Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Estetycznie panie daymon :).

Pressenter - szkoda, że nie widziałeś miny komisji egzaminacyjnej jak w tym całym technologicznym bełkocie nagle im przed oczy wyskoczyła fota Pam na pół ściany hehe. Jak będzie czas zająć się stroną to wróci do lamusa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indian: będzie ciemniej.

arev, xizor:fakt, ostatnio zauważyłem jakie raffaello ma proporcje w stosunku wiórki|kulka :p

georgas: gdzie ta plama? O co Ci chodzi?

 

grigoriob: fajnie, jak zmapowałeś dookoła aż do środka?

daymon: ślicznie, ślicznie! zwłaszcza te kanapki dodały tutaj uroku i zachciało mi się jeść :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki: no ja nie wiem, wydaje mi się, że stać Cię na więcej i lepsze rzeczy robiłeś. Materiały kuleją, tekstury, mapowanie, o odbiciach w oknach to nawet nie będę wspominał, znowu jakieś takie wypłowiałe... nie wiem, może się mylę, w takim razie niech się może ktoś exteriorowy wypowie. Tuje za to fajnie wyszły, tzn model. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz pokazać w tym kadrze?

 

Strasznie 'dusisz' światło kierunkowe, daj mu więcej mocy. Ale też dodaj coś do otoczenia żeby cienie były lekko niebieskie.

 

Aha..i jeszcze taki mój wywód. Fajnie się ogląda jak robisz te trawy, ale czy taka trawa ( nieskoszona, lekko zaniedbana) jest odpowiednia do takiej wizualizacji?

Jeśli robisz mieszkaniówkę to moim zdaniem to jest marketingowe pudło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Lis: Bardzo zacna pracka bez jakichś przesłodzonych wariacji ;) Mam takie pytanko.Niebo wstawiasz w PS czy jest to vray sky ?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titling zostaje. z Przodu zamarkuje się go trawskiem a na zboczu robi się fajny raster jak na sztucznych zboczach.

Architektura jest Jemsów choć sam obrazek nie dla nich.

Akurat to niebo jest wstawione w shopie.

 

Edit:

uległem tej waszej modzie na zboże.

tak mniej więcej to wygląda teraz:

poranek2.jpg

Edytowane przez Lis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonifatz tiaa, to odbicie w oknie miażdży! Rewela, kałuże na płytach też super, jaką metodą robi się takie czary?

 

daymon co do zmian to zawsze można się ratować renderowaniem masek i zmienianiem kolorów w PS (o ile zmiany nie są zbyt drastyczne). I jak już klientowi odpowiada (czyt. jak się cholera zdecyduje) to wyrenderować już na czysto. Ogólnie nie ma lekko, a takie bezpłodne zmiany potrafią obrzydzić nawet najciekawsze zlecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonifatz - pięknie. Przyciemniłbym trochę niebo do takiego oświetlenia.

Pionier - Łoł! Myślałem, że referke wrzuciłeś...:)

michasEK4 - zbyt ciemno jak na taką ilość okien. Zbyt duży kontrast. Niech światło będzie bardziej miękkie.

 

A ja dla zabawy testing siatki:

356e732c947f4b6e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności