Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jestem strasznym fanem fallouta, ale na falloucie 3 się nie zawiodłem, w sumie dla mnie jest to to czego oczekiwałem po STALKER, ale w klimacie fallouta. Po prostu tytuł który jest świetnie zrobiony i można przy nim spędzić przyjemnie czas. IMO +9/10

 

Levus - też ostro maniaczyłes w morrowinda :>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Fallouta3... tez macie tak, że woda działa w dziwny sposób... tzn. jest tka napromieniowana, że jak nurkuję i patrze rpzez taflę wody na jakiś obiekt to w tle widać jego normal mapę XD:

 

screenshot0pv1.th.jpg

screenshot1na6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picie z sedesu mając 10 inteligencji, skatowanie Ammy a ta dalej chciała gadać i zgoda na rozbrojenie bomby umieszczonej w środku miasta dana zupełnemu nieznajomemu mnie rozbiły. Dalej nie dałem rady grać (na razie, jeszcze się nie poddałem ostatecznie). Walka mi nie pasuje (taki tam shooter) i uproszczenie systemu (mało w tym rozwoju postaci). Zobaczymy jak będzie dalej... Grafika ładna, fajne miasto te Mcośtam, tylko co mi z tej grafiki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETA, może bug, trzeba na patcha czekać, bo ponoć jest ich niemało.

 

prrszalony, pograj jeszcze, ze sceptycznym nastawieniem też podchodziłem, ale w miarę grania, a nie było go zbyt wiele, zaczyna mi się podobać, robi się klimacik nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie Call Of Duty World At War. Rewelacyjna kampania single. Śmiem twierdzić, że lepsza niż w poprzedniej części. I misja zombie na końcu smieszna :)

Teraz tylko czekam aż mój preorder do mnie przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no falloucik wsysa. Grunt ze klimat świata zachowany i z każdą chwilą gry chce sie zobaczyć nowy kawałek. Trochę boje sie level capa, ale goście z fallout nexus już to rozpracowują.

 

Co do walki nie zgodzę sie, jest fajna VATS w akcji sprawia sie bardzo dobrze.

(szczególnie po modach który sprawia ze w tym trybie otrzymujesz normalną ilość obrażeń, a nie tylko 10% i Pa regenerują się ciut szybciej co owocuje możliwością walki w quasi turach z vatsa do vatsa.)

 

Jeśli Bethesda wypuści Construction set to możemy spodziewać się ze z modyfikacjami fanów, fallout 3 stanie się grą kultową jak poprzedniczki. Jeśli CSa nie będzie, cóż nadal mamy bardzo dobrą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusanagi - w prinsa juz grales? czy w mirrors edge?

 

Mirror to jakis taki sterylny, a w prinsa to musze zagrac zeby sie przekonac czy fajny. Troche za bardzo mangowy jak dla mnie, ale pewnie jak zaczne grac to mi przejda wszelkie "ale".

 

Mi stylistyka nowego Princa baardzo odpowiada :) Szkoda, że dopiero w styczniu pecetowa wersja, ale może do tego czasu TR:Underworld przejdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star wars Force Unleashed - cos niesamowitego/ tyle czasu i pieniedzy i taka niedorobiona gra...

sa momenty fajne oczywiscie i niektore enviroment sa swietne ale ogolnie gra srednia a animacja twarzy w cut-scenkach jak i same twarze to jakis koszmar (zdaje sie ze ktos zapomnial powiek wymodelowac i oczy wygladaja po prostu jak miks zombie z czyms dziwnym)

niby jest ta Euphoria ale jakos zapomina sie o tym po godzinie grania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star wars Force Unleashed - cos niesamowitego/ tyle czasu i pieniedzy i taka niedorobiona gra...

sa momenty fajne oczywiscie i niektore enviroment sa swietne ale ogolnie gra srednia a animacja twarzy w cut-scenkach jak i same twarze to jakis koszmar (zdaje sie ze ktos zapomnial powiek wymodelowac i oczy wygladaja po prostu jak miks zombie z czyms dziwnym)

niby jest ta Euphoria ale jakos zapomina sie o tym po godzinie grania/

 

Gadasz na swfu, a poczekam co powiesz o g6 lol.

Ja juz szykuje pieluchy do sikania ze smiechu. Mialo wyjsc na gwiazdke a nawet zapowiedzi jeszcze nie ma rotfl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z długością tego tytułu? bo jak kupiłem Assasin Creed'a to nie powiem gralo się fajnie ale długość rozgrywki sprawiła że jakoś tak czułem się trochę oszukany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosrs edge naprawde super zrobiony i ma super klimat ale kurde przegieli z trudnoscia .Wedlug mnie najbardziej hardcorowa zrecznosciowka w jaka kiedykolwiek gralem albo probowalem grac.

 

Mi gra nie sprawiala zadnego problemu ;) duzo trudniejszy juz Fallout3 dla mnie hehe

no ale gra jest swietna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ribel: Zycze powodzenia i rozwoju bloga. Fajna sprawa, na pewno sie przyda na naszym poletku. Moze wplynie to pozytywnie na jakosc projektow na gamedev.pl ;)

Tak trzymajcie i niech po kilku dniach nie ogarnie was lenistwo :D - rozwijac, rozwijac !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirrors edge -> Ousoom !!!! troche przypomina nowego Prince of Persia (3/4 gry w biegu) tylko ze 6-7 h i ni ma gry :\

 

Gra dla mnie rewelacyjna. Ja ją przebiegłem w 3h i kurcze szkoda że tylko 9 misji, a każdą da się zrobić w max 10 minut :/ Ale fajnie bo teraz wieczorami sie scigamy z bratem na dwoch kompach obok siebie :D Takie oldschoolowe multi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ze jeszcze o tym nie było, a może coś przegapiłem ? :)

 

Garden of Eden Creation Kit:

"G.E.C.K. dostarcza społeczności narzędzi, które pozwalają graczom rozszerzać grę na wszelkie sposoby. Użytkownicy mogą tworzyć, modyfikować i edytować wszelkie dane do użycia z Fallout 3, od budowania krajobrazów, miast i lokacji, po pisanie dialogów, tworzenie postaci, broni, stworów i nie tylko."

 

G.E.C.K.

G.E.C.K. Wiki

 

Czas zacząć modowanie !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności