Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja bym ściągnął angielskie głosy, aktor grający tą górę mięcha nie popisał się :

 

SPOILER

 

Kejran PWND :D co za upierdliwa bestia xD

 

W DA2 jedyne co mi się podobało to intro :) DIGIC dał czadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Ja musze chyba skasowac tego wiedzmina, bo cholera mam inne rzeczy do roboty a dziad kusi. Jak walczycie z duzymi grupami np nekkerow - z ludzmi sobie spoko radze, z poejdynczym przeciwnikiem tez spoko, czy to by byl czlowiek czy te pajeczaki, ale jak w tych tunelach sa stada tego tałatajstwa to nie wiem co robic, niby pulapki stawiam, ale tego dziadostwa jest tyle ze ja nie mam pieniedzy zeby tyle pułapek kupic/zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już poruszany jest temat dialogów we Wieśku, to jak jestw dwójeczce z pisaniem? Mnie w jedynce trochę drażniły dialogi miejscami żywcem zerżnięte z książek, podane w zupełnym oderwaniu od oryginalnego kontekstu. Nie zaimponowały mi te pokazy literackiej transplantacji. Czy zatwardziały fan książek Sapka będzie syty grając w dwójkę?

 

edit: tylko nie cytujcie wypowiedzi i nie czyńcie aluzji co do ich treści, żeby nie spojlerować. opiszcie Wasze wrażenia plz ;]

 

I z innej beczki: grał już ktoś z Was w Portal 2? Bo to chociaż jest w zasięgu moich przystosowanych do pada łap.

Edytowane przez EthicallyChallenged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I z innej beczki: grał już ktoś z Was w Portal 2? Bo to chociaż jest w zasięgu moich przystosowanych do pada łap.

 

Mistrzostwo swiata, bierz bez zastanowienia, a jak jesteś fanem portala 1 i half-life'a, to biegnij do sklepu natychmiast!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejran PWND :D co za upierdliwa bestia xD

 

Nom, kolejny przykład tego jak nie projektować walk. Po 5-10 minutach uników i siekania wiadomo czego następuje sekwencja QTE a la God of War, w której porażka oznacza śmierć naszego bohatera i konieczność powtarzania wszystkiego od nowa. Nie wiem jakim cudem testerzy nie przekazali ekipie, że to nie jest fajne — widać trzeba zmienić testerów :)

 

Btw. zmiana wersji na polską jednak sporo daje na plus, choć jest większy rozstrzał jakościowy niż w angielskiej. No i są też babole stylistyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morte

Tak tylko się upewnię, na wszelki wypadek, masz srebrny miecz? Flotsam się nie przejmuj, na razie wiesiek nie ma zbyt dużo ruchów, ale jak go rozwiniesz to będziesz miotał wszystko dookoła :) Po pokonaniu Kejrana miałem spory wysyp leveli to dość szybko pójdzie.

Z nekkerami w jaskini jest tak że boją się światła, jak trochę za dużo ich się zbliży, zrób dywersje w jakiś wąski tunel lub w snop światła i powyrzynaj, po dwie sztuki, przydaje się też yrden, by ograniczyć ilość wrogów na raz. Po za tym uniki i jeszcze raz uniki, a potem ciachanie po plecach. To mój sposób, już nawet pułapek nie używam.

Jak walczysz w otwartej przestrzeni, daj wrogom trochę za tobą pobiegać, to łatwiej nie dać się okrążyć i można atakować brzegi ich skupiska, odskoczyć i zrobić to samo. Padają jak muchy :)

No i nie zapominaj o eliksirach jak jest trudny przeciwnik, lub jest ich bardzo dużo. Brak zapasu jaskółek w kieszeni to grzech.

 

@Dr Judym z upierdliwym chodziło mi raczej, że ciężko było, trzeba było trochę przysiąść i rozkminić jak go podejść, by ciągle nie ginąć, ale jaka potem satysfakcja :) Ja nie rozumiem czego ty oczekujesz. Boss to urozmaicenie rozgrywki oraz wyzwanie, gadasz jakbyś oczekiwał, że gra przejdzie się, za ciebie :|

 

@EC

Na pytanie o książki. Ooo tak, są fajne smaczki, zaspojluje Ci tylko że jeden bardzo smaczny czeka na ciebie w obozie :) nawet dwa! No dobra wcześniej będzie jeszcze smaczniejszy :D

Ogólnie, dwójka ma mega fabułę, o wiele lepsza niż jedynka, choć wiele tajemnic, z tej części, jest wyjaśnianych dopiero w dwójce.

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pigeon — wyzwanie wyzwaniem, a błąd w designie błędem. Karanie śmiercią gracza za przegapienie sekundy, w której trzeba wcisnąć przycisk jest raczej mało ciekawym pomysłem.

 

Tym niemniej, po pokonaniu potwora, zdobyciu paru poziomów i lepszego sprzętu walka stała się jakby przyjemniejsza. O ile dobrze to pojmuję, to trochę taki system jak z Gothica czy Risena: na początku jesteś małym siurkiem i lepiej nie wyściubiać nosa zbyt daleko poza cywilizację, a później jest już tylko lepiej :) To IMO bardzo dobra prognoza na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież za przegraną nie dadzą Ci w nagrodę nowej kurtki czy cuś :D, ale trudną walkę rekompensują fajnymi nagrodami :) w tym

 

SPOILER 2 lvl :)

 

W sumie, moim zdaniem, Wiedźmin jest bardzo podobny do Gothica, sterowanie klawiszowe, dobra historia, bogate postacie, klimat (!), mroczny obrzydliwy świat z ładnymi obrazkami, ciekawe frakcje, no i bossy. Tyle że wszystko na sterydach, ale w każdym rpg jest tak, że na początku jest ciężko, by było coraz lepiej :) Ja już mam wszystkie ważniejsze zdolności z drzewa walki mieczem i jak atakuje się kilku na raz oraz można kontrolować finnishery - w tym grupowe - adrenaliną to jest +10 do zabawy :), choć mówie jestem dopiero na początku następnego aktu, więc jedyne z czym SPOILER walczyłem to zgnilce, jeden żywiołak i na turnieju z ludkami.

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morte Ty szczerze, czy ironizujesz?

 

Cóż, otwarta przestrzeń, około 2000 km2 terenu na którym możesz iść dokąd chcesz bez loadingów, otwarta architektura silnika gry, SDK, edytor, toolsy i wojskowe pochodzenie gry (BIS robi też symulacje dla wojska). Biorąc to wszystko pod uwagę Arma3 wygląda bardzo ładnie :)

 

Bruneczku, czy już kupiłeś konsolkę dla tej swojej giereczki która będzie portem z xpudełka, pomimo tego co marketing DICE tam sobie plecie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Po tekscie z groupies napewno byla w tym jakas nutka sarkazmu;) Screenik wyglada swietnie (co nie zmienia faktu ze Witcher 2 takoz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morte - to był żart, sam Wieśka kupiłem w preorderze kolekcjonerkę i się zagrywam ;) Też jestem groupie :D

 

@Bruneczku, mordeczko, Ty się nie obruszaj, EA chce pokazać Kotickowi gdzie CoD powinien zimować za pomocą Battlefielda, co myślisz, czym można mainstream zwalczyć jak nie jeszcze większym mainstreamem. Nie możesz mi wybaczyć tego maleńkiego flejma na facialbooku? Poza tym, Arma i BF to dwie zupełnie inne rzeczy, pierwsza to taktyczny symulator piechoty dla zapaleńców, druga to filmowe, wyreżyserowane widowisko kierowane w szeroką publikę + multi dla tych samych ludzi. Sorry, ale tego się nie da porównać, ani też jedno nie zamiecie drugiego bo target jest całkiem inny.

 

Poza tym, nie sądzę, by kontent robili na nowo :) Engine graficzny na pieca może jest podrasowany, oraz piec pozwoli na większą ilość graczy w multi, ale assety i funkcjonalność pewnie będą te same na wszystkich platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesssuuuu....proszeeee cieeeeeee nie obruszam sie:P Poprostu bf3 na singlu mnie nie obchodzi zupelnie. Bad Company 2 do tej pory nie przeszedlem mimo ze mam "przegrane" 200 godzin w to. Arma mnie nie kreci, moze 3ka bedize jakas tam lepsza. Ale po tym jak zagralem sobie w demo 2ki...no demo mnie tak zniechecilo ze zostalem hejterem army

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesssuuuu....proszeeee cieeeeeee nie obruszam sie:P Poprostu bf3 na singlu mnie nie obchodzi zupelnie. Bad Company 2 do tej pory nie przeszedlem mimo ze mam "przegrane" 200 godzin w to. Arma mnie nie kreci, moze 3ka bedize jakas tam lepsza. Ale po tym jak zagralem sobie w demo 2ki...no demo mnie tak zniechecilo ze zostalem hejterem army

 

Jeśli liczysz, że będzie inna to zapomnij, mam nadzieję, że jednak będzie lepsza niż dwójka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

wracajac do wiedzmina 2 ktory jest super to mam pytanie. Czy ktos w Was mial taki problem ze niektore napisy sie nie wyswietlaja i bardzo czesto nie wyswietlaja sie opcje dialogowe podczas rozmowy? One sa i mozna je kliknac tyle ze ich nie widac.

 

EDIT: HA, efekt mokrych powierzchni mi to rozwalal :)

 

EDIT2: a jednak nie, za chwile dalej sie rypie :((

 

EDIT3: chyba bug jakis :( Na wysokich ustawieniach gra mi chodzi dobrze ale mam ten problem z napisami i wyswietalniem dialogow do wyboru, tzn. czasem sa czasem nie ma. Na ustawieniach minimalnych w ogole sie nie wyswietlaja a gra lata. Ma ktos podobny problem?

 

EDIT4: :) problem rozwiazany dzieki forum cd projektu :) wystarczylo zainstalowac najnowsze stery od nividi w wersji jeszcze beta

Edytowane przez ant-3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo porządna promocja zarówno marki Wiedźmin jak i CD projektu. Niby nie wiele, ale reklama działa :)

 

Dziś śledziłem wątek rozmowy znajomych na facebook - kilka osób komentowało link do informacji o tym co dostał Obama.

 

Finał był taki że 2 osoby kupiły W2 - "Obama ma, to ja też kupię". Fakt może to nie miarodajne i nie jakieś specjalnie ważne ale z 2 strony - medialnie i PRowo bardzo dobra zagrywka. Promocja firmy z naszego padołu przełoży się pewnie na rozpoznawalność innych firm growych - tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo porządna promocja zarówno marki Wiedźmin jak i CD projektu. Niby nie wiele, ale reklama działa :)

 

Dziś śledziłem wątek rozmowy znajomych na facebook - kilka osób komentowało link do informacji o tym co dostał Obama.

 

Finał był taki że 2 osoby kupiły W2 - "Obama ma, to ja też kupię". Fakt może to nie miarodajne i nie jakieś specjalnie ważne ale z 2 strony - medialnie i PRowo bardzo dobra zagrywka. Promocja firmy z naszego padołu przełoży się pewnie na rozpoznawalność innych firm growych - tak trzymać!

 

 

w polsce i tak wszedzie wiedzmina widac...skad wiesz czy w Hameryce wogole ktos slyszal ze Obama dostal Wiedzka:P Ale dobrze, niech chlopina sobie pogra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tr3buh - Gust jest pojęciem względnym ;) Ja do jedynki siadałem 3 razy i zawsze kończyło się na góra 2 godzinach i odłożeniu na półkę na długie miesiące. Lubię gry RPG, lubię gry dla dorosłych graczy (ze względu na poruszanie trudnych tematów, a nie ze względu na gołe baby, czy litry krwi), ale Wiesiek do mnie nie trafił. Jestem pod wrażeniem jakości i jedynki i dwójki, ale to nie moje story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak jest w polsce, ale w GB wogole wiedzmina nie widac. LA Noire ma kilka bilbordow na kazdej stacji metra, wszedzie jest tez brink, ale witchera ni widu ni slychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG OMG OMG OMG OMG !!!!!!!! AAAAAAAAHAHAHAHAHA!!!! AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! :D

doskonala wiadomosc! Ostatnio zaastanawialem sie, czy nie odkurzyc swojego PS2, zeby pograc w MGS2 i 3, a tu taka wiadomosc :D

 

Jedynka jest w PSStorze juz, pewnie dlatego jej tu nie ma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności