Skocz do zawartości

Błąd na forum?


SSn4k3

Rekomendowane odpowiedzi

bladvj3.jpg

 

Zwroccie uwage na liczbe stron w temacie. 809 (ja jestem na 808). Jesli klikam w 809 to zostaje strona odswiezona i dalej jestem w 808. Nawet jesli zmienie w adresie przegladarki ręcznie numerek na 809 to i tak wczytuje sie 808. Niezalezenie od tego ile jest stron w speed painting zawsze mam jedna strone wiecej, na ktora defacto nie da sie wejsc, bo fizycznie nie istnije:) czym to jest spowodowane? (sprawdzalem na IE7 i FF).

 

PS: Nie, nie dalo sie wiekszego screena wrzucic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja mam podobny problem nie tylko z tym wątkiem, ostatnio coraz częściej klikam na ikonke ostatniego postu a ładuje mi się strona wcześniej tak jakby nowe posty nie doszły, ale jak wracam do menu głównego do widze że nowe posty są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam czasami coś takiego, że nie widzę ostatniego posta. Tzn. Na stronie jest informacja, że ostatni post do tematu napisał np. X. Wchodzę, a ostatnią osobą wpisującą się jest np. Y. A o X ani widu ani słychu... Choć jak wrócę z powrotem do listy to na niej widnieje oczywiście wciąż X jako ostatnia osoba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać to doskonale na przykładzie wywiadu z Pionierem, na stronie głównej jest 37 komentarzy, a kiedy przegląda się to samo już na forum jest bodajże 27 i brakuje kolejnych, które ewidentnie są. Dzieje się tak z kilkoma wątkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ktorys raz spotykam sie z tym samym bledem (o ktorym juz ktos wczesniej pisal). Wejdzcie sobie (nawet jako gosc, nie bedac zalogowanym) do dzialu newsy i tematu o Houdinim 9.1. Ostatni post zostal napisany przez SYmka, dzisiaj o 18:53, natomiast jak wejde do watku, to ostatnim postem jaki widze jest post SYmka z wczoraj z godz. 20:07. Zeby bylo zabawniej, jak klikne na "SYmka" bedac w dziale o newsach, to pojawia mi sie profil Nezumiego - czyli widac ze to on napisal ostatni post w tym dziale (ale tego jego konkretnego postu to juz nie widac). Troche irytujace. Przydal by sie jakis bugfix ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jeden błąd w tym wątku

 

mokramyszka666 ma 0 postów w liczniku w swoim poscie

 

hudini ma za duże wymagania na nasze forum nawet newsy się wieszają ;)

 

to dlatego, że pisząc posta poprzez system komentarzy na głównej nie nalicza się postcount. stąd 0 postów na forum jesli kto postuje na głównej w newsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wyskakuje błąd jak chcę wejść do jakiegoś działu na forum, mogę wchodzić tylko w ostatnie posty z danego działu. A i na głównej max3d.pl nie ma ostatnich postów z forum.

Edit:

A tu mi się ostatnie posty nie wyświetliły a widząc post Hindusa nie pisał bym tego bo już wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę... ciekawe co sie za tym kryje bo u mnie nie spotkałem się z żadnym z waszych błędów :) na Fajerfoksie wszystko hula aż miło.

Sprawdzane na Operze i na Firefoxie i bledy sa, wiec przegladarka nie ma tutaj nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś zmiany się szukują bo tego błędu jeszcze nie widziałem ;)

 

2004373697424815553_rs.jpg

 

-edit-

 

google mi mówi że to bardzo dobry serwer reklamy internetowaej :)

 

-edit2-

 

hehe wiedziałem ;)

 

2002241344676541450_rs.jpg

 

i przez chwile byłem adkiem, ;) jeszcze nigdy nie byłem adminem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dfgdfgxz2.jpg

 

będzie spis nowości, a może już gdzieś jest, widzę że w panelu usera dużo się zminiło, jest nowy profil publiczny, galeria usera i grupy publiczne jakieś tagi ale nie wiem jeszcze do czego, co jeszcze? przegapiłem coś? :)

 

o w galerii usera tworzenie miniaturek nie działa :)

i czy maxymalna rozdziałka to 600pix?? bo ze 97 kb to wiem :)

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Masz napis "Witaj, fikołek", a przeciez zawsze byl napis "Witaj, leander". Zmiany, zmiany..

 

A odkladajac przednie zarty na bok, to Adek przeskoczyl na nowa wersje vBulletin (3.7.0)

 

Tu info co nowego: http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?t=268833

 

Na razie Adek probuje przywrocic poprzedni widok forum, bo szablony sie pozmienialy. Moze sam napisze cos wiecej. No ale podsumowujac fachowo - fajna ta nowa wersja nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Tomek napisał. Galeria usera jest wylaczona. Nie powinna dzialac :) Do poki tego nie przystosujemy, nie przetestujemy.

 

Reszta opcji jest dostepna. Nowości jest naprawde bardzo duzo. Z ciekawszych to na pewno mozliwosci tworzenia grup uzytkowników.

 

Na przetlumaczenie musicie jeszcze zaczekac chwile.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jeden wątek w repach nazywa się N/A :)

 

Chodzilo mi o zdublowane watki. W repach to pewnie tak ma byc, prawdopodobnie temat sie zmienil po reindeksacji badz go nie ma. Repy sa do postow wiec moze tego posta nie ma?

 

EDIT: Moze jeszcze pomoc przebudowanie reputacji. Wlasnie sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest z czasem? U mnie jest prawidlowy.

 

Moze masz wybrana zla strefe czasowa w opcjach?

 

Belka tagi potrzebna. Będzie uzupelniana w słowa kluczowe. Tworzac nowy watek rowniez chyba, ze mozliwosc dopisywania tagów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jeszcze pomoc przebudowanie reputacji. Wlasnie sie robi.

na N/A nie pomogło, ale zaszkodziło bo wcieło mi 3 punkty :/chyba że ktoś dał mi negatywa ale system jeszcze nie działa poprawnie i się nie wyświetla, no przyznać się który to taki mądry był ;)

ewentualnie wczoraj dałem reputa czy to możliwe że jednocześnie odjąło się od mojego licznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wspomne jeszcze raz o opcji "COFNIJ" w przegladarce. Trzeba kliknac od 2 -10 razy zeby wrocic do poprzedniej strony co mnie bardzo irytuje. Z gory mowie, ze to nie wina przegladarki(opera) bo wszystkie inne www dzialaja normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wspomne jeszcze raz o opcji "COFNIJ" w przegladarce. Trzeba kliknac od 2 -10 razy zeby wrocic do poprzedniej strony co mnie bardzo irytuje. Z gory mowie, ze to nie wina przegladarki(opera) bo wszystkie inne www dzialaja normalnie.

 

Potwierdzam. Pod Operą są problemy z 'Wstecz'. Inne fora na VBulletin (choćby CGtalk), działają poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności