Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest jak ciecie od fantasy z grubymi portfelami biorą się za sf :P a później ludzie się dziwią czemu gry na PC się nie sprzedają, bo nikt nie wyda 100zł na kupe :P Ta akcja z misiem wystrzeliwanym w klatkę przeciwnika złamała moje nadzieje :P Lipa że bardziej będzie to Fallout Tactics niż prawdziwe RPG. Fallouta można było przejść gadając w 90% przypadków, wiadomo nie dało się uniknąć np ataku mutantów itp. a tutaj będzie zapewne 90% bezmózgiej sieczki z wyrzutnią na misie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fallout 3 - no a ja myślałem że będzie duuuuuużo gorzej ;) Lokacje są fajne klimacik ciekawy (radyjko) coś w tej gierce może jednak będzie...

 

A że będzie to młućka FPS i niewiele będzie miała wspólnego z poprzednimi częściami to już mówiłem od roku, skąd nagle takie zdziwienie? ;)

 

Ale bez kitu - nie jest najgorzej - chętnie w to popykam - mogli by tylko nazwę zmienić np na Fallout 3d albo Fallout Shooter, żeby ludzi nie mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bro, chcesz zabić we mnie resztki nadziei?

Niby obiecują, że duży świat, że inteligentny...

 

Ziomuś, też myślałem, że będzie gorzej, ale od Yankee Doodle na fujarce można zfixować.

 

"przy każdym oczojebnym rozerwaniu przeciwnika cieszą się jak dzieci..."

God bless America!

To jest szczera prawda, że: "Ameryka: sex-nie przemoc-tak, Europa: sex-tak przemoc-nie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz obaczylem flimiki z Fallouta 3. Mieszane uczucia mam. Fallout 2 to byla chyba jedyna gra ktora ukonczylem pare razy, za kazdym razem z wielka przyjemnoscia.

Tu swiat wyglada fajnie, cos tam sie lazi, cos tam sie strzela... ale nie pokazali prawie nic innego nie pokazali. Chyba zbyt z tego chca zrobic polaczenie dooma z hl2. Coz, obaczymy, i tak pewnie nie ruszy na moim kompie jak wyjdzie, albo trzeba bedzie konsole kupowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepty do Gears of War 2

http://conceptartworld.com/?p=322

 

W zeszłym tygodniu skończyłem jedynkę i jestem naprawdę miło rozczarowany. Myślałem że jet przereklamowane, a to bardzo udana gierka i zostawiła pewien niedosyt, więc mam nadzieję że dwójeczka również za jakiś czas trafi na PC

 

e ta licha wygląda jak glut... ale to prawda koncepty wymiatają, a modele są jedne świetne, a inne takie sobie.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fani fallouta bedzie tak jak wiekszosc sie spodziewala czyli kupa. Oczywiscie zaraz ktos zacznie bronic ze przeciez gry nie ma itp ale rozumiem jakie byly obawy po malym infie czym ma byc F3 ale po pierwszym gameplay to widac ze wlasnie bedzie to chamska strzelanka. Moze nie chca pokazywac wszystkiego? Ta bo nie maja co pokazac bo to nie bedzie taki rpg jak kiedys to bedzie inna gra na starej dobrej marce o taka przyklejona plakietka z logiem fallout.

 

Moze i naleze do tej grupy narzekajacych ale czy nie mam podstaw? Juz sam pomysl robienia fallouta z takim widokiem mi sie nie podobal no ale czlowiek nie widzial i jak to sie sprawdza w praktyce teraz widze i to kupa jest. Rozumiem ze swiat gier idzie do przodu i nie mozna stac w 256 kolorach i grafie 2d no ale tak ciezko jest olac mode i zrobic gre w 3d z izometrycznym widokiem? Jak ktos przeszuka net i zobaczy robionego F3 za czasow jeszcze interplay'a to zobaczy jak to fajnie moglo wygladac. Oczywiscie moze na dzisiejsze czasy grafa juz slaba ale ogolnie patrzac na to wygladalo jak fallout tylko w lepszej grafie niz starsze czesci i bajerami w stylu stworzenia wygladu naszej postaci. Teraz bedzie tak ze zostana bajery a samej ideaii fallouta nie bedzie. No coz ale tak to jest jak gre robi ktos inni i wykorzystuje popularnosc danego tytulu by zarobic kase. Niech zarabiaja mi to nie przeszkadza ale przy okazji niech zrobia fallouta a nie jakis shit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dobił tekst w jednym z wywiadów, że nowy fallout będzie bardziej nastawiony na walkę, niż na rolpleja... jakby mało walki w falloutach było

 

to mniej wiecej oznacza "nie chce nam sie planowac tylu questow i interakcji miedzyludzkich ile bylo wlozone w 2, wiec zastapimy to wybuchajacymi korpusikami" :) Tez nie chce byc czarnowidzem, gra moze byc nawet ciekawa, mogli by tylko nazwac ja "Fallout:Shoot-em-up"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz trzeba dac jeszcze ostatnia szanse i jak na kolejnym filmiku nie pokaza nic procz strzelania to czlowiek bedzie musial sie juz przyzwyczaic ze ta gra bedzie tak wygladac ostatecznie... hmmm chyba odpale sobie jakiegos fallouta co tam ze sie przeszlo juz to tyle razy ale zabawa za kazdym razem jest i nawet to 256 kolorow tak nie kluje a te teksty w new reno w stylu "od rana nie mialam nic cieplego w ustach" zawsze bede cieszyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie podniecam się już tak nowym Falloutem, bo w sumie nigdy nie byłem fanatykiem. Dwójkę przeszedłem i podobała mi się, ale już na jedynkę nie starczyło mi sił.

 

Bardzo fajny filmik z Quakecon - Rage

 

http://www.gametrailers.com/player/37824.html

 

Na dokładkę Wolf, również z QC

 

http://www.gametrailers.com/player/37743.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Chłyt maketigowy. ;)

Twarz nie trudno dopieścić. Za to teren, po którym panna się porusza jest już beznadziejny i obrzydzony shaderami.

Mafia będzie miała dużo lepsze wnętrza jeśli wierzyć screen'om. :)

Od czasów Doom'a 3 nic nie wywarło na mnie specjalnego wrażenia (no, z wyjątkiem Gears of War) i pewnie przyjdzie mi czekać na kolejne dziecko id software.

Edytowane przez RA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

strasznie cos marudzisz Luki, pewnie "laska" ze względu na te kości nie nadaje sie na bohaterke gry czy chocby npc :D

czekam na heavy raina i mam nadzieję ze sie doczekam, ich poprzednie 2 gierki byly świetne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donMario - nie twierdze ze sie nie nadaje, tylko ma szczeke dosc potezna. Stad uwazam ze grubokoscista.

 

A jesli chodzi o motorstorm i killzone 2, to owszem, moze one dobrze wygladaja, ale chyba kazdy pamieta ochy i achy jak wyszly renderowane filmiki, i jak delikatnie bylo przemilczane ze to nie realtime. Nextgen mialbyc taaaaki potezny. Nawet niektorzy wydawaloby sie powazni ludzie, i wyjadacze w gierkowej branzy dali sie nabrac.

 

A to tech demo, no dla mnie nie wyglada powalajaco, nie wiem co sie dzieje z ustami tej dziewczyny ale cos niefajnego. Po za tym na zdrowy, chlopski rozum, mala kuchenka i jedna postac? Daleko do calej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki Luki pierdolisz, że aż tak brzydko powiem. Zacznij szukać czegoś przyjemnego w grafice i gamedevie :) Przy tech demo (2006 rok!) heavy rain nie chodzi o grafike czy jakas glupia kuchenke! Mi bardziej chodzilo o sile monologu bo jak na gre komputerowa to naprawde robi bardzo duze wrazenie. Przynajmniej na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sila monologu? O czym my mowimy? Ani to ladne ani realistyczne... Nic w tym nie ma. No przykro mi ale ja w grach nie znajduje glebszych emocji. Znajduje adrenaline, czasem jest strasznie, czasem smiesznie. Sila monologu? Mowiles o jakichs ruchach frykcyjnych, chyba odnosza sie do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nomad Soul byl niezla gra, naprawde wykraczajaca poza konwencje.

A heavy rain?

No wlasnie, to tylko jedna postac i skromne otoczenie. Grafika sie nie podniecam, bo poza faktem, ze cos liczone jest realtime to tu nie ma nic specjalnego. Ot bardziej dopracowana postac z dobrym mocapem. I to ciagle tylko demo.

Ale moze fabula bedzie niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

heavy rain- jak kazda gra opozniająca się z wyjsciem na rynek starzeje sie i po czasie moze nie wywiwarac juz wrazenia, nie zmienia to faktu ze jak zobaczylem materialy z 2006 to wymiękłem, to co bylo pokazana to raczej mozliwosci technologiczne ktore mnie zachwyciły

podoblnie bylo z farenheitem jak widzialem pierwsze skriny strasznie mi sie podobały minelo pare lat gra wyszloa pojawiły sie inne standardy grafczne i giera juz pod wzgledem grafiki nie dawala rady ale za to nadrabiała na innym polu,

lubie gry ktore wywołuja u mnie jakies emocje choc gier takich maluto, bo sama adrnalina to juz za mało i nudne jest lazenie rozwalanie wysztkiego , dlatego licze ze heavy rain da mi porządną porcje tych emocji podobnie jak nomad soul i farneheit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nomad Soul to byla swietna gierka -choc w finalowej walce odkrylem buga pozwalajacego latwo wygrac (taki fart juz mam ;/ )- w Fahrenheit nie gralem- damn- chyba musze nadrobic :)- co do Havy Rain to tech demko rzeczywiscie wrazenie robi (choc sa tam ostre babole - chocby mocap) i mam nadzieje ze ten projekt bedzie mial bardzo dobra fabule - ostato zadna gra nie wywarla na mnie wrazenia pod tym wzgledem wiec wciaz czekam. Tak jak juz zostalo powiedziane - ostatnio mamy gierki gdzie sie wszystko bez sensu "rozpirtala" - moze i adrenalina jest ale to strasznie splaszcza gry- a tymczasem wymagania rosna - sama grafika to nie wszystko- marza mi gry jak np Outcast -tez byla to rewoluja troche na przerost ale przynajmniej ktos staral sie stworzyc cos orginalnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności