Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

blade: trinity - no takie toto klasyczne i szablonowe[czy wczesniejsze czesci tez wygladaly podobnie?], srednio mi podeszlo ;). shaun of the dead - swietny film, dla maniakow "of the deadow" obowiazkowy :D... klimat rozbrajajacy. Aljen wersus predator... nawet fajny, zostalem milo zaskoczony po tym, co dzialo sie w traileerze :P... i swietna scena przelotu statku utkwila mi w pamieci ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie obejrzalem film "Saw" ..piła ?

I napisze wam ze ten film trzeba poprostu obejrzec!

Nawet wielki "Siedem" tak mi sie nie podobał jak ten mroczny i tak

fes zakrecony film...

Nie wiem moze tak go odczuwam po kilku nieciekawych, nudnych, ciagle odtwarzanych

pozycjach ....ale ląduje u mnie na liście odrazu pod nadal bezkonkurencyjnym

"Walczenym sercu".....po prostu ogień !

....

 

A i polecic moge takze "the grudge" szczegolnie japonska wersje ...

takze film jak dla mnie trzyma w napieciu ..

 

pozdro

cu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś wspominał, ale dla każdego faceta - do obowiązkowego obejrzenia: "Powrót" (rosyjski, wchodził do kin zaraz po Pasji). Film miażdży. Najlepiej od razu przyszykować sobie jakieś American Pie czy inną bezmyślną głupotę jako odtrutkę po seansie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

KAENA - ZAGŁADA ŚWIATÓW

 

Najdroższa europejska produkcja w całości zrealizowana przy użyciu grafiki komputerowej (budżet wyniósł 26 milionów dolarów). Co prawda, mimo zamiarów twórców, nie stanowi ona poważnej konkurencji dla 'Shreka' czy 'Final Fantasy' i można dopatrzyć się w niej wielu niedociągnięć, ale i tak stoi na wysokim poziomie. W klimacie i muzyce niektórzy doszukują się pewnych analogii do ‘Katedry' Tomka Bagińskiego. Bogactwo szczegółów nieraz potrafi zachwycić, a indywidualność kinetyki i dynamizm wielu scen może zaprzeć dech w piersiach. cytat z anima

 

 

KROLOWA.jpg

 

OBCY.jpg

 

ROBAL.jpg

 

KOSMITA.jpg

 

KAENAbraz.jpg

 

 

 

POLECAM

 

ten film pokazuje że na starym kontynencie potrafią też zrobić niezłą produkcję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zdazylo mi sie obejrzec "Kuracje" Macieja Cuske.

Na stronie szkoly rezyserii fimowej Wajdy, jest do sciagniecia jakis inny dokument filmowy tego rezysera.

 

a film gorąco polecam wszystkim, ktorzy kochają humor typu "rejs". Klimat podobny tylko ze to dokument!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah przed chwila obejrzalem "shaun of the dead" po polsku to chyba "wysyp zywych trupow" Hahah ja myslalem ze to kolejny resident evil a to jest... komedia. O rany glupi strasznie ale dawno juz sie tak nie usmialem;]

a i nie mylic ze "dawn of the dead"

 

 

2.

A film ktory goraco kazdemu polecam to "Big fish" Naprawde dobry film \, warto obejrzec. Jest on przesycony bardzo pozytywnymi emocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest w końcu z filmm aleksander? słyszałem, że za długi, gejowy, nudny i bez sensu :/ na prawdę taki jest?

 

jeśli plastycznie jest zrobiony spox i scenariusz trzyma się kupy to bym poszedł, ale jeśli naprawdę to taka porażka to nie wiem co robić.

 

lubię epickie kino od czasu 'krzyżaków' i 'potopu', .... ale ja pierdykam, mam nadzieję, że nikt mnie po tyłku nie będzie macał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila skonczylem ogladac "Vinci" Jak najbardziej polecam, milo jest wkoncu obejzec po ostatnich niezbyt dobrych polskich produkcjach film ktory stoi na calkiem dobrym poziomie oraz z ciekawa historia cos w stylu Italian Job.

 

"Cuma, doświadczony złodziej dzieł sztuki nieoczekiwanie dla samego siebie wychodzi z więzienia. Zwolnienie warunkowe załatwił mu Gruby, który ma już dla niego przygotowane specjalne zlecenie - kradzież obrazu Leonarda da Vinci "Dama z łasiczką" z Muzeum Czartoryskich w Krakowie. Propozycja jest z rzędu tych "nie do odrzucenia"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balde III- jak ktos lubi blade'a... dla mnie ten film to kaszana- i walki jakies takie niemrawe...tzn wolne (filmy z jackie chanem rzadza po dzis dzien, roczniki 82-94)

 

armia boga 1,2,3 - calkiem niezle, o wojnie anielskiej ;) film nie powala ale warto obejzec

 

vinci- widze ze Rascal rekomenduje ; w moim mniemaniu srednia produkcja, i średnia komedia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy ktos juz o tym pisal ale jakis czas temu obejzalem sobie cos o tytule cashern (czy jakos tak)... filmik bodajze japonski (ale nie anime)... megapotezna dawka kiczu w typowo japonskim stylu... strasznie tandetna scenografia... jakies dzikie "zabiegi estetyczne"...oklepana fabula... typowe japonskie zakonczenie w stylu evangeliona (czyli "zamieszamy tak zeby niebylo wiadomo co sie stalo i niech kazdy sobie wymysli" aka "pseudoprzeslanie" ;) )... ogolnie taki daimos skrzyzowany z power rangers... ale smiesznie sie oglada... gdyby jeszcze bylo wiecej rozwalki i mniej gadania to wogole film bylby swietny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casshern mnie sie podobal :-) mial kilka niezlych patentow. Kiedys dawalem nawet linka do trailera gdzies na forum

A ja ostatnio obejrzalem dom latajacych sztyletow,rybki z ferajny, lśnienie (kubricka), battle royale i duza rybe.

 

Wszystkie fajne, polecam, w szczegolnosci trzy ostatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie ostatnio obejrzałem taki filmik :D "Kung Fu Hustle"

Z początku myślałem ze to zwykjła kopanina no ale łatwo można sie pomylić - bo to bardziej komedia niż azjatycka bijatyka. Masa dowcipów śmiesznych scenek i znakomitych efektów specjalnych - nie można było uniknąc ludzi na linkach of kors ale na prawdę warto - oglądając szczególnie ze znajopmymi.

Pozycja obowiązkpowa

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem ten film niedawno, twórcy świetnego "Shaolin soccer".

W sumie film jest może trochę nieskładny fabularnie, ale dowcip jak i walki są podniesione do kwadratu. Tego brakowało mi w sztywnym Matriksie, i ostatnich azjatyckich hitach: Tygrysie... , Hero (świetne pojedynki, lecz sztywne i wzniosłe co męczy z czasem). Tutaj walka to sens filmu i świetna zabawa twórców a to lubię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexandra`s project... .. jest raczej przeznaczony dla pełnoletnich odbiorcow ...wiec mlodsza czesc forumowiczow: prosze zapomniec tymczasowo o tym tytule ..

 

 

co jak co ale film poryty i to fest! Wrecz jestem skłonny stwierdzic ..ze chory! ...Klimatem cos jak "Naznaczona" .. Ale jak ktos juz bedzie miał to polecam obejzec .. wiecej pisac nie bede ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dersu Uzala"-Akira Kurosawa, już samo nazwisko reżysera chyba wystarczy za komentarz. dodam, że nie o samurajach:) spokojny, do wgłębienia się. osobiście byłem zachwycony.

Przed chwilą skończyłem oglądać film jest poprostu cudowny !!!

Naprawde polecam go wszystkim .

Prawdziwa przyjaźń została ukazana mistrzowsko w tym właśnie filmie .

Polecam !! 11/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o grudge to widzialem tylko polowe japonskiej wersji (grudge 2).

 

A z filmów polecam Garden State, Zło (Ondskan), Vinci ( kwinto w nowym wcieleniu :D )

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche moje ostatnio bejżętnie:

 

White Girls - lol, rotfl i wogole, nie opowiadam co tylko zachecam do ogladania, beka non stop

Zakladnik [the colateral] - zajebczy film, urzekl mnie [chyba trafi na moja liste best ever]

Czlowiek w Ogniu, Man on fire - jakos mi sie nie spodobal ;/

Nosiciel X - niby nowy film a wydaje mi sie ze ogladalem to niedawno w tvp ;/ FAJNE!!!!

Pitch black - musze ogladnąć druga czesc bo nie wytrzymam, po prostu super

Rybki z ferajny - bajka, nic specjalnego, nawet cg nic nowego nie wprowadza ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

million dollar babe - clint po raz kolejny pokazal ze potrafi robic swietne filmy.

taegukgi - koreanski film o wojnie w korei swietne sceny batalistyczne i scenariusz, zdjecia, normalnie niesamowity, jak ktos ma dostep to ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności