Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki. Świerszczu pewnie tylko w błyszczącym drewnie. ;) Tak, tak, statuetka z everów.

 

Co nic nie mówicie, że zapomniałem chamferów na nogach?! Żadnego z was pożytku. xD

 

Edit:/ Test dachówki. Można na pewno jeszcze lepiej tylko jak?

 

dach.jpg

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter - jak się otwiera te szuflady? Dachówki spoko tylko jakieś dziwne odbicia czy co to się tam robi na poziomych stykach.

 

arturprx2 - model ok ale ta część powyżej wody już kiepsko. Szkoda, że kaustyki nie dałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem kiedyś na dachu od podstaw i widzę parę błędów w wykonaniu.

 

1. Ten typ dachówki jest ze 2x grubszy, generalnie dachówki są grubsze, takie połamały by się przy pierwszym gradzie etc. Wyobraź sobie, że taka jedna waży 3/4 kg.

 

2 dziury pomiędzy dachówkami są też większe, nie przylegają tak do siebie mocno, kladzione sa na konstrukcji drewnianej, jedna podnosi drugą -rys.

 

2. wykończenie jaskółki w narożniku robione jest blachą - rys.

 

1234651469.jpg

 

. Kalenica (te na góre) powinna być grubsza, większa i masywniejsza, generalnie jest większa od dachówki, wykańcza się ją zaczepami a pod spód naklejana jest pasiasta taśma ochronna.

 

z3414562X.jpg

 

 

Mój nauczyciel od polskiego mi mówił w podstawówce, że jak nie będę się uczył yo pójdę do łopaty lub na dach... jednak się przydało ;)

Mam nadzieję, że pomoże.

 

Pozdrawiam kotisded

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj muszę jeszcze pociągnąć lekko offtopa celem obrony. Nie chodzi mi o to jak wygląda dach, a o jego oddanie "z głowy" w rzeczywistości wirtualnej, bo jeszcze nigdy tego nie robiłem. Niestety zdążyłem się już przekonać, że jedno z drugim nie zawsze idą w parze, ale dzięki za wytknięcie błędów; po to właśnie był ten test.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mniam mnia, ale ja bym miał schizę korzystając z tego typu łazienki, bo cokolwiek bym nie zrobił to czułbym się, że ją uświniam ;)

A nie żartując przyjemne oświetlenie :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc !

JunioR niezel szambo ;)

Miala byc wieksza vizka ale nie podoba mi sie ogolnie nic w tym wiec nawet nie mialem zamiaru zakladac i zanizac poziomu galleri 3d, daje do testow a sporo tych testow bylo :)

Moze do portfolio dodam medzy wierszami :)

 

cam04copyaw0.jpg

 

cam03hf4.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hcpiter: na drugim tenderku skala tła i poziom horyzontu jest różny w obydwóch oknach. Poza tym coś nie tak z tobą, skoro uważasz, że taką pracą zaniżysz poziom galerii FW :p od wybitnych jest Silver i Gold, a FW jest dla prac skończonych. Nie powiem, że o byle jakim poziomie, bo nie, ale wszystko miłe oku powinno się tam znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki... bo tu dużo osob zagląda... ktoś z Was starał się o dotacje UE... jeżeli tak czy możecie mi polecić jakąś dobra firmę... bo mój szef ma, ale spie...li sprawę, dużo błędów było... Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na worki... bo kartofle juz mam.... a tak serio to zależy mi na nowszym soft'ie i jakimś porządnym kompie albo 2 :).... dotacje na start firmy... wiem ze jest dużo takich firm ale wolę jakąś sprawdzoną najlepiej z Wawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pomysł jak zrobić taką płytkę? Materiały pomocnicze mile widziane. xD

 

diamondlittle1mb6.th.jpg

 

Złota płytka matowa, nigdy nie tworzyłem złota więc przyznam, że nawet koncepcji nie mam. :|

 

Edit:/ Co do dotacji unijnych:

 

tutaj najważniejszy jest biznesplan. Nie można prosić o dotacje ot tak, ni z gruchy, ni z pietruchy. Koszta muszą być dokładnie rozpisane, wpasowywać się w działalność firmy, ale niestety to nie wszystko. Komisja musi dodatkowo uznać, że Twój biznes jest wart inwestycji. Niektórzy dostają 9k na start, a niektórzy 12k na start, i 2k miesięcznie przez dwa lata. Wszystko zalezy od innowacyjności rozwiązań, zapotrzebowania rynku... niestety czynników jest sporo, ale źródeł na necie również. Z własnego doświadczenia wiem, że biznesplan, albo przynajmniej jego dokładniejszy zarys najlepiej pisać samemu, wtedy wiesz o czym piszesz, i łatwiej Ci się wybronić, a i komisja najczęściej zauważa to, i docenia Twoje oddanie się sprawie. Jeśli chodzi o dokładne wytyczne, to szukaj doradztwa finansowego, jest wiele takich, które zajmują się tą konkretną gałęzią. Wiele z nich będzie w stanie również redagować Twój tekst, ale uważaj na ceny, bo głupio byłoby wydać dotacje na doradztwo. ;)

 

arev: drugie.

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś ostatnio popełniłem. dla mnie nowość bo ogrodów na dachu wcześniej nie robiłem :) budynek wyszedł z Revita i nie pozwolono mi go ruszyć. Dlatego w paru miejscach elementy sie przenikają :P

 

final2smalloj4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee skala jest w porządku. To nie drzewa, a krzaki. barierka na wysokości 1,1 metra. Stół na wysokości niecałego metra. to ogród na dachu kilkukondygnacyjnej kamienicy więc sadzenie tam drzew byłoby nieporozumieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo mocne żarówki muszą być w tych iesach ;)

 

hehe no mocarne wręcz, musialem pokazac swiatlo kinkietów na normalnym renderze bo na nocny nie bylo juz czasu, a trza bylo cos pokazac klienteli.

 

Mirach- super :) ale trawka porażka:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności