Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

59 minut temu, KLICEK napisał:

image.png.95b1ca9f59cf3a6eb1b118c3fd581846.png

O, pani Krysia to człowiek czynu, pewnie płacą jej tylko za rozliczanie podatków, a spokojnie, bez niczyjej pomocy żarówkę sobie wymieni (i nawet nie upomni się o jakieś pieniądze). Wzór.

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moja kreatywność kończy się na momencie, w którym zadaję sobie pytanie "czy byłbyś w stanie to wymodelować?" 😄  
Swoją drogą, jak to wygląda z Waszego doświadczenia- firmy bardziej stawiają, na kogoś kto ma dobre pomysły, ale też takie, które nie sprawiają kłopotu dla działu 3d i są wykonalne czy raczej na szaleństwo i 3d ma się po prostu dostosować "bo za to im się płaci"? 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w figurkach raczej liczy się na praktyczne rozwiązania. Ale koncepty potrafią być odjechane w kosmos - niemożliwe, co czasem przysparza problemów i główkowania jak to wypośrodkować. Chodzi głównie o dział fantasy/sf

Czasem finalnie nawet trzeba coś zrobić "brzydko" żeby to na odlewie fajnie wyszło - a tego nienawidzę. Nawet na insta się nie nadaje 😉 

 

W historycznych też potrafią lecieć w kosmos ale tam chociaż są jakieś fizyczne źródła, fakty itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no roznie to jest 😄 staram sie pewne rzeczy ubijac na poziomie konceptu. Jak np. ktos do konceptu dodaje 10 metrow lancuch pleciony z cialem itp. to z miejsca mowie ze chyba ma dauna i zeby to zmienil 😉 raz ze mordega zeby to wymodelowac dwa ze koszt na lowpolasie jest przewalony 🙂 

Dlatego dobrze konceptowac i niektore rzeczy potwierdzac na wszelki wypadek pomiedzy dzialami 😉 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/26/2022 at 2:17 PM, RaVirr said:

O, pani Krysia to człowiek czynu, pewnie płacą jej tylko za rozliczanie podatków, a spokojnie, bez niczyjej pomocy żarówkę sobie wymieni (i nawet nie upomni się o jakieś pieniądze). Wzór.

W pierwszym momencie pomyślałem że pani Krysia to jaszczurka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RaVirr napisał:

Ostatnio moja kreatywność kończy się na momencie, w którym zadaję sobie pytanie "czy byłbyś w stanie to wymodelować?"

Może nie kończy, tylko zostaje używana do innych zadań, jdo myślenia o tym ak obejść te limity. Czasami z takich ograniczeń, czy to sprzętowych czy to budżetowych (budżetu czasowego) rodzą się bardzo fajne pomysły bo ludzie szukają rozwiązań na problemy zamiast się bryndzlować w krainie fantazji. 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na artstation i poczułem się zdegustowany. Same obrazki mangowych dupeczek. No nie mam nic przeciwko ale trendy są coraz to bardziej ukierunkowane na seks .. słabe to.. odrażające.. gdzie tu sztuka.. 

A nie, czekaj..

image.png.0e6aab52846b7278ee53fadce6ec7b0b.png

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, michalo napisał:

Wszedłem na artstation i poczułem się zdegustowany. Same obrazki mangowych dupeczek. No nie mam nic przeciwko ale trendy są coraz to bardziej ukierunkowane na seks .. słabe to.. odrażające.. gdzie tu sztuka.. 

A nie, czekaj..

image.png.0e6aab52846b7278ee53fadce6ec7b0b.png

coś w tym jest nawet ze sztuki 😄 11.3K likes SIK! https://www.artstation.com/artwork/AqvYNo❤️❤️❤️  xD 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dość gniecenia tych szaraków i starych ludzi, sztuka umarła. Musimy kreować ponętne krągłości i rąbać lajki na dziesiątki tysięcy. Aż kusi mnie by zrobić taki eksperyment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, gryzon napisał:

Dobra dość gniecenia tych szaraków i starych ludzi, sztuka umarła. Musimy kreować ponętne krągłości i rąbać lajki na dziesiątki tysięcy. Aż kusi mnie by zrobić taki eksperyment. 

Myślę, że musiał byś regularnie tworzyć podobne dzieła, żeby zostać zauważonym. Ci co tak monotonnie tworzą cycaste babeczki mają już bazę fanów od lat bo od lat to robią - dlatego mogli przejść na patronite itp.. 

 taki np Steven Stahlberg. Znam go odkąd pamiętam, od pracy One more time z 2003. Dla tego może robić to co robi.

 

Jak robiłem dla dzieciaków figurki pokemon, wrzuciłem je na insta i nie przyniosły mi żadnego nowego followera, a takie historyczne sprawy zawsze kogoś tam mi dadzą.

No i te pokemony wcale tak najgorzej chyba mi nie wyszły. Jak bym miał czym to bym fotki jeszcze dodał. 

Robię jeszcze fanarta z DB ale to grubsza sprawa i coś mi nie idzie ostatnio.. Zobaczymy czy coś ruszy taki temat. 

 

Generalnie nie zależy mi na tym bo jakby mi zależało już bym z rozpaczy chyba umarł a tak to luz. Ci co dają robotę to nie ci co dają lajki. Odkąd Nezumi zniknął z Twittera nikt już mnie tam nie lajkuje hwew, na insta i artstation posucha straszna. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie miałem czasu na cyrk więc kupowałem sending na wybrane regiony świata. Czy to pomogło i czy faktycznie ktoś to tam dostał to cholera wie 😄 

@michalo ją tłukę teraz cartoony i dobrze mi z tym. Jak robiłem realizm to byłem typowym przymierającym głodem artystą 😄  Jak by mnie nic nie ograniczało to bym tłukł chyba te krągłości 😄 Seks się sprzedaje koniec kropka. Musimy poczekać z kilka tysięcy lat aż ludzie ubiorą się w długie białe szaty, zapuszczą brody i będą porozumiewać się gestami oczu i myślami, wtedy wszyscy zapomną o pośladkach. 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, KLICEK napisał:

instagram jest specyficzny, musisz kumac jego mechaniki zeby zdobywac followersow. Wiec albo bierzesz udzial w cyrku, albo placisz za posty sponsorowane 🙂

To ja nie kumam, ale nie przeszkadza mi to 😉

9 minut temu, gryzon napisał:

No ja nie miałem czasu na cyrk więc kupowałem sending na wybrane regiony świata. Czy to pomogło i czy faktycznie ktoś to tam dostał to cholera wie 😄 

@michalo ją tłukę teraz cartoony i dobrze mi z tym. Jak robiłem realizm to byłem typowym przymierającym głodem artystą 😄  Jak by mnie nic nie ograniczało to bym tłukł chyba te krągłości 😄 Seks się sprzedaje koniec kropka. Musimy poczekać z kilka tysięcy lat aż ludzie ubiorą się w długie białe szaty, zapuszczą brody i będą porozumiewać się gestami oczu i myślami, wtedy wszyscy zapomną o pośladkach. 😄

Też bym chętnie stworzył jakiś NSFW bo generalnie nie tylko anime mnie ukształtowało ale też i fantasy - Frazetta np. Lubię i czaję temat erotyki w fantastyce (i sf) - i bawi mnie jak czasem na forach modelarski ludzie są oburzeni jak jakaś firma wyda fatasy laske z biustem na wieszku lub z zakrytym ale mocno wyeksponowanym ciałem. 

Wracając do tematu, niestety mam małe dzieciaki przy sobie praktycznie cały mój kreatywny czas więc tematyka i media są u mnie SFW 😉 

Ale wezmę się kiedyś za to nocą. Skończę fan arta z DB i może coś własnego się wymyśli. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz na to tak, instagram nie ma WALLA tak naprawde jak arstation wiec jezeli cos wrzucasz a masz following 0, to do nikogo nie dotrzesz bo jak?

 

wiec szukaj haszy, pasujacych pod twoja prace. Pakuj bardzo duzo i regularnie obrazkow az jeden Ci zazre i pojdzie w swiat. Nie ma innej metody, tzn jest ale musisz rzucac monetami na lewo i prawo XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KLICEK napisał:

patrz na to tak, instagram nie ma WALLA tak naprawde jak arstation wiec jezeli cos wrzucasz a masz following 0, to do nikogo nie dotrzesz bo jak?

 

wiec szukaj haszy, pasujacych pod twoja prace. Pakuj bardzo duzo i regularnie obrazkow az jeden Ci zazre i pojdzie w swiat. Nie ma innej metody, tzn jest ale musisz rzucac monetami na lewo i prawo XD

Nie no tyle to wiem i coś tam taguje ale nie chce mi się wysilać i wymyślać and tym dużo. Ogólnie postowanie mnie męczy i nie lubię tego robić. A jeszcze renderować specjalnie.. 

Ja to powinienem być w chu.. nadziany i mieć od tego ludzi. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, michalo napisał:

Nie no tyle to wiem i coś tam taguje ale nie chce mi się wysilać i wymyślać and tym dużo. Ogólnie postowanie mnie męczy i nie lubię tego robić. A jeszcze renderować specjalnie.. 

Ja to powinienem być w chu.. nadziany i mieć od tego ludzi. 

haha tez bym tak chcial 😄 ale tak sie nie da:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się ciesze, że w ogóle pracuje tak jak pracuje 😛 No i tak, zapierdala się ale nie mam tego genu przebojowości i chęci na bycie kolejnym bożyszczem internetu. Chociaż i bez genu przebojowości i tłuczenia komerchy da się przebić - jak ty (lizanko ;)) , Magdalena, James Cain.

No ale trzeba mieć kozaczego skilla więc wszystko sprowadza się do dupogodzin. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, michalo said:

Jak robiłem dla dzieciaków figurki pokemon

mmmmkay 😉


jiGYUej.jpg

1 hour ago, michalo said:

bawi mnie jak czasem na forach modelarski ludzie są oburzeni jak jakaś firma wyda fatasy laske z biustem na wieszku lub z zakrytym ale mocno wyeksponowanym ciałem. 

Pamiętam jak nie tak dawno ktoś wrzucił taki sculpt na grupie facebookowej zbrusha,

x4mSQ7O.png

też było trochę woke komentarzy, patriarchat, mizoginizm i czego tam nie było, ale czytało się przednie 😉

 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Destroyer napisał:

Pamiętam jak nie tak dawno ktoś wrzucił taki sculpt na grupie facebookowej zbrusha,

 

🤣 poplułem monitor. Serio? 😄  i ten opis "Study of a blowjob, made in zbrush, still a wip" 

Edytowane przez gryzon
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, michalo said:

Mozna by z tego zrobić trzymak na piórko od tableta 🤣

Na kickastarterze byłby hit, gdyby jeszcze zrobić kilak rozmiarów na różnej wielkości piórka i np alternatwyne materiały z medycznego silikonu to pewnie byłby all time hit na kickstarterze 😄

  • Haha 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam koleszke podziawiam - taki sculpt jedna reka zrobic... I nie mozna skonczyc za szybko, bo sie odniechce... konczenia rzezby... 😛

A powazniej - ja sie wychowalem na obrazkach Luisa Royo, Borisa Vallejo... Same gole dupcie fantasy. Jestem ogromnym fanem wojowniczek w zbroi bikini i Conana ktoremu u stop wije sie gola laska. Jak ktos rozciaga to na codzienne zycie i na moje podejscie do kobiet to jest wariatem. Dlatego musialem skasowac Twittera z jego mikroswiatkiem wiecznie glodnych dramy, nowoczesnych progresywnych. F that. I nie brakuje mi tego w ogole.

Tez chcialbym robic cos swojego, jakies miniaturki sprzedawac ale raczej fizyczne wydruki a nie stl-e bo sie zaraz pojawia gdzies do sciagniecia i tyle bylo. Zycie jednak odciaga mnie od rzezby jak moze i rzuca w moja strone prace w stylu "projekt desek serfingowych"... A kaska jest potrzebna zanim zbuduje moje figurkowe imperium finansowe... I tak leca, k..., miesiace kolejne a ja robie rendery desek, suplementow sportowych, swinskiej racicy... Ale nie zamienilbym wciaz tego za siedzenie w boxie i szefa chuchajacego mi w kark, nie daj boze jeszcze szkolenia jakiegos prowadzonego przez niebieskowlosa feministke, tlumaczacego mi jak mam byc mniej bialy.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka krasnoludów z Władców Pierścieni... nie wiem to już jest odbieganie baaardzo daleko od Tolkiena, zarazem mnie śmieszy i troche przeraża tzw. poprawność. Ps. uważam że brakuje tu brody 😄

ksieczniczka.jpg

Edytowane przez tobiq4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tobiq4 napisał:

Księżniczka krasnoludów z Władców Pierścieni... nie wiem to już jest odbieganie baaardzo daleko od Tolkiena, zarazem mnie śmieszy i troche przeraża tzw. poprawność. Ps. uważam że brakuje tu brody 😄

ksieczniczka.jpg

Pomylił im się lore z the elder scrolls, tam były moroczne elfy i inne, a ludzie piszą w komentarzach pod postami/tailerem cytują Tolkiena „zło nie może stworzyć niczego nowego” xD

Edytowane przez Skyrush
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w Wieśku dali brodę kobicie. Trochę szkoda że tu nie  bo to fajna właściwość rasy. No ale cóż tu wymagać..

Mi się w sumie podoba, tak z dystansu. Może goliły brody? Taka była moda wtedy 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronach z memami jest wysyp komentarzy do tej produkcji. Swoją drogą brody nie ma, czarna skora jest wynikiem dużego wystawiania na słońce a krasnoludzie kobiety często nigdy nie wychodziły spod ziemi ani nawet nie kontaktowały się z innymi rasami no i w filmach nie ma ciemnoskórych czyli w pewnym momencie musiało dojść do czystek etnicznych w całym śródziemiu 🙂

Tak czy tak jestem na diecie i tłustego nie mogę 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zachodze w glowe dlaczego po prostu nie stworza swiata w ktorym jest w ch...olere czarnych wszedzie, zamiast wciskac ich tam gdzie ich nie bylo i dziwic sie dlaczego sie to ludziom nie podoba. Czarna mieszkajaca od pokolen pod ziemia jest bez sensu zwyczajnie. A drugiej strony jest pozytyw ze to nie jest krolowa elfow...

Cala ta projekcja wspolczesnej Ameryki na swiaty fantasy jest popieprzona. Ale w swiecie gdzie ludzie sie powaznie zastanawiaja nad tym czy zielony M&M jest zbyt seksowny chyba na prawde jedyna odpowiedzia na to wszystko jest to co zamiescil @RaVirr...

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Nezumi napisał:

Ja tylko zachodze w glowe dlaczego po prostu nie stworza swiata w ktorym jest w ch...olere czarnych wszedzie, zamiast wciskac ich tam gdzie ich nie bylo i dziwic sie dlaczego sie to ludziom nie podoba. Czarna mieszkajaca od pokolen pod ziemia jest bez sensu zwyczajnie. A drugiej strony jest pozytyw ze to nie jest krolowa elfow...

Zrobili tak z Wakandą i generalnie nie słyszałem* by biali mieli problem, że ich wykluczyli 😉 

* to, że nie słyszałem, nie znaczy, że tak nie było jbc- jestem w stanie uwierzyć, że ktoś się o to spruł 😄 

Edytowane przez RaVirr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności