Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

tjviking : jezeli masz jakiś lepszy sposób na pokazanie "klity" to zamieniam się w słuch ^^.

Loki : ja nie pokazuje mebli, ja pokazuje pomieszczenie. Jeżeli podzieliłbym to na ujęcia to klient już w ogóle nie wiedzialby gdzie dane ujecie ma miejsce ... pamietaj ze to prości ludzie ;)

PICsell : no tak ... niestety nie przerobie korytarza na bo to nie mój projekt ja tu tylko ratuje kloca ;)

 

 

SWRSC : to wina youtube czy w oryginale tez framerate tak kuleje ?

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tjviking : jezeli masz jakiś lepszy sposób na pokazanie "klity" to zamieniam się w słuch ^^.

?

 

Bonifatz! :D no jakto jak? "wężykiem, wężykiem" :D

wiem ze ciezko, ale taki przelot ptaszora na stolem nie wyglada fajnie,

 

ja juz nie robie takich rzeczy, klienci mi dupsko truli tyle razy ze juz

unikam przechodzenia przez przedmioty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ustawianie świateł i kolorów tego nie wolno robić w nocy, bo rano okazuje się, że jest za jasno;p Nie wiem jak u innych, ale u mnie okna, a szczególnie zasłony trochę przepalone;) Reszta good od strony technicznej, mniej fajnie od projektowej.

Podłoga świetnie wyszła.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Loki : trochę materiał tego za przeproszeniem pochwytu wygląda na PCV niż na malowaną stal. coś jak bardzo cienka rynna, chiba trzeba trochę IOR podciągnąć albo wypłaszczyć fallofa - w zależności jak robisz odbicia.

 

i moje dalsze boje, wkleiłem tło coby w oczy nie waliło płaszczkami.

 

clipboard05g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pressenter to jest nawet bardzo dobre ! :D

Podoba mi się ten Farnsworth House i sam po szkole zacznę takie zabawy, ale na polanie w środku lata :)

 

Tylko śnieg na drzewach z bliska jest prostokątny wyraźnie to zdradza użytkowanie onyksa :p

 

Może mi pomożesz? Chodzi o jakiś example od materiału liści na drzewach... :) Dobija mnie to że jak zrobie vray2sidedmtl i wiele kombinowałem z nim to nawet brzydko wychodzi :/ :D a jak zrobie zamiast tego na liściach glossy referaction 0,4 to bardzo ślicznie i soczyście idzie przepuszczanie światła przez liście, tylko WOLNO się liczy xD Chyba coś nie tak robie?

 

Indian domyślam się że jak powieki ci się zapadały i głowa opadała to bezwładnie sunąłeś myszkę w górę i w ten sposób zmniejszyłeś glossy... :p

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter niby wszystko fajnie, ale kadrowanie to calkiem z d..y wziete, to samo dotyczy rozlozenia zieleni.

Bonifatz: wnetrza nawet spoko. Nie moge tylko zalapac, czemu ta kamera porusza sie tak... nudno. Animacja "The Third & The Seventh" pokazała, ze arch viz nie musza byc nudne. Ja wiem, ze klient i tak się osra, ale czemu przy tym nie spowodować u klienta zatrzymania akcji serca. A nich ma.

Przy okazji Alex Roman zapodał nawet making of z tego projektu, polecam.

Edytowane przez Simple_man
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simple_man : bo za to trzeba trochę więcej zapłacić ;) . Bo to jest dom za 150tys Euro a nie za 5 mln. Jak się trafi taki za 5 to będę starał się pokazać go ciekawiej. Gwarantuję ;)

No i pamiętaj że nie każdy ma tak wysublimowany gust i nie wszystko do niego dotrze.

Co innego projekty "for fun" i dla poklasku jak Alexa a co innego komercyjna robota, z resztą sam Alex napisał w jednym z wywiadów, że komercyjna robota zabija kompletnie kreatywność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrot do maxa i vraya po 3-letniej przerwie, kilka godzin pracy (wiekosc modeli nie moja, bo leniwy jestem:)

 

fioletg.jpg

 

btw, nie moge uzyskac po prawnych cieni, na przyklad przy misce z jablkami - z prawej jest direct i mocny vraylight, za kamera dodatkowy slabiutki vraylight - co zmienic, zeby cien byl bardziej wyrazisty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności