Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Dziecięcy świat


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

dzieki za komenty, juz nie wiem w ktora strone iść, troche sie pogubiłem. Zrobiłem na szybko bardziej cartoonowe, co myślicie?

dzieciaki10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

dzieki panowie i panie za komenty, dalej sobie eksperymentuje, wrocilem do poprzedniej trawki, podobaly mi sie te wzorki ale za plaska jakas byla. No i zdecydowanie jaśniej sie zrobilo.

nie moge aploldowac miniaturki w pierszyerm poscie, nie wiem czemu :(

dzieciaki11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała scenka mi sie bardzo podoba, jedyne co bym zmienil to te dzieciaki które wygladaja jak mnekiny, no chyba ze beda one zmieniane, to jesli tak to jest oki, i barzdo łade dzrzewka tylko trosze zróznicuj texture lisci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no pewno ze zmienie, przeciez nie zostawie tego golaska albo gościa zatopionego w murze, beda mialy jakies teksturki no i beda przedewszystkim cos robily. narazie tak tylko je umiescielm, zeby widziec jak graja z otoczeniem. liscie sie tez poprawi, moze powinny byc mniejsze i jakos fajniej pogrupowane? Onyxem robilem a jakos w ogole go nie kapuje, a jak sie tam teksture naklada to po prostu zero, jakis przedpotopowy ten program, ale drzewa ma fajne.

a, ciagle nie moge miniaturki zaladowac w pierwszym poscie... :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

ano moja :) ale Jaras plaskacza i tak dostal :) no nie wiem czemu...

narazie tak to zostawiam, na koniec moze sie jeszcze swiatlem pobawie, tymczasme musze zająć sie bachorami bo one sa tu najwazniejsze a jakos je zaniedbalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_
dostałem bo się niby za bardzo wtrancam ;)P

alez wtrancaj sie ile chcesz, ja tam lubie jak ktoś sie wtranca, to czesto bardzo pomaga.

thx Radzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta chyba, że jestes tuż przed marurą :D hehe

 

a poza tym kurcze bardzo fajna praca wyszła...nie znam sie na 3d ale jeśli miał bym mieć jakąś uwagę to dość dziwnie wygląda ten chodnik. Tzn tekstura na nim. No ale może to tylko kwestia gustu...tak czy siak mnie się praca bardzo podoba...dużo się dzieje...fajne interakcje i ten szary plan w tle...dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_
ta chyba, że jestes tuż przed marurą :D hehe

 

hehe

 

pierwszy z dzieciakow z tekstura, ufff, jeszcze tylko kilkadziesiąt takich mapek...

dzieciaki13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za komenty,

junioR: thx

krzyhhh: to są porządne dzieci, one dredów nie nie noszą ;) ale jak koniecznie chcesz... mozna zrobic

Chris_3d:daj spokuj, zobaczysz ze jeszcze Twoj motylek powalczy:) ja tam nie licze na nagrody, liczy sie zabawa i przyjemność robienia scenki :)

tymczasem dorobilem troche ludkow, daje jeszcze raz wszystkie, tamto ujecie bylo slabe.

b1.jpg

b2.jpg

b3.jpg

b4.jpg

b5.jpg

b6.jpg

b7.jpg

b8.jpg

b9.jpg

b10.jpg

g1.jpg

g2.jpg

g3.jpg

g4.jpg

g5.jpg

g6.jpg

g7.jpg

g8.jpg

g9.jpg

g10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

 

Co prawda to prawda od 2 lat nie uzywam nic innego jak Blendera wiec też na nagrody nie liczę potrzebne oprogramowanie mam OpenSource :) a sprzet też niczego sobie:)

 

Zabawa przednia i jakoś robota szybciej leci jak tak na forum a nie samemu w koncie :)

 

Jeszcze raz dzieki , ale Twoja pracka to jeden z moich faworytów , pomysł i wykonanie po prostu genialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

a pewnie, nawet przez czas jakis tematem byly "rekreacje" ale poszlo do przodu i się troche rozrosło :)

no a ilustracje w mikołajku wypas są, nie można powiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

e spoko, ja tez nie miallem na mysli nic zlego, po prostu zmienialem parokroteni temat i jednym z nich byly rekreacje. no niewazne, dorobilem troche teksturek, wrzucilem pod poprzedniego posta, lepiej chyba sie oglada jak wszystkei razem sa, od razu widac ktora nie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

hehe, murzynków to raczej nie bedzie :)

tymczasem troche porostawialem dziekciki po scenie, ufff, jeszcze conajmniej 2 tyle albo i wiecje...

dzieciaki16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za ciepłe przyjecie pracki, jeszcze troche roboty zostalo z ustawianiem wiec jesli macie wiecej pomysłów na dzieciaki chetnie wysłucham:) narazie zrobilem jednego na drzewie, choc patrzac na to drzewo to musial byc nielada wyczyn ze sie tam wdrapal, pomysl z proca tez moze wykorzystam, dobry jest:) te klęczące na chdonikach rzeczywiscie chyba za bardzo nosami po bruku trą, poprawi sie.

co do techniki to zwykle modele z maxa sa, zmapowane w unfoldzie 3d, i podczepione pod bipedy. jedynie hebe z fontanny byla dopracowana w zbruszu.

dzieciaki17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności