Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra takie pierwsze sugestie co do nowego forum: Niepotrzebnie wyłączone jest skalowanie postów. Kiedy wrzucasz duże obrazki trzeba przesuwać obrazki jak w pływających ramkach. Poza tym trochę rozjeżdża się to w pionie. Przydałyby się w przynajmniej tak skondensowanej formie jak wcześniej. Jakie konkretnie nowe opcje dojdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dało by rady zwęzić nowego forum? Ciężko czyta się większe ilości tekstu rozciągnięte na 90% szerokości ekranu. Pod tym względem poprzedni vB był dużo czytelniejszy :)

 

Dodatkowo u mnie wyświetla się na stałe poziomy scrollbar - taki mały bug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są dwie grupy użytkowników - niestety nie mogę ustawić dwóch sposobów zaznaczania. W tej chwili jest stara (po cookiesach). Przez chwilę była nowa, po bazie danych i działało to pewnie tak jakbyś chciał, ale spora grupa użytkowników chciał jednak starej metody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, szkoda:) A jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy. Da się ustawić, że jak są nowe posty w jakimś wątku to po kliknięciu w tytuł przenosiłoby do pierwszego nieczytanego postu, a nie do początku wątku? Wiem, że jest mała pomarańczowa ikonka, ale nie mogę się do tego przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

hej, nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale po kliknięciu na danego posta powiedzmy #1068 ładuje się jeszcze raz cały wątek a nie tak jak to było przedtem pojedynczy post.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba jest i zawsze było :D Można było kliknąć pokaz wyniki i było widać kto na kogo głosował o ile głosowanie jest publiczne. Po oddaniu głosu nie widać kto na kogo głosuje ;)

 

 

Wysłano z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz CzAk1, to jest tak, ze jak jeszcze nie głosowałeś to masz przycisk "sprawdź wyniki głosowania" (czy coś takiego) i tam Ci się pokazuje kto na kogo głosował (jeśli głosowanie jest jawne, jak napisał Vega). Potem natomiast owy przycisk znika i od razu masz pokazane wyniki głosowania, ale już bez tego kto na kogo głosował. Prościej wytłumaczyć się nie da;p A czemu tak jest to czort go wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko odnoszę wrażenie, że nie do końca się rozumiemy i mimo wszystko będę obstawał przy tym, iż jest to błąd. W wielkim skrócie powtórzę:

1. Zanim oddam głos to widzę kto na kogo głosował

2. Po oddaniu głosu nie widzę kto na kogo głosował

 

Czyli:

- jeśli NIE oddam głosu to mogę zobaczyć sobie wszystkie głosy - kto, na kogo, po co, dlaczego:D

- jeśli oddam głos to już nie mogę.

 

Jeśli jest to jednak opcja tak jak mówisz to jest to jedna z dziwniejszych rzeczy z jakimi spotkalem się na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś słabo z moderacją działu 2d, sondy i linki do minibitew czy tsp są wrzucane na główną z potężnym opóźnieniem (albo wcale), wygrane prace też nie zawsze są w rekomendowanych, a galerie tsp i challange corner się zapuściły. Tak tylko uprzejmie donoszę :P

Swoją drogą dobrze by było przenieść wątek speedpaintingu z warsztatu do galerii bo też z nim źle, małe zainteresowanie, mało kto się udziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymajcie jeszcze chwilę bo małe problemy ze zdrowiem i wizyty w szpitalu.

Wczoraj cały dzień robiłem upgrade, coraz mnie lubię vb. Zmianiają za dużo.

O tym problemie wiem, ale nie mam na razie pomysłu na jego rozwiązania. Na spokojnie mam nadzieję w tygodniu będe mógł o tym pomyślec.

 

O rozjechanych przyciskach odpowiedzi też wiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał, żeby forum było bardziej spolszczone. Po rejestracji otrzymałem maila:

 

Dear chomik77,

 

Thanks for registering at Max3D.pl Forum! We are glad you have chosen to be a part of our community and we hope you enjoy your stay.

 

All the best,

 

 

Szkoda, że nie po Polsku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, myślałem, że coś się w tym temacie ruszy, ale niestety nadal istnym wrzodem na karku są skalowane obrazy, których po powiększeniu nie można przewijać w poziomie. Problem nie dotyczy tylko mnie, a większej ilości userów, także może można coś z tym zrobić skoro już pojawiło się to skalowanie?

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, myślałem, że coś się w tym temacie ruszy, ale niestety nadal istnym wrzodem na karku są skalowane obrazy, których po powiększeniu nie można przewijać w poziomie. Problem nie dotyczy tylko mnie, a większej ilości userów, także może można coś z tym zrobić skoro już pojawiło się to skalowanie?

 

Sz.

 

popieram. Kędzierzyn-Koźle [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie. :| Wiem, że nie jestem tutaj jedyny. Korzystam z najnowszej opery, ale wiem, że Leleń na firefoxie też to ma. Również kilka innych osób, z którymi mam kontakt, ale nie chciałbym wymieniać z nicka bezprawnie, więc problem jak najbardziej dalej istnieje.

 

for1.jpg

.

for2.jpg

 

Zupełny brak suwaka na dole.

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila. Mogę się domyślać tylko o co chodzi. To chyba jest związane ze skórką forum.

Czyli to poprawiłem w skórce domyślnej, a ta pełna dalej ma ten błąd. No to muszę to przegrzebać. Walczyłem z tym trochę bo musiałem kawałek tego plugina przepisać po aktualizacji i były zmiany w szablonie. Gdzie ja teraz mam to archiwum. Zapisuję do TODO list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności