Skocz do zawartości

Teczka: Thirdeye II


thirdeye

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez jestem milosnikiem kreatur, potworow i wszelakiego obslizglego paskudztwa, jakbym mial taki talent jak Ty to tez bym je malowal he he ;]

Polecam zajrzec w portfolio Aaron Simsa i Alex Oliviera, tam to dopiero sa fajne potworki

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polka dot, serio, leszek_lenia, EthicallyChallenged, WWWoj - dzieki za mile slowa, obiecuje ze postaram sie czesciej cos wrzucic :)

 

miriam - dzieks :D fajnie spotkac chociaz nieliczne "stare" twarze, bo tak to forum juz dziecki "rzondzom" :) postaram sie czesciej cos wrzucic, z raz na pol roku przynajmniej :P

 

Mayku - dziekowac za tipa, nie zwrocilem na to uwagi a faktycznie by sie przydalo :)

 

Sobian - dzieki, tak wiem, to moja odwieczna bolaczka, albo trace zainteresowanie designem albo tez trafiam na jakis fragment ktory mnie zniecheca do dalszej pracy, teraz do tego doszlo sporo zlecen, ktore nie zostawiaja czasu na swoje mazy. Ale i tak patrzac na odsetek prac ktore koncze, w porownaniu z ubieglymi latami to nie jest tak zle :P ;)

 

tr3buh - dzieki, znam oczywiscie, ale bardziej inspiruja mnie prace innych ale o tym wiecej ponizej :)

 

telthona - Taaa, wiesz...nasladownictwo to mocne slowo, troche bym ostrozniej go uzywal. Poza tym gwarantuje Ci ze Daniel, z calym szacunkiem do jego talentu, jest na daaaalekim miejscu wsrod ludzi ktorymi sie inspiruje. Troche tez dziwne bylo przeczytac ze wzoruje sie na szczylku ktory jeszcze olowka w reku nie trzymal kiedy ja dzialalem w takim kierunku jakim podazam. Inspirujac sie takimi ludzmi jak James Ryman, Simon Bisley, Izzy Medrano, Cos Koniotis, Jared Marantz czy z polskiego podworka Slawkiem Maniakiem czy Jakkasem :) Takze warto chyba pogrzebac glebiej bo gwarantuje Ci ze na kazdego wonderboya z mlekiem pod nosem przypada 10 wyjadaczy, na ktorych rzeczony dzieciaczek sie wzoruje.

 

 

UP. Zgodnie z tradycja - nie ma posta w szkicowniku bez obrazka :P

 

Ryboludź - dziobie go dalej ale nie wiem czy nie popsulem :P

 

fishman_00.jpg

 

Tego tez kontynuuje, powoli bede konczyl chyba :)

 

alien_03.jpg

 

Jeszcze jeden piardek ktory ostatnio sie uchowal przyklejony do dna szuflady...

 

ps%2Bsketch%2B00.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatelu, nakazuje sie natychmiastowe zlozenie wniosku aplikacyjnego w okienku nr 3 w miejscowosci Irvine CA, jakosc jednostki gwarantem jakosci ogółu :P

 

Panie oko jak ja nie zobacze twoich konceptow w diablo IV, to bede chory, juz w samolot, akysz :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakkaS proponuje aby tutaj nasz kolega dla odmiany zamiast piknych Niemek spróbował wrzucić może pikną Ukrainke? Podołasz thirdeye? :D Bardzo liczymy na pozytywna odpowiedz :P

Pozdr.

Edytowane przez MRay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICE - dzieki :D to mile, chociaz to przesada oczywiscie :P

 

WWWoj - fenks :) Jeszcze nie jest - ale jak sie do niego zabiore to bedzie rownie dopykany :P

 

Jakkas - Hehe, wiesz, ja zawsze rysuje z mysla o Tobie, wiem co lubisz :P

 

MRay - Heheh :D No nie wiem, Ukrainki ciezka sprawa. Poza tym staram sie wyspecjalizowac w Niemkach, najchetniej wasatych zapasniczkach z NRD :P

 

Takie dwa piardki - jeszcze nie skonczone :)

 

thirdeyeart_pl_swamp god.jpg

 

Ten skonczony. Ten po prawej mial byc w domysle pilotem, ktory za pomoca lewej reki laczy sie organicznie ze swoim statkiem - troche jak w BSG :P

 

thirdeyeart_pl_char2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam, kiedy w końcu ktoś zgłosi się do Ciebie po Twoje potworki i nie jakieś jednorazowe strzały tylko np. do filmu, to by było dla Ciebie chyba najlepsze :) ten ostatni git, fajnie walorem i dobrze detal pociśnięty gdzie trzeba. czego mi brakuje to może jakiegoś dodania elementów nieorganicznych - tak dla kontrastu, albo umieszczenie w jakiejś "ludzkiej" scenerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

resh, azinski, cukierass, Mocnek, Rotcore - dzieki Panowie ;) wiekszosc woli tego z dluzsza lapa, ja chyba tez.

 

WWWoj - dzieks :D

 

Przemek - dzieki, wlasnie myslalem nad tym, ale jakos wolalem przy tym kolesiu nie kombinowac z nieorganicznymi dodatkami, w robocie dlubie co kaza a jak dlubie dla siebie to w 90% przypadkow wybieram organike zamiast hard edge...co zreszta widac tez na dole...

 

-----

 

Ostatnio odpoczywam od kompa i jesli mam czas pomazac cos dla siebie to wybieram szkicownik, jak przykladam reke do kartki z olowkiem to z reguly wychodzi to samo, stad monotematycznosc :P (te troche starsze, nowsze musze sfocic)

 

sk1.jpg

 

sk2.jpg

 

sk3.jpg

 

BTW. Gdzies tam krazy, od dluzszego czasu, ale tutaj nie wrzucalem, wiec z kronikarskiego obowiazku jeszcze ten koles...

 

thirdeyeart_pl_illo4_beholder.jpg

 

Lada chwila mi sie skonczy hosting wiec wszystkie linki pewnie padna...a nie wiem kiedy odnowie, wiec kto sie nie zalapie...ten trąba :P

Edytowane przez thirdeye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie Up. uwielbiam twoją kreske/plamę ....

ale jedna rzecz mi się nie podoba... zmienił byś tematyke :)

Edit: przejrzałem wątek i widzę że nie tylko ja to zauważyłem. prosimy o ukrainkę :)

Edytowane przez rosikowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tam up na szybko, dzieki serdeczne za mile slowa. Tematyki nie zmienie bo nie, nie lubie w ogole takiego gadania.

 

Miedzy komerchami w ogole nie mam czasu na swoje dziobanki, ale czasem cos wymecze, takie dwa koncepty. Robiac je mialem w glowie stwory z Doom'a wiec powiedzmy, ze to byla inspiracja :) Z czasem troche zgubilem pierwotny zamysl, troche wyszlo niespojnie i nie do konca konkretnie, bo zaczalem sie jak zwykle bawic fakturami i materialami, detalem itd. Bedzie wiecej tego szitu.

 

bros_fin1.jpg

 

bros_fin2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tam up na szybko, dzieki serdeczne za mile slowa. Tematyki nie zmienie bo nie, nie lubie w ogole takiego gadania.

 

Miedzy komerchami w ogole nie mam czasu na swoje dziobanki, ale czasem cos wymecze, takie dwa koncepty. Robiac je mialem w glowie stwory z Doom'a wiec powiedzmy, ze to byla inspiracja :)

 

Swoją drogą wielka szkoda że nigdzie w sieci nie można znaleźć żadnych szkiców, konceptów z Dooma 3, bardzo nad tym ubolewam ponieważ uwielbiam ten klimat ( połączenie mięsa z metalem przyprawione elementami demonicznymi = genialna mieszanka :D ) na pocieszenie dużo jest konceptow z quake 4 http://www.freakygaming.com/gallery/concept_art/quake_4/ ale to nie to samo...

Wracając do rysunków, oczywiście świetnie jak zwykle, i tak jak więkoszości najbardziej podoba mi sie pierwszy

Wrzucaj więcej w tej tematyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piret - merci ;)

 

yarosh, pumax, Bombadil - dziekuje :)

 

Rothbart - nie ma reguly, do tej pory czesciej bylo tak, ze robilem b&w a potem kolor, ale staram sie coraz czesciej zaczynac od koloru albo przejsc na kolor na wczesnym etapie pracy. Dlatego, ze "pokolorowanie" dodziobanej pracy daje kijowe efekty i wtedy juz wole ja zostawic w szarosciach. Poza tym nie ukrywam, ze lubie szarosci, to moj comfort zone, wiec jak dziobie dla siebie dla relaksu to najczesciej albo biore olowki albo w greyscale cos, malowanie w kolorze nadal wymaga ode mnie wiecej skupienia. (BTW. Dopiero skojarzylem ze W.F. ktory wrzuca ostatnio fajne portrety na facebooka to Rothbart ;P Pozdr)

 

tr3buh - No wlasnie, do Quake'a 4 jest masa materialow, np na stornie Paula Richardsa sa wszystkie chyba koncepty od postaci do zawieszki papieru toaletowego. Do Doom'a 3 znalazlem tylko te dwa :

 

http://www.freakygaming.com/gallery/game_art/doom_3/early_spider_mastermind_concept

http://www.freakygaming.com/gallery/game_art/doom_3/pinky_demon

 

Obrazek, zeby nie bylo posta bez...

 

octopus_00.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebralem troche mazow i zmazow, ktore powstaly od ostatniego up'a. Glownie prywatnych szkicow, rozgrzewek itp. Tematyka jednorodna bo po calym dniu dlubania envirosow w domu wole dla relaksu podziobac postacie. Kolejnosc w miare chronologiczna.

 

cthulu_10.jpg

 

dspace_08.jpg

 

dspace_B_03a.jpg

 

dspace_B_03b.jpg

 

chara2_01.jpg

 

whip_01.jpg

 

chara8_00.jpg

 

xesa_05.jpg

 

ooze_03.jpg

 

flamerzombie_01.jpg

 

kleszczu_04.jpg

 

Bez nazwy 1.jpg

 

06_21.jpg

 

06_25.jpg

 

08_17_2.jpg

 

08_17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek przypiernicz czasem mocniej kontrastem czegos - waloru/koloru/detalu/ksztaltu. Rysunkowo jest super, ale imho brakuje ilustracyjnych trikow :) W tym http://thirdeye.drl.pl/sketchbook/121011/kleszczu_04.jpg zaczales kombinowac i o to chodzi. W ogole to nie ciagnie Cie, zeby jakas wieksza kompozycje zbudowac z tych potworkow? W ilustracji by bylo wieksze *wow*, a tak to robisz kolejny koncept, trudno znalezc w takich produkcyjnych artach dynamike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, tr3buh - Merci :) Staram sie ale crunch w robocie mi daje niezle w kosc, czesciej rysuje ostatnio olowkiem...

 

Przemek - masz racje, staram sie wlasnie ostatnio cos wiecej dzialac i inaczej troche zaczynac swoje mazy, bardziej od jakiejs kompozycji ksztaltow i raczej myslec o scence i interakcji postaci, ale to roznie wychodzi, jak mam gdzies skrawki czasu wolnego to zwykle siadam i wychodzi bezmyslnie to co wychodzi, czyli to co zwykle :)

 

WWWoj - dzieki wielkie, a mnie sie wydawalo wlasnie ze takich rzeczy jak te moje jest masa :P

 

Szybciochy rozne, rozgrzewkowe po 20-30 minut przed praca itd...

 

08_17_3.jpg

 

11_07.jpg

 

worm_01.jpg

 

11_08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności