Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bonifatz - miodna ta kołdra Ci wyszła. Bardzo ładny render. Uwagi mam tylko te co powyżej.

Wnioskuję, że do displ. wrzuciłeś większą bitmapę niż to co tu pokazałeś?

 

Edit:

Dołączam się do powyższej prośby, plizzzzz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki masz racje z kolorem, dzieki. ok 8 min i to tylko ten fragment w tej rozdziałce

a mam i7 8x2,67gh 3 gb ramu /tak naprawde do 6 gb ale mam win xp 32 bit ale to nie moj komp tylko firmy/

Właśnie mnie to zastanawia czemu tak dług, bo gdy ustawiłem rozdziałkę o sz. 1000px to liczył geometrię jakies 15 min i dałem sobie spokój.... Może Razer się wypowie bo nie wiem o co chodzi, aha wszystko na proxach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jak narazie nie final wiec test i jak narazie czas pracy ok 12h. rendery ok 30 min na ujęcie a bylo ich z 10 przodu nie pokazuje bo bede jescze raz renderowal a teraz liczy sie wieczór.

To taka czysta komercha:) ale musiał byc klimacik świerzości, lekkiego wiaterka, i ciepła

tylview06copy25839530.jpg

tylview08copy5844337.jpg

tylview10copy5848943.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za trzecie ujęcie dostajesz ode mnie repa

 

a za co to to :P ?

 

dzieki za komentarze i krytyke.

Zasłona sie troche złamała :P niestety nie starczylo czasu na robienie innej i użyłem starej która mialem pod reka. Kamień no wyszedł tak jak wyszedł ale juz zostanie,

Siwy świecone Vray sun i sky. sky w reflections a env. to praktycznie biały kolor. sun na 0,008

a tu iluminacja od frontu, rzadko je robie wiec prosze o krytyke czy jest git co zmienic co poprawic itp.

frontduskview019275124.jpg

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowe. :)

Dwie rzeczy trochę jednak drażnią.

Efekty GI czy AO są chyba za mocne. Tam powinno być imo więcej światła.

Na tej wysokości, bez chmur rozpraszających promienie słoneczne cienie powinne być według mnie dużo ostrzejsze i wyraźniejsze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności