podjazd jest z dispem czy model ?

Nie wiem czy tylko mój błąd ale jeśli używam większej ilości proxy to disp mi zabija render. Bez względu na wielkość powierzchni na której jest displace i wartościom displace. Bez displace czas na drafcie to ok 15 - 20 minut, wlaczam displace i moge zapomnieć o renderowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voyager - ja bym wywalił ludzika "w biegu" i auto "co nie stoi". Dałbym ewentualnie jakąś babkę i gostka co se gawędzą przy wejściu do domu. Liście tez bym wywalił. Ciemniejszy chodnik i ulica. I byłoby Git i byłby finał :)

Kub@ chłopie... jak ja CI zazdroszczę tego skilla do klimatów. Bardzo się to mi podoba. No może niebko z góry bym zdesaturował ździebko.

Touch – fajne wykonanie i ciepluchno jak to u Ciebie :)

KaeMS - odpowiedź na Twe pytanie brzmi: si, ja, jes, da...:) Co do zarzynania sprzętu to na 99% pomoże Ci przesiadka na 64bity i więcej ramu (jeśli jeszcze jedziesz na 32 bitach). 8GB to mało jak się o tym przekonuję często sam.

 

Chyba finał:

20720a75a1a8cdc9.jpg

 

6fd30039df87cf4f.jpg

 

Kurcze nie wiem czemu ale inaczej wygląda niebo u mnie w Photoshopie i inaczej w przeglądarce. Wcześniej było dobrze. Nic nie zmieniałem :(

Edytowane przez pionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 32 bitach dawno zapomniałem, że istnieją takie systemy. Po co byłoby mi 8gb jeśli wykorzystywałbym mniej niż połowę z tego. Czas na jakieś 2xXeon z większą ilością ramu :(

Bardzo fajnie to wychodzi, choć trawa trochę dziwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionix: Błagam, zrób tuta na tą modelowaną trawę :)

 

A ja kolejny test tej samej łazienki. Tym razem test z postpro.

 

 

 

Vray 1.5 / ~ 1h

 

 

postpro_test.jpg

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pionix

Dzięki z konstruktywne uwagi.

Co do różnic kolorów w przeglądarce, to w photoshopie przy save for web masz opcje dodawania profilu ICC. I teraz musisz obadać, czy to załączenie profilu, czy jego brak powoduje różnice kolorystyki.

 

Nvidia

dywan, to bumpik, czy delikatny disp, bo nieźle wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nvidia: http://www.fototube.pl Tam przynajmniej niema reklam jak na imageshack. Szybciej się ładuje. Tylko, że:

 

# Dozwolone pliki: .JPG, .PNG, .BMP, .GIF

# Maksymalna wielkość pliku: 3mb

 

Jest jeszcze vpx.pl tylko, że

 

Maxymalny rozmiar to 4 MB

Dozwolone typy plików : JPEG, JPG, GIF, PNG

 

lub picshot.pl

 

Tylko pliki graficzne lub archiwum o nazwie upload.zip.

Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB.

 

Na pewno coś znajdziesz dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionix - pierwszy render zamiata :)

 

Jako że z Nvidia zrobilismy sobie małą bitwe , a wyszło na to że wiecej sobie pomagaliśmy niż walczyliśmy , wrzucam moje render tej samej łazienki ...

 

 

test4ps.jpg

 

Juz walczymy z następną ;)

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności