Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a wylaczales dzwiek w innych? ;)

Zawsze wyłączam za pierwszym razem :) Muzyka dla mnie niesie bardzo duży emocjonalny przekaz, i chcąc trzeźwo spojrzeć na działkę którą tu się zajmujemy - tymczasowo amputuje sobie ten zmysł :P

 

Nie zmienia faktu, że :

 

to jedna z najlepiej wyglądających gierek do tej pory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajac historii zaczniesz z czysta karta, nie zauwazysz wszystkich smaczkow i puszczania oka. Nie bedziesz tez wiedzial na poczatku dlaczego postacie reaguja na inne tak a nie inaczej.

 

Ja tak mialem w przypadku Mass Effecta 2, co nie przeszkodzilo mi w najmniejszym stopniu bawic sie rewelacyjnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu tak sie jaracie tym wiedzminem? naprawde bedzie AZ tak dobry?

Kazda polska dobra gra nalezy sie jarac! szczegolnie ze ta wyglada na bardzo dobra. Mimo ze fanem nie jestem to kibicuje zeby sie udalo. Wkoncu im wiecej sprzedanych gier za dobra cene, tym wiecej firma ma kasy, i tym wyzsze pensje, premie itp :P Wiec, tak...nalezy sie jarac wieskiem 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja wrzucę dlaczego należy się Wiedźminem 2 jarać.

Wygląda na to, że chłopaki z CDPR wzięli sobie mocno do serca niedoróbki jedynki i uwagi graczy na jej temat. Zaprocentowała wiedza nabyta podczas robienia części pierwszej i pojawiła się też pewnie dodatkowa kasa skoro jedynka była takim sukcesem.

Jedynka bardzo mi podeszła i chociaż nie jestem fanem RPGów, to spędziłem przy niej masę czasu, świetnie się bawiąc. Dlatego uważam, że Wiesiek 2 może podejść wielu osobom, nawet z poza klimatów miecza i magii.

Dialogi, fabuła, mocno przemyślane postacie (choć to już na bazie tego co napisał Sapkowski) i nie męczący system walki. To wszystko sprawiło, że mimo grafiki, która w momencie wyjścia jedynki była trochę przestarzała, gra nadrabiała innymi elementami, a wszystko wskazuje na to, że dwójka będzie jeszcze lepsza.

 

Nigdy nie kupiłem gry w przedsprzedaży i tak samo nigdy nie czekałem na premierę. Wiedźmin 2 jest pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest marketingowa wtopa - tyle powiem.

 

Jutro zamiast zachwycać się grą wszystkie growe serwisy będą rozpisywały się jak to ludzie czekali i się doczekać nie mogli. PR co się zowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też dodam coś od siebie, aby moje wcześniejsze wypowiedzi tutaj miały pełne tło:)

nie tylko w kontekście produkcji CD Projectu ( w które nie grałem i zapewne nie będę grać), Techlandu, People Can Fly, Flying Fish, City Interactive, Nicolasa, ale też tworcow Space Hella czy Oozi: Earth Adventure.

 

Cieszę się, że w naszym zapyziałym kraju są mniejsze lub większe grupy ludzi których połączyła pasja. Ludzi, którzy za psie pieniądze (bo powiedzmy sobie szczerze, to są psie pieniądze, w porównaniu do budżetów zachodnich produkcji), pomimo czasami miażdżącej krytyki podyktowanej polaczkowanym malkontenctwem albo zawiścią, zaciskają zęby i wkładając całą swoją wiedzę, zdobytą różnymi sposobami, ale zawsze zdobytą dzięki chęci samorozwoju, realizują swoje wizje, dostarczając całemu światu wielu godzin rewelacyjnej rozrywki i oderwania od codziennej rzeczywistości.

 

Może nie jestem sprawiedliwy, ale pisze głównie o "murzynach" którzy wypalają sobie siatkówki przed monitorem, a nie gadających głowach które chętnie pokazują się w making of'ach :)

 

Dumny jestem, że należę do tej czarnej społeczności.

 

PS. Rzadko kiedy się tak odsłaniam, więc nie walcie za mocno :)

 

howgh

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty się nie liczysz masz zaburzenie nocy i dnia :) ale w sumie dobrze, będziesz robić za tanka, ja mogę robić za healera i jakoś dotrwamy :P

 

"Krzysiek testuje pod tak zwaną presją fanów..." dajesz ziom, dajesz! To najfajniejsza premiera na jakiej byłem :D dawno się tak dobrze nie bawiłem

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej jestem w takim nastroju http://www.youtube.com/watch?v=qIvh8ngaBN4 :)

 

ale może to wina przedawkowania eliksirów :)

 

Oficjalne oświadczenie REDów!

 

"Nigdzie nie idźcie! :)"

 

ja się nigdzie nie ruszam nawet gdybym chciał xD nie wiem kto im pisze te teksty, ale jest bogiem :D

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna nutka n-pigeon

 

Do 5 maja poinformowac czy dadza dzis rade czy nie. Niezly event sie z tego zrobil, ludzie na oficjalnej stronie wspaniale przekuli frustracje i ponure oczekiwanie w cos niesamowitego - ponad 5500 komentarzy od polnocy i ja co chwlie rycze ze smiechu ;] http://50mb.pl/

Jeszcze CDP ma szanse z tego wyjsc z twarza byle jakis mega bonus byl za rekompensate... i nie DLC :P

Edytowane przez OmeN2501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na głównej wieśka impra na całego :D z linczu przerodziło się w bibę, polak potrafi, zabalować :D

 

hej Omen jesteśmy ostatnimi sprawiedliwymi na maxie, nawet nikogo ukrytego nie ma

 

mięczaki :D

 

50 mega będzie kolejną obsesją, czyżby następca dżemora?

 

 

 

Redzi piszą

 

"Nie jest źle. Serio."

 

Kocham tego gościa. :D Serio.

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sobie gadacie, a normalni ludzie, pracują. Uff, trzasnąłem appsa na FB. Umieram. Musa fajna, mnie jarają ostatnio remixy Depeche Mode, lepse od CColi

 

ta dziewczyna fajnie pomalowała figurkę. Czuje ze niedługo będzie można w CDP otworzyć galerię prac graczy :)

ide na miasto szukać pączków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na takiej zhizie że im trzasnę taką psychodelie na ścianie że szok :)

 

ola, fajny kawałek

 

"Uaktualnienie działa w 100%. Upewniamy się jeszcze, czy wszystkie DLC (Kurtka i Troll) ściągają się bez problemu"

 

Już czuje zapach tego trola! :D jeszcze tylko centymetr iiiiiiiiiiiiiiiiiii~~

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności