Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm, ciekawe co tam Blizzard finalnie wykombinuje, jeśli chodzi o mnie to w GameplayTrailer najbardziej brakowało mi zaciemniania wraz z odległością od bohatera (czy na czarno czy na fioletowo ma dla mnie małe znaczenie)- przy czym w tej chwili gra świateł ogólnie wygląda na bardzo ubogą więc jestem optymistą, nie sądzę aby chcieli w pełni zrezygnować z bardzo przyjemnego widoku wyłaniania się wrogów z ciemności.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja akurat nie chcialbym zagrac w diablo ktore jest klonem dooma 3, gears of war itp, w kwestii grafiki. Byc moze rzeczywiscie jest troche bardziej kolorowo niz do tej pory bylo, ale wszystko do siebie pasuje, a to najwazniejsze. Czytalem jakies oficjalne oswiadczenie, gdzie koles mowil ze lochy nie moga zupelnie odstawac od zewnetrz ktore beda w tej grze. Chyba nie moze tez byc tam caly czas deszczowego zmierzchu?

Ja szczerze powiedziawszy mam nadzieje ze oprawa dzwiekowa zbuduje klimat. Jak dla mnie mogliby wrocic do tej z jedynki:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard wydał oświadczenie: ,,Kolor twoim przyjacielem". Jak tak patrzę na te poprzerabiane w photoshopie screeny w których ta gra wygląda jakby użyto 8 bitowej palety kolorów to chce mi się uzewnętrznić treść żołądkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

ja to nie wiem co to to diablo jest ale obrazek empecka idelanie pokazuje ze nie da sie wszsytkim dogodzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Alert 3

 

no stylistyka wiele się nie zmienia, dynamika jest, lubie klasyke w stylu westwood, bardziej niz np klasyke w stylu blizzard war3(tylko umsy sie nadają)

 

btw: zminenili system budowania

niema juz zbierania ore'a

.n/c...

 

Edytowane przez Cruzh3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, niby tak, ale jakby GOW2 to milaby byc gejowo rozowa gierka z kawaii laskami w roli glownej to juz inaczej bys gadal ;)

 

Odeszli daleko od klimatu wczesniejszych czesci i tyle.

 

No ale to Blizzard - oni musza miec racje bo to Blizzard... Ja po prostujestem niegodzien zeby oceniac ich dzielo.

 

 

A ja czekam na nowy Mortal Kombat :D Tym razem bedzie vs DC comics, moze byc naprawde ciekawie :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=xpx0kgfEjQc&feature=related

Edytowane przez arcade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

hjakies cieniutkie to video strasznie, poprzedni cinematik trailer strasznie mi sie podobał a tu takie ble nijakie :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kupa to wideo z f3:/

Wogóle to ja mam dość reklamowania gier 2lata przed premierą:p

Diablo III - "comming soon... in 2009" znając życie to na gwiazdkę 2009:/

 

F3 to samo, najpierw na sierpień zapowiadali, teraz na wrzesień, wyjdzie pewnie coming soon czyli na ferie zimowe.

 

Wiem, że tak zawsze jest, ale musiałem się wyżalić:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

piknie w końcu nowy wolfik !! wygląda tak se ale i tak zagram byle by tylko nie poszli w ten modny obecnie "realizm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha... ale mnie bawi ten fallout 3. Co to ma być? FPP z elementami RPG (a może FPP z elementami Fallouta)? xD i czemu ta snajperka trafiając kolesia w głowę rozerwała mu też nogi? xD Tymi flakami chyba chceli przekonać starych graczy, że to dalej surowy świat fallouta... smutne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ostatni filmik z fallouta już dużo lepszymi się wydał ;] tylko system walki mi się nie do końca podoba, ale to już trzeba będzie sprawdzić samemu a nie po samych filmikach ;]

edit:

tu możecie zobaczyć dla kogo ta gra ;p

http://www.g4tv.com/e32008/videos/26939/Hands_On_Fallout_3.html

przy każdym oczojebnym rozerwaniu przeciwnika cieszą się jak dzieci... xD

Edytowane przez prrrszalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności