Skocz do zawartości

Bitwa 3D: 8 ( koniec )


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wyglada ok, ale nie wiem co to ma wspolnego z tematem.

 

no to jest laska, laski w bitwie sa zawsze na temat :D

 

Pierzak a widziałeś koncept? Czytałeś pierwszy post? ;)

 

;)

 

Hehehe bardzo fajne lokum....

 

...no dobra idę przekonywać żonę, że jednak zostaje :D

 

ehhh, szkoda :),

 

hehe, touche! koncept niech zostanie bo fajny - to wina shadera :D

 

narazie modeluje, szejder to takie srutututu w 5 min

 

widzialem czytalem i ciagle nie kumam. :)

 

jw

 

Niesamowity. Jak dla mnie- chyba najlepsza praca póki co.

 

dzieki

 

ttaaddeekk no i znowu wyczes! genialne modele!

Jestem bardzo ciekawy finalu, a tu tak daleko do maja ;-)))

tadek daj szanse innym ;-))) jeden znaczek pod Member'em Ci wystarczy ....... narazie ;-)))

 

pozdro

 

dzieki, e przydal by sie 2gi :P

 

fajny renderek stary

 

21, az taki stary nie jestem

 

No kolo dajesz radę. Spoko SSS ci wydszedł no i ten modelik MIODZIO. Podnosisz wysoko poprzeczkę, nie ma co. Czekam na WIĘCEJ !!!!

 

 

dzieki kolo

 

troche tak jak z "Katedry" . T.B

 

dzieki

 

nastepna osoba ktora napisze ze troche jak z katedry dostaje negatywa :]

narazie wszystkie moje prace sa "troche jak z katedry"

 

5d518741d35660b8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kozacka praca będzie:) DOF-ik super efekt daje:)

 

Ale popraw łączenie ust z nosem, wogóle mi się usta jakoś nie widzą, właściwie górna wara, jest zbyt obła.

 

Jeszcze dziurki w nosie ma, jakby zwykła w nim dłubać kciukiem. Zbyt wąziutka przerwa między dziurkami..

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kozacka praca będzie:) DOF-ik super efekt daje:)

 

Ale popraw łączenie ust z nosem, wogóle mi się usta jakoś nie widzą, właściwie górna wara, jest zbyt obła.

 

Jeszcze dziurki w nosie ma, jakby zwykła w nim dłubać kciukiem. Zbyt wąziutka przerwa między dziurkami..

 

Pozdrawiam!

 

no juz nie moge patrzec na usta i nochal, zyje tylko nadzieja ze sculpt pomoze :)

 

nom rarytas :)) wygląda jak z...:) lasu:)

ciekawe jaką scenerie zapodasz:)

pozdro

 

heh, sceneri nie bedzie zawiele , jakies malo widoczne drzewko z tylu moze

 

i wzucam jescze kleje, bo

 

7cb09fd4c00ae259m.jpgb811a8710999f924m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada coraz lepiej - podobaja mi sie bardzo te listki nad czolem - mam nadzieje, ze dodasz ich troche wiecej tu i owdzie :)

za to twarz jakos niebardzo - nie wiem czemu ale usta wydaja sie jakies wyciagniete w dol - byc moze to wina kamery i obiektywu... czarno-biale rendery to dobry pomysl - wygladaja znacznie ciekawiej... czekam na ten mudbox :D

 

z Katedra to mi sie raczej nie skojarzylo ale z pracami Meatsa Meiera owszem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

ttaaddeekk małe pytanko jak robisz te gałązki? dłubiesz ręcznie czy wykorzystujesz jakiś plugin? jaką masz na to technikę?

bardzo mi się to podoba!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejszych tych fotek nie bylo ?? Wrzuc to gdzies bo mi sie monitor rozwala jaki widzi takie cos ;)

 

oki

 

wyglada coraz lepiej - podobaja mi sie bardzo te listki nad czolem - mam nadzieje, ze dodasz ich troche wiecej tu i owdzie :)

za to twarz jakos niebardzo - nie wiem czemu ale usta wydaja sie jakies wyciagniete w dol - byc moze to wina kamery i obiektywu... czarno-biale rendery to dobry pomysl - wygladaja znacznie ciekawiej... czekam na ten mudbox :D

 

z Katedra to mi sie raczej nie skojarzylo ale z pracami Meatsa Meiera owszem...

 

co do Meatsa Meiera nie zaprzecze, ale zauwalylem dopiero po fakcie ;) , z tego co wiem, on ma troszke inny sposob robienia tych wywijasow

 

ttaaddeekk małe pytanko jak robisz te gałązki? dłubiesz ręcznie czy wykorzystujesz jakiś plugin? jaką masz na to technikę?

bardzo mi się to podoba!

pozdro

 

 

20705130260aebe4m.jpga45ade9a237910b1m.jpg

 

 

w niektorych galazkach daje jescze relax po shellu, kozystam tez z polyboost, bo max jest raczej biednym modelerem

 

glownie z tych funkcji

PolyStrips.gifbranch.gif

 

Dla mnie modelik bomba. Bardzo mi się podoba ;)

Tylko czekać na dalszy ciąg :)

 

Pozdrawiam

 

teraz musze to zrigowac, i unwrapowac, wiec ie wiem jak szybko bedzie

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wiem co to znaczy zapusicic korzenie!:)....ładnie otexturuj, daj obrobke w PS ...i wyląduje na tapecie u mnie!:) genialne!!

 

EDIT:...ech...bym zapomniał! troche jak z Katedry

 

szalejesz z tymi pnączami, swietnie wygladaja, ale fakt pierwsze skojarzenie - Katedra ;)

 

CICHO !!! :P

(dzieki)

 

taka kompozycja i wpadla do glowy

47b7213c97263766.jpg

 

:D:D:D

b86365957379846c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

wiem że mój głos się nie liczy ale zarąbiście modelujesz bardzo mi się podoba ^^ życzę powodzenia w dalszej pracy +rep o ile moge ^^ , umiesz uchwycić to coś :)

 

Pozdro

 

dzieki ^^

 

Super! Dla mnie ta poza jest ekstra. Dokładnie odrazu wiadomo o co chodzi ;)

 

dzieki

 

nie no naprawde niezłe !!

był taki krótki film troche w podobnym stylu do twojej pracy :D kaplica chyba :D a może kościół w każdym razie coś na K :D

 

ja tez slyszlalem o jakiejs punktacji na forum na "n"

jakos sie zaczynalo :D

 

Tadku lepieszy był ten wczesniej kiedy postac patrzyła w lewo, teraz jak patrzy w prawo postac wychodzi na pierwszy plan, a jajko spada w ogole, cos z kompo nie tak.

 

co racja to racja :D

 

wq mnei pierwszy kadr byl spoko loco! ta co patrzy w prawo i ma t cos w obu rękach...troche tylko jakbys oddalil nieucinajac głowy!

 

za malo zróżnicowany byl, raczej zostanie tak jak jest teraz

 

21f662e3ee940a06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł maj god!! ju ar amejzing! and jur work is unbeliwebul :eek: :D

 

No dobra.. ale nie jestesmy na CGTalku ;)

 

Thing that i like:

1) Kolorki

2) Modelowanie. Moze to juz bylo, ale robi pozytywne wrazenie,

3) Fajny DOF - nawet pomimo tego, ze jest jedynie WIPowy

 

Things that I don't like (albo bym zmienil/poprawil):

1) Wiecej szczegolow w miejscach gdzie cialo jest bardziej zlozone - na przyklad przedramie jest OK, ale dalej juz nie widac, ze tam jest dlon. Krotko mowiac wyglada jak po bliskim spotkaniu z granatem ;) (byc moze efekt zamierzony ;) ). Fajnie by bylo gdyby te liany w strategicznyc miejscach zawiazywaly sie w pelniejsze formy np 60% ksztaltu dloni.

 

2) Lewa piers ma dziwne wybrzuszenie (chyba ze to wina perspektywy). Proponuje wyslac ja na mammografie ;)

 

3) Lewa dlon jest troche slabo zaznaczona. Tzn sprawia wrazenie jakby bylo zrobiona z plasteliny & again nie mam pojecia czy efekt nie jest przypadkiem zamierzony (majac na uwadze plastycznosc calej sceny).

 

Other then that, pracka jest breftejking (czyli wyrywajaca brwi, jakby ktos nie znal angielskiego :D )

Good luck!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł maj god!! ju ar amejzing! and jur work is unbeliwebul :eek: :D

 

No dobra.. ale nie jestesmy na CGTalku ;)

 

phewww. juz sie przestraszylam bo ostatnio kompletny brak krytycyzmu tam panuje:cool:

 

ogolnie coraz lepiej... jakos nadal nie dziala na mnie ta czesc 'drzewa' na twarzy... nie wiem ale wciaz mi sie z obierkami kojarzy, szczegolnie wokol oka... brakuje tam szczegolow - no ale moze one beda w sculpting wiec sie zamkne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tenkju my masterrrr

 

 

(Klicek) czy Ty wogole spisz ?

 

czasami zastanawiam sie czy nie jestes grupą grafikow podszywajacych sie pod jedna osobę :D

 

Tadeeek tak samo mysleli amerykanie o Lemie ;p

Mysleli ze to kilka osob kryje sie pod jednym nazwiskiem, bo nie byli w stanie uwierzyc ze jedna osoba moze miec tak obszerna (gigantyczna powiedziec by nawet mozna) wiedze.

 

Chcac nie chcac porownales Klicka do Lema ;P

Klicuś komplement wiec to jest niebanalny ;)

pozdrawiam serdecznie ze slonecznego "Solaris" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadek ahahahaha :D tak spie ;)

 

to tylko potwierdzenie mojej tezy :D

 

Kurczę fajnie wygląda. No i ten DOF PS'owy ładny, ładniejszy niż z Combustion.

 

heh, widze że masz wyrobione oko :)

 

ciekawe podejscie do tematu najbardziej podoba mi sie głowa i liscie, ale popraw dłon zeby na całosc sie dobrze patrzyło

 

ok, dzieki

 

Wiatm. Bardzo ladna pracka:) Moglbys podzielic sie materialem lisci bo akurat mam potrzebe takowych urzyc:P

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=28174

 

tekstura lisci zrobiona przez Lis'a, za co dostal duzego respa odemnie :)

 

To po tym wszystkim umowisz mi z ta ladna pania ;) ??

Bo inczej to ona korzenie zapusci :D

 

spoko ;)

 

Jakkolwiek tego nie ustawisz zapowiada sie rewelacyjnie...:D

 

dzieki

 

Oł maj god!! ju ar amejzing! and jur work is unbeliwebul :eek: :D

 

No dobra.. ale nie jestesmy na CGTalku ;)

 

Thing that i like:

1) Kolorki

2) Modelowanie. Moze to juz bylo, ale robi pozytywne wrazenie,

3) Fajny DOF - nawet pomimo tego, ze jest jedynie WIPowy

 

Things that I don't like (albo bym zmienil/poprawil):

1) Wiecej szczegolow w miejscach gdzie cialo jest bardziej zlozone - na przyklad przedramie jest OK, ale dalej juz nie widac, ze tam jest dlon. Krotko mowiac wyglada jak po bliskim spotkaniu z granatem ;) (byc moze efekt zamierzony ;) ). Fajnie by bylo gdyby te liany w strategicznyc miejscach zawiazywaly sie w pelniejsze formy np 60% ksztaltu dloni.

 

2) Lewa piers ma dziwne wybrzuszenie (chyba ze to wina perspektywy). Proponuje wyslac ja na mammografie ;)

 

3) Lewa dlon jest troche slabo zaznaczona. Tzn sprawia wrazenie jakby bylo zrobiona z plasteliny & again nie mam pojecia czy efekt nie jest przypadkiem zamierzony (majac na uwadze plastycznosc calej sceny).

 

Other then that, pracka jest breftejking (czyli wyrywajaca brwi, jakby ktos nie znal angielskiego :D )

Good luck!

 

dzieki, resp dla Ciebie za pomoc, wlasciwie nic o czym bym nie wiedzial ale dobrze jeste poznac zdanie innej osoby

 

phewww. juz sie przestraszylam bo ostatnio kompletny brak krytycyzmu tam panuje:cool:

 

ogolnie coraz lepiej... jakos nadal nie dziala na mnie ta czesc 'drzewa' na twarzy... nie wiem ale wciaz mi sie z obierkami kojarzy, szczegolnie wokol oka... brakuje tam szczegolow - no ale moze one beda w sculpting wiec sie zamkne ;)

 

wlasne trzymam takie proste kawalki z mysla zeby wyskrobac na nich kore potem, zeby nadac temu bardziej wyraz drzewa niz bezksztaltnuch zawijasow

pozdrawiam

 

Tadeeek tak samo mysleli amerykanie o Lemie ;p

Mysleli ze to kilka osob kryje sie pod jednym nazwiskiem, bo nie byli w stanie uwierzyc ze jedna osoba moze miec tak obszerna (gigantyczna powiedziec by nawet mozna) wiedze.

 

Chcac nie chcac porownales Klicka do Lema ;P

Klicuś komplement wiec to jest niebanalny ;)

pozdrawiam serdecznie ze slonecznego "Solaris" ;p

 

 

dokladniej to bylo tak ze philip k. dick napisal list do SiAjEj ze to grupa komunistow ktora proboja cos tam obalic, bo kazda ksiazke ma inna, i to jest niemozliwe zeby jeden czlowiek w kazdej ksiazce mial inny styl

 

jak lubisz lema to polecam "golem XIV" imho najlepsza ksiazka lema, tylko trudno dostepna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

tadzio wszystko jest gicior ale chyba lewą dłoń to bedziesz musiał poprawić coś organika tam nawala, palce różnej grubości, ja bym popracował jeszcze nad tym

listeczki fajowe

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadek wszystko super jak narazie ;)

Tylko mam nadzieję że jeszcze troche poprawisz lewą dłoń, bo coś takie te paluszki krzywe troche są ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadzio wszystko jest gicior ale chyba lewą dłoń to bedziesz musiał poprawić coś organika tam nawala, palce różnej grubości, ja bym popracował jeszcze nad tym

listeczki fajowe

pozdro

 

nigdzie nie napisalem ze skonczylem :) thx

 

Tadek, nad twarzą nie chciało by Ci się jeszcze posiedzieć?:)

 

Pozdro, bardzo cool się robi!

 

chcialoby sie, thx :)

 

OMG świetnie to wygląda:), a tak poza tym to przypomina mi trochę jednego stwora z TES IV: Oblivion:P

 

faktycznie bylo tam takie lesne stwozenie, nie gralem ale widzialem u kumpla,

jakas zapomniana inspiracja... ;)

 

tadek wszystko super jak narazie ;)

Tylko mam nadzieję że jeszcze troche poprawisz lewą dłoń, bo coś takie te paluszki krzywe troche są ;)

 

Pozdrawiam

 

 

poprawie poprawie :)

 

super, fajnie :) dof robi swoje już nie moge się doczekać następnego updatea :)

 

:)

 

kurcze chciałbym doczepić się do czegoś i zadziałać na Ciebie twórczo he he ,ale nie mogę przestać gapić się na ten model a im dłużej się gapie tym większy banan na twarzy.

Pozdrawiam :)

 

dzieki :)

 

Panie ttaaddeekk, pan se jaja robisz czy coś, gdzie są postępy z pracy, przysnąłeś, czy coś. Czekam(y) na więcej.

 

:)

Pani Prosty_czlowiek ( ;) ) mam mase innych zeczy na glowie, tak wiec PRACE ZAWIESZONE NA CONAJMNIEJ 2 NASTEPNE TYGODNIE

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż normalnie sprawdziłem, czy coś się zmieniło w budowie mojego ciała, ale na szczęście nie, dalej jestem facecikiem :)

p.s.

w takim układzie poczekam(y) sobie cierpliwie.

 

 

wiesz, nigdy nie wiadomo czy na 15 tys forum gdzie faceci stanowia 99,9% nie trafilem przypadkiem na dziewczyne , no i nie chcialem gafy popelnic :D

ps boski avatar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku Ty to masz banie. Masakra praca, pomysł i wykonanie. Zawsze podziwiam ludzi z fantazją i szalonymi pomysłami Twój rewelka.

Tak Dalej i mam nadzieje ze doróbisz sutki jakoś tam pusto:D(no chyba ze to się gryzie z Twoim pomysłem)

Powodzenia

 

P.S.Co do skojarzeń dla mnie wszystko kojaży się ze wszystkim więc czemu nie z Katedrą. Chrześcijaństwo jest sciągniete z innych religi, a 10 przykazań są zywcem przepisane od Pitagorejczyków jakoś nikt tego nie wypomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności