Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myślę, że anonimowe negatywy są w porządku. Wiesz, za który post dostałeś negatywa, więc można się domyślać, że coś się komuś nie spodobało. Jeśli nadal sa jakieś wątpliwości, można skontaktować się z moderatorem i wyjaśnić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostantio zauwazylem ze przy pewnej osobie w danych o uzytkownikach widnieje + co to oznacza? sadzilem ze jest to dlatego, ze dalem komus plusa albo ja dostalem tesgo plusa, jednak nie, poniewaz to tylko przy jednej osobie(moderator), tak z ciekawosci pytam poprostu :)

 

a przy okazji do czego sluzy lista przyjaciol i wrogow ?

 

elo!

 

 

 

oki dzieki, to juz na kolejne pytanie odpowiedz udzielona

yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po moim tekscie o pozytywach i cutach w testach renderow dostalem 2 negatywy:)

autorom serdecznie gratuluje braku poczucia humoru i wyjatkowego przejecia sie moimi slowami:)

niestety nie moge osobiscie pogratulowac gdyz punkty sa przyznawane anonimowo.

moze wiec przydalaby sie opcja pokazujaca autora reputy?

taka mala sugestia mi sie nasunela po calym zdarzeniu...

chlopie, ty sie takimi rzeczami przejmujesz? u mnie jest szachownica pozytyw/negatyw/pozytyw/negatyw/pozytyw/negatyw/pozytyw/negatyw/pozytyw/negatyw/pozytyw/negatyw/

itd. tylko ze ja mam to gdzies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wiocha...całkiem zabawnie się go czytało...nie było chamówy...zazwyczaj :P

 

Szczególnie na froncie portalu aspirującego do najważniejszego w 3D i 2D

a niedługo może wygramy i z Chipem (wątkiem hardware)

 

Jeśli ktoś wchodził do serwisu szukając fachowców i widział mało poważne zapisy w shoucie .........

Nawet na Digarcie (heheheh) schowali shouta

------------

zresztą to nie moja sprawa, prawie

szykuje mi się ban permanentny, jestem pod obserwacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taka propozycja nie pojawiła się wcześniej. Jest to duperel więc prewnie mój postulat zostanie pominięty ;)

 

Czy dało by rade aby zakładki na stronie głównej (3D/2D/W.I.P/Game Art/Ciekawe dyskusje) otwierały się losowo przy wchodzeniu na max3d.pl ? Aktualnie jest tak, że zawsze jest 3D i szczerze powiedziawszy rzadko zaglądam w inne zakładki, od czasu do czasu tylko przelecę i jak jest coś ciekawego to zaglądam. Taki losowy system był by chyba efektywniejszy w promowaniu ciekawostek i ciekawych prac na vortalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taka propozycja nie pojawiła się wcześniej. Jest to duperel więc prewnie mój postulat zostanie pominięty ;)

 

Czy dało by rade aby zakładki na stronie głównej (3D/2D/W.I.P/Game Art/Ciekawe dyskusje) otwierały się losowo przy wchodzeniu na max3d.pl ? Aktualnie jest tak, że zawsze jest 3D i szczerze powiedziawszy rzadko zaglądam w inne zakładki, od czasu do czasu tylko przelecę i jak jest coś ciekawego to zaglądam. Taki losowy system był by chyba efektywniejszy w promowaniu ciekawostek i ciekawych prac na vortalu :)

 

Hej.

 

Pomysł z podziałem rekomendacji na kategorie nie był trafiony.

 

Rekomendacje będą wymienione więc nie ma takiej potrzeby - nie będzie podziału na 2D oraz 3D (jak za starych czasów)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zawyrzenie progu - tylko najlepsze pracki trafią na rekomy.

 

Dodatkowo powrót do starego podziału mógłby zwiększyc czestotliwosc odsiezania rekom na głownej stronie serwisu - bo jak widzicie - często rekomy wisza po kilka tygodni tylko dlatego ze jest cos nowego w 2d a nie ma nic nowego w 3d.

 

W ten sposob te dobre pracki z 2d umykają gdzies na tyłach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zawyrzenie progu - tylko najlepsze pracki trafią na rekomy.

 

Dodatkowo powrót do starego podziału mógłby zwiększyc czestotliwosc odsiezania rekom na głownej stronie serwisu - bo jak widzicie - często rekomy wisza po kilka tygodni tylko dlatego ze jest cos nowego w 2d a nie ma nic nowego w 3d.

 

W ten sposob te dobre pracki z 2d umykają gdzies na tyłach...

 

to może wstawiając nową prace przykładowo do 2d automatycznie na domyślną zakładke ustawiać 2d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bijcie znowu ja :)

otóż w zaawansowanym edytorze postów WYSIWIG brakuje mi opcji zarządania załącznikami i to główny powód dla którego wchodzę w zaawansowane opcje

no i jeszcze zmiana tytułu by się przydała i zaawansowane opcje praktycznie niebyłby potrzebne

 

o i te pola podaj powód edycji albo usunięcia, na co to? ktoś z tego korzysta(ja kilka razy wpisywałem na początku :P) a jeśli nawet czy ktoś to potem to czyta? chyba całkiem to niepotrzebne imho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

 

W ramach popularyzacji naszego kochanego serwisu 3D w kraju, proponuję zaprojektować wlepki max3d i zacząć je rozklejać na wlepkach znanych klubów sportowych :)

 

 

tak,tak , i potem nagle Adka ścigaliby wszyscy kibole w tym kraju :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz fikołek zmienia świat na lepszy :D

 

poprzednio jak to zaproponowałem to mój "request" zaginął w lawinie postów wojny o CUT-a więc odświeżam bo nadal mi tego brakuje :) a jak widać nie byłem jedyny w walce o taki ficzers więc skoro lud tego chce :P ...

 

dobra znowu ja :P mam kolejny pomysł ;P

czy dałoby radę zrobić żeby cytowanie postów innych userów działało jak na forum3d.kom-net.pl tzn zaznacza się kawałek postu klika cytuj i w ułamek sekundy bez żadnego przeładowania strony cytat jest dodany do szybkiej odpowiedzi na dole

szybko, łatwo i super poręcznie

 

Podpisuje się pod tym. Da się to zrobić?

 

tylko mały upgrade drugi przycisk cytujący całego posta bez zaznaczania ale w taki sam sposób jak poprzedni

 

myślę że to byłoby bardziej poręczne niż zwykłe cytowanir i multi-quote

 

 

----------------------------------

 

 

i po drugie brakuje mi globalnej opcji do wyłącznia emotikonek przy pisaniu posta, mogłaby być taka w panelu użytkownika albo chociaż mały check box w szybkiej odpowiedzi bo przy komentarzach "owsom :-)" nie chce mi się wchodzić do opcji zaawansowanych i to wyłączać albo zapomina mi się :P

 

da rade coś takiego zrobić? istnieje cień szansy? mogę mieć nadzieję :P ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie za to wkurza to ze nie wszystkie buttonki są pozmieniane np przy punktach rep :D dlatego też zamieszczam tego gifa :D reputationneuvq0.gif dla punktów neutralnych. mam nadzieje ze jakiś modek go podmieni albo zmobilizuje to was do tego by samemu je pozmieniać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego abstrakcyjny ? ja bylbym sklonny zabulic pewna nie specjalnie wygórowaną kwotę pieniężną za takie miejsce. a na pewno było by płatności dużo łatwiej zorganizować niż na serwisach zagranicznych. pomysł wart dyskusji imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności