Skocz do zawartości

Postać 3D: Characters (uwaga wacek !) i inne bzdety.


kubi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Marioza

Kuba dzięki za obszerne info, co prawada nadal nie wiem jak robisz te zmarchy i fałdy że to tak ładnie wygląda i jest wyrazne, no ale tego juz mi nie będzie dane rozkminić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

No jest jakaś nie spójność stylistyczna. Tak sobie model robiłem z głowy, bardziej dla zabawy, obczajenia brushy, nauki robienia zmarszczek i zabawy z layerkami.

 

Wszelkie podobieństwo jest przypadkowe, oczywiście podobieństwo do mnie nie jest :)

 

Shogun 3D, nie czytałem tych komiksów pierwszy raz na oczy mi dopiero je, google pokazało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci ci wychodza to i kobitka wyjdzie. Miesnie za duze robisz. Musisz zlagodzic przejscia miedzy miesniami, jakbys dodawal w tych miejscach troche tluszczyku. Kobiety maja wiecej tkanki tluszczowej pod skora, na calym ciele, przez co ich ksztalty sa bardziej zaokraglone - mniej kanciaste.

Przyklad: Miesnie klatki piersiowej (przy ramieniu) sa duzo za duze. Wyobraz sobie ze tam nie ma miesni tylko kosci wypelnione tkanka i piersi. Potem doloz troszke miesni.

Proporcje tez robisz meskie. Glowa jest za mala. Klata zbyt szeroka (nie jestem tego pewien). Biodra powinny byc wyzej - kobieca miednica wydaje sie byc dluzsza (pewnie dla tego ze jest wieksza), zauwaz roznice miedzy tylkiem faceta a kobiety. Klatka piersiowa krotsza powinna byc.

Moze cos ci to pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męska twarz, męski kark, anoreksja. głowa za mała.

jak zlikwidujesz piersi i dorobisz jaja, to będzie z tego chudy facet. tak to jakaś dziwna mutacja.

kobiety mają delikatniejsze krztałty, najczęściej nie widać tak mocno mięśni, a jak jest wysportowana to się to zazwyczaj trochę inaczej rozkłada. u kobiet biodra są szersze a bary węższe.

nowa wersja jest ciut lepsza, ale jeszcze nie jest to to. nie poprawiałabym już tej, ale zaczęła od nowa, ze świeżym spojrzeniem.

miałeś jakieś referki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refki jakieś miałem, oblukałem i zacząłem modelować bez zerkania co jakiś czas. Widzę że trzeba będzie metodę zmienić i zacząć od nowa. Bo ja już tak mam że jak się rozhulam to nie patrze i robie :/ Trzeba będzie te "złe" nawyki zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarobisty ziomal :-) mozna by mu troszke palce powiekszyc i kciuka poprawic ? nie wiem jak uwazasz :D

edit a jeszcze mi sie zucilo w oczka ze koles jest bardzo umiesiniony a na bebnie ma faldy tluszczyku.

 

są różne rodzaje otłuszczenia, temu poszło w bebech i na boki, no jeszcze trochę pracy wymaga, będę sie bawił z nim...

 

ok to czekam tylko uprzedź mnie wcześniej bo trzeba posprzątać w pokoju :)

 

pulpitu nie zmieniaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zdrowie żeby tyle czasu ciągnąć ten wątek z taką jakością, ale to właśnie praktyka czyni mistrza, podejrzewam że sporo z tych szczegółów które inni mozolnie zmuszeni są odwzorowywać nie spuszczając z oka refek Tobie weszła już w krew :) Fajna sprawa.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mann swietna pracka :) wedlug mnie twój najlepszy sculpt ... najlepszy sculpt z tego forum od dluzszego czasu ... nareszcie udalo Ci sie wybrnac z obronna reka jesli chodzi o biceps juz nie wspomnie o dloni ktore wyszly naprawde fajne :). Jedyne zastrzezenie mialbym do stóp ktore dosc nienaturalnie wygladaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

 

Na razie tyle zrobiłem, na chwile obecna muszę odpuścić sobie robienie modelu... Trzeba by było jeszcze z niektórymi elementami powalczyć jeszcze

 

grubas11.jpg

 

ps

 

wszystkie subtoole mają razem około 4 mil poly w tej głowię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności