Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

arturprx2 - fajowy detal! Kolorystycznie kuleje.

 

pionix - krzesła przefajne! :)

 

indian - lampka się podoba ale czy nie za cienkie to ramię lampki? speed czyli ile? pochwal się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionix, za płasko:) Pograj światłem trochę. Rozumiem, że zapalanie wszystkich świateł jakie są w wizkach się przyjęło, ale tym razem, taki zabieg wszystko Ci spłaszcza. Przynajmniej ja tak to odbieram. Zrób może wieczorne ujęcie.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pioniks: wszędzie ziarno mnie strasznie drażni a z tyłu barcelony na górze coś się na skórze skaszaniło :) I znowu tasiemek w barcelonie nie ma! :p

indian: fajna lampa ale sądzę iż jest to vray 2sidedmtl. Dla precyzji zaproponowałbym ( e, żeby plam nie było itp.) bardzo łatwy sposób ale to kosztuje troche renderingu : diffuse + refraction, z glossiness 0,3-0,6 i kolor szary czyli tzw. do 50% i dostosuj sampling.

 

U mnie głupia 4godzinna zabawa - 4 h renderingu :/

Szklano-gumowa abstrakcja na okrągłodemimonte.jpg

 

thea render podejscie drugie :)

czas=20 sekund

 

Brawo brawo :) też tak zadowolony z Thei jestem, jestem ciekaw jego świetlanej przyszłości. Powiem tak: 20 sekund to jest niezły czas. A w ogóle - fajny model wyrobu jubilerskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo brawo :) też tak zadowolony z Thei jestem, jestem ciekaw jego świetlanej przyszłości. Powiem tak: 20 sekund to jest niezły czas. A w ogóle - fajny model wyrobu jubilerskiego.

Ja jestem zachwycony, zeby wyciagnac dyspersje musialem liczyc to dotychczas w maxwellu, po 2-3 godziny. To naprawde jest dla mnie cos niesamowitego.

PS. Dzieki, ja tez lubie ten pierscionek :)

Tutaj mam ich wiecej ale to roboczy serwer

http://jewcad.com/test/

PS2. Czy ktos jest zorientowany w temacie renderowania animacji w thei spod max'a ? Mam te przyciski nieaktywne. Czy jest to spowodowane wersja demo renderera czy obecna faza budowy plugina ?

Edytowane przez velopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności