Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ładne te wasze wizki, zastanawia mnie tylko czy wy dostaliście tego BMW w jakiejś promocji, bo trzy rendery z nim w roli głównej na dwie strony to niezła średnia, lepiej chyba nawet jak ówczesne osławione Q7. ;)

 

Lisie super klimat, bardzo fajnie cukierkowo wyszło. Ja to bym odrazu na billboard takie coś wrzucił.

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wrzucam test w sumie renderu naszej maxowej audicy q7, studio, materialy, oswietlenie, etc 100% moje,

wrzucam tutaj bo w sumie testowalem pare nowych materialow i sposobow renderu, w przerwie miedzy bmw a hondą...

 

vray, czas to ok.15 min i troszku ps

q7ps.jpg

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis - zacne to! Samochodu jednak bym aż tak nie rozmywał;) Z takim rozmyciem, to on powinien wyskoczyć z tego wyjazdu;p

 

a może on cofa na gazie :P... bo po rozmyciu nie poznasz w która on stronę się porusza :)

 

cucsoniuss - fajny zestaw herbatkowy :)

bardzo miłe dla oka... takie miękkie i gładkie.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indian: wygląda lepiej - mniej ziarna.., ale czemu te wszystkie podtrzymki są białe, nie dałbyś metalu?

a poza tym niezbyt kolorystycznie mi pasuje, preferuję metal + drewno z widocznymi słojami i przegięciami linii + shader czarnej skóry, niestety.

ale jakoś ujdzie! :)

 

pssst....! materiał skórki jest dobry, ładny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje bardzo pierwsze podejścia do robienia exteriorów. Powiedzcie co o tym sądzicie i jakie macie uwagi (prawa część kadru jeszcze do dopracowania). Mi się troszkę to już opatrzyło więc potrzebuję troszkę waszego obiektywizmu :)

05fa1fc9cb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z refki i wszystko na niej jeśli chodzi o ustawienie jest identycznie (oprócz tej prawej strony no) więc uwagi, że minimalizm to nie do mnie ;)

 

EDIT:

właśnie chodzi o to, żeby ją jak najlepiej odwzorować :)

po pewnych poprawkach:

58c7d20578.jpg

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje bardzo pierwsze podejścia do robienia exteriorów. Powiedzcie co o tym sądzicie i jakie macie uwagi (prawa część kadru jeszcze do dopracowania). Mi się troszkę to już opatrzyło więc potrzebuję troszkę waszego obiektywizmu :)

jakieś to jest takie za gładkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refka średnia ale skoro już ją chcesz odwzorować to parę elementów imo się nie zgadza.

 

1.Oświetlenie basenu to swego rodzaju "ies" u ciebie wygląda to jak kulka z vraylightmtl i po zabawie ;)

2. Oświetlenie w wewnątrz po lewej stronie mocniej ingeruje w zewnętrzną część niż u ciebie (zobacz ze tam widac trawe u ciebie jest czarno)

3. Podkręć trochę sky'a / zmień hdrk'e

4.Zmień tło

5.Babole przy górnym oknie najbardziej na prawo

6. Masz zbyt białe światło w tych pomieszczeniach, na refce jest bardziej ciepłe (pomarańczowe)

7. Textura "kraweznika?" wokolo basenu.

8. Materiał dachu.

Ogólnie całkiem ładnie, jesteś blisko dobrego odwzorowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test oświetlenia, materiału śniegu i drzew.

 

(założenie było takie, żeby to wyglądało jak taki konkretnie mroźne popołudnie / wieczór )

 

renderowane w takim rozmiarze jak obrazek na forum. W photoshopie lekka korekta kolorów i dodany sharpen

 

co myślicie?

1 obrazek

 

testsnieg05a.jpg

 

i 2 obrazek (zmienione nieco natężenie światła w stosunku do poprzedniego)

 

testsnieg04a.th.jpg

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki ładnie uchwycony mroźny klimat, ale to nie popoludnie tylko poranek, teraz o 16 juz jest cienmo:P i na drzewach nie ma zwykle tyle śniegu, wyjrzyj za okno śnieg się zbiera tylko w tych załomach miedzy gałęziami.:) ale tak bardzo ładnie podzielisz sie matem śniegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności