Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bonifatz: a ja nie widze obrazka z drzewem, a growfx staralem sie ogarnac, gdy jeszcze trial dzialal :) Na poczatku moze zawily, lecz po stosunkowo niewielkim czasie spedzonym z programem, staje sie intuicyjny.

 

 

Też nie widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter - daj z wnętrzami wkońcu

 

To wszystko co jest. Miał być mega minimalizm pod animację do prezentacji, bo sam budynek już stoi. Nawet mi się dostało za wstawienie choinek.

 

Kto zapala światła w dzień?

 

Zerknij na wszelkiego rodzaju portale o arch, wszędzie w dzień są zapalane światła; ładnie się to wtedy prezentuje na zdjęciach, dodają fajnego ciepłego akcentu. ;)

 

 

Ło Panie, dzięki. Na pewno obadam. :) Rep poleciał.

 

Vision3d: o masakra, świetnie wyszło. Szczególnie podoba mi się ten fioletowy "mleczny plastyk". Bardzo ładnie.

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Bonifatz: Bardzo pozytywnie.Widzę ,że pracka stylizowana na Petera ;) Moim skromnym zdaniem, wydaje mi się że kolory chyba troszkę przesycone.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturprx2 - wybór fornirów nie zależy ode mnie. W sumie i tak cały czas szukam jeszcze odpowiedniej tekstury do nich - zobaczymy co powie klient, może uda się zmienić te forniry (nie wiem czy te mable produkują w innym fornirze)

 

szysia565 - nie tylko on

 

Jak ogólny odbiór ? W sumie w tej serii straciłem już dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vison jak dla mnie a hderce wiecej kontrastu, i bardziej w cyjan morski kolor, albo lakier ciemniej z tonem takiego morskiego ciemnego grafilu... i git, bo to co ja widze to to ze refka jest mocniej skontrastowana, a twoj lakier bardziej blady, w sensie refleksy na nim mysle...

 

grzegorz - 1 mapa na calosci pnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegerz: Tak troszkę to wygląda jakby te budynki stały w studiu, jeśli idzie o światło, a ludzie są... monumentalni. Dziwnie ten MB na mercu wygląda, jakby był wklejony taki rozmazany. :)

 

09121986: Wydaje mi się, że znaczek Audi powinien być połyskujący. Chyba nigdy nie widziałem matowego. ;)

 

Pozdrawiam

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności