Skocz do zawartości

Sculpty: testy, proby, speedy, porady itp


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

zrobilem sobie tego typka i doszedlem do wniosku ze tak naprawde nie ma gdzie wrzucac sculptow, testow itp ;) wiec na probe postawie watek, jak nie wypali to sie wyrzuci ;)

 

Do speeda nie wrzuce, bo nie pamietam ile czasu cos kolo kilku godzin hehe 3-4

 

niewiem3.jpg

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki chlopaki :) ciesze sie ze sie watek podoba, az dziw bierze, ze nie było go wczesniej ...

 

jezeli chodzi o model to thx :), tak uzylem bazy tej :http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=44357 z szybkim retopo zeby bardziej zaprzyjaznic sie z toolem hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

o prosze jednak dziabiesz cos w zb3, główka elegancka mam jedynie zastrzezenia do oczu i powiek, jakos tak nie pasują, nie wiem gdzie lezy problem co prawda fachowcem nie jestem i nie mnie sie wymadrzać, no ale... ;) fajny pomysł z wątkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter ma racje klicku :D

no to czas zasmiecic watek, narazie "walka" z krztaltem chcialem uwydatnic podstawowe krztalty czy mi sie udalo nie wiem :)

malo czasu na modelowanie postaram sie dzisiaj/jutro cos dac wiecej :D

aha baza nie moja ta darmowa co kiedys pokazywalem :)

 

 

 

..............................

upik :)

 

Edytowane przez nielot007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Kubusiu przedobrzyles, no chyba ze mialbyc taki tlusciutki ze az plastelinowy :) bardzo podoba mi sie miejsce pod oczami super sa oczy itp, ale nie podoba mi sie masa pewnych czesci, tzn nie ze nie podoba ale nie pasuje :) np. grubosc zuchwy i to cos wystajace z nosa + ucho :) ale wiem ze duzo dobre z niego wyciagniesz wiec jestem spokojny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności