Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wąż: tak - vray light material :p

Na Core 2 Quad Q9550 z 3.05 GHz to jest Irradiance map na high i light cache oraz dobrze ustawiony dmc oraz optymalny sampling materiałów oraz vray skylighta z hdri - czas renderu 11 minut :)

 

Pressenter: wersja 1 dlatego że, moim zdaniem, za oknem i z niego światło jest najwyrażniej zimne, a wnętrze trochę to zimno odzwierciedla ale niekoniecznie jest zimne, może być ciepłe, taki sposób przedstawienia wnętrze mi się podoba. Różnica jest dopiero wtedy jak na drugim z zimna nagle widać ciepło i czuje kolorystyczny "szok termiczny" i dla mnie jest to mniej przyjemne uczucie :)

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale zabawnym jest fakt, że najbardziej mnie urzekł sufit podwieszany, lekki połysk świetnie na nim wyszedł... a, no i skóra...

 

Moja kuzynka ma taki u siebie, malowała farbą Tikkurila. Fajna sprawa, bo wnętrze zupełnie inaczej się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gientekwl.. Test skóry.. Zgadzam się z Siwym, smacznie wyglądają.

 

Pozwolisz że je nieco rozjaśnisz albo pokażesz różne wersje kolorystyczne? Będzie do wyboru, do koloru ;)

 

mikodelini: fajna trawa, tylko czemu kierunek wygięcia zdżebełek jest prawie taki sam jak na wszystkich tych na scenie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikodelini, tym razem bardzo świetna trawa, masz u mnie plusa, misiaku :D

 

Misiaki ;),

tutaj test bokeh, materiałów i studia w ciągu jednego wczorajszego wieczorka, ciut 2h pracy, wszystkie modele wykonane przeze mnie :)

czas renderingu 1h38 min ;)

Wzorowałem się na kranie firmy Fir Italia, www.fir-italia.it

sredni.jpg

Pełny render, na potrzeby portfolio. Jak proponujecie tworzyć znaki wodne? Bo tak to.. niezupełnie potrafię je zrobić ładnie i stylowo.. :)

firit.th.jpg

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności