Skocz do zawartości

skad wasze avatarki i nicki


everyman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Long long time ago...

Na poczatku byl Crenshaw - na czesc Mortyfikatora Crenshaw'a z Bractwa w systemie bitewnym Warzone :P.

 

b97_kr_crenshaw_2.jpg

 

Pozniej kumple zaczeli zdrabniac no i wkoncu wyszlo na obecny. Smieszna sytuacja, bo identycznie nazywa sie potrawa [bulkowata ;] ] we Wrocku - bulka, kebab i cos jeszcze :D.

 

Obecny avatar kazdemu znany :]. Wczesniejsze byly rozne :P.

 

1cb_bien_xvid_ff7__41.48.0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego avatara i nicka specjalnie nie trzeba tłumaczyć, ale wytłumaczę :)

Avatar to najzwyczajniejszy fotomontaż mojego zdjęcia z kadrem z Gwiezdnych Wojen (tak, jestem maniakalnym fanem), a co za tym idzie - nick to taki miks mojego imienia i rozwinięcia nazwy pewnego astromecha z Gwiezdnych Wojen - podpowiem, że w skrócie moją xywkę można zapisać jako "R2Ro" a potem przeczytać z angielska.. i już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pai Mei - wlasciwie tak powinno byc pisane, wzialem nicka z Kill Bill 2. To imie wielkiego mistrza wschodnich sztuk walki, choc nie cwicze nic to jednak nikt spodobal mi sie (przeksztalcilem zeby lepiej sie czytalem) choc i tak wielu nie wie czy to meski czy zenski nick.

 

Avatar - wpisalem w google i poszukalem a ten wydaje mi sie wyraza moja mine gdy ogladam prace na tym forum. pozdro:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... od wczoraj na forum i wczoraj cala idea mojego nicka powstala. Otoz siedzac juz pol godziny przy panelu rejestracyjnym postanowilem wlaczyc sobie muzyke... zamyslilem sie... spodobalo mi sie wiec zrobilem to jeszcze raz. Myslalem i myslalem... az tu nagle w wierzy wlaczyla sie piosenka Fatboya - wiadomo jaka ;) - Przypomnialem sobie teledysk... dAmn! To zabojczy pomysl :) Taka lampeczka nad glowa sie pojawila i nick powstal :) Dalej... pod koniec tego dnia zapoznalem sie z userem o nicku mentaller. Prosilem go o teksture z jednej pracy ktora stworzyl (nissan 350z). Tam byla na scianie Monaliza z bronia w reku. Po tym jak otrzymalem maila, popatrzylem sie na teksture - polaczylem fakty. Genialnie pasuje, nie? :) I tak o to powstalem. Kreacja jednego dnia :) Weapon Of Choice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatarek taki bo ładny a nick to taki pomysł na imie a'la Tolkien dla postaci do Icewind Dale (dawno temu wymyślony przeze mnie). przy okazji niepowtarzalny więc można na niego sie logowac wszedzie bez ryzyka ze ktos już taki ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick ---> od imienia, mialo byc pablo ale ze tak bylo juz zajete a chcialem sie szybko zalogowac na forum to nie mozdzylem za dlugo i wyszlo tak jak jest teraz

 

avatar ---> przeczytalem o artrage to zassalem i zaczalem cos packac dla testow, a ze wyszlo cos oryginalnego to wlepilem na avatar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zmieniłem avatar, więc powiem skąd się wziął:).

Raz na lekcji fizyki babka wyciągała jakieś sprzęty z szafki, którą zostawiła otwartą. Rzuciłem tam okiem i właśnie zobaczylem bateryjkę przerobioną na "reaktor":), poza tym, że niezłe się uśmiałem, to wydało mi się to sympatyczne i wylądowało jako avatar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Nick... ojojoj długa historia ;P Zaczeło się od mojego nazwiska... Sokołowski... wsyzt6sc od pierwszej kalsy (podstawówki) przezywali mnie Sokół, potem jak zaczołem bawić się w internecie itd itp... zaczołem rtobić pierwsze prace w grafice itd itp... trzeba było mi wymysleć nick... no i tak myslałem i myślałem... no i natknołem się na to ze moje przezwisko po angielku to falcom ( tylko popełniłem błąd, bo kiedyś abrdzo dawno myślałęm że Sokół to falcom a nie falcon) no i tak się narodził mój nick... a pierwsze 2 literki wielkie są dla tego bo pewnego razu robiłem w photoshopie i się tak na to natknołem..., no i tak jakoś zostało więc... to taka krótka historyjka o moiim nicku FAlcom :))

 

a co do avatara, to już nowsze czasy, poprostu chciałem zrobić sobie logo, no i pewnego razu zobaczyłem takiego jednego avatara od kogoś, i mnie zainstpirowało, no i zorbiłem podobnie, ale mimo wsyztsko inaczej swego :)) i tak powstał... (3dsmax + photoshop) :))

 

Pozdrawiam wszytskich ;]]]]

 

falcomrenders0626qe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności