Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

"Własnie wrocilem z kina..."

 

dzis na tapecie Dark Water .... mowiac krotko: _B E Z N A D Z I E J N E_

Jak mozna zrobic tak denny film? Ostatnio same takie wychodza z tego usa; film o myslacym samolocie, jeden film o strasznym domu, drugi film tozsamy, ziemia zywych trupow. I jak tu nie korzystac z divx'ow, wyda czlowkiek pieniadze a jak sie czuje oszukany to czy ktos mu pieniadze odda? Tjaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem WRESZCIE Czerwonego Smoka i... muszę napisać, że jeśli ktoś jeszcze nie obejrzał całej trylogii z Hanibalem to niech żałuje!! :)

Genialne filmy - jedne z najlepszych thrillerów, jakie oglądałem (nie mówiąc już o wydaniach książkowych, które są 1000x lepsze :)

NIemniej jednak jestem zdania, że z całej trójcy Milczenie Owiec, mimo, że dość leciwe, jest najlepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem WRESZCIE Czerwonego Smoka i... muszę napisać, że jeśli ktoś jeszcze nie obejrzał całej trylogii z Hanibalem to niech żałuje!! :)

Genialne filmy - jedne z najlepszych thrillerów, jakie oglądałem (nie mówiąc już o wydaniach książkowych, które są 1000x lepsze :)

NIemniej jednak jestem zdania, że z całej trójcy Milczenie Owiec, mimo, że dość leciwe, jest najlepsze :)

 

ja czekam na fim o mlodosci hanibala :) niestety juz nie z Antony Hopkinsem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian mi kazał, to obejrzałem Mgły Avalonu. Bardzo piękny film, nieziemska muzyka. Jest to zdecydowanie najsmutniejsza i najtragiczniejsza historia jaką znam. Nie ma tam ani jestnej osoby która by była szczęśliwa. Romeo i Julia przy legendzie o królu Arturze, Mordredzie, Morganie, Lancelocie i Ginewrze to zwykła bajka.

 

A trzech adaptacji tej historii (Mgły Avalonu, Merlin, Excalibur) ta jest najpiękniejsza.

 

Jeżeli macie dość różnych wysp, matrixów i innych staelthów, a chcecie obejrzeć coś innego (i scenę batalistyczną z żywymi ludźmi, bez polygonowych wojowników) to polecam. Warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj i pare dni wcześniej zobaczyłem constantine *czy jakkolwiek sie to pisze) i pojutrze i musze powiedzieć, że oprócz efektów, które rzeczwywiście robią wrażenie to z obydwu filmów wieje nudą strasznie, na pojutrze to już momentami przysypiałem.

Ale to już od pewnego czasu taka tendencja w amerykańskim kinie, film na którym nie trzeba mysleć (ale to juz od dawna z wyjątkami oczywiście) i do tego nawalić efektów, żeby chyba czymś widza zająć (dla przykładu dodam tutaj jeszcze Lige niezwykłych dżentelmenów, którą tez miałem dopiero niedawno nieprzyjemnośc oglądać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus - Snatch porownany do transportera 2 ? Pod jakim wzgledem rzeczony przebija snatch'a? Myslalem ze transp. to (tak samo jak pierwsza czesc ) jedno wielkie poscigowo-zabijacko-napadacke mlocenie? Zas snatch to kultowe dialogi, swietna praca kamery i dobra historyja ;] No wiec panie Hindus - czekam na rozwiniecie twego zdania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem w końcu Zemstę "shitów", całe szczęście, że nie będzie ciągu daleszego.

TRAGEDIA. Mówię to z wielkim smutkiem ponieważ jestem hardcorowym wyznawcom części od IV do VI. Szkoda, że to Lucas się wzioł za reżyserkę. Mogło być fajnie a wyszło co najmniej przeciętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obejrzałem sobie ostatnio film produkcji koreańskiej "The Last Fantasy"

Mówię wam kino koreańskie przeżywa wielki bum. Taki dramat połączony z romansem.

Zero nawalanki - to jest film psyhologiczny :)

Świetny scenariusz, dobra gra aktorów - jest bardzo mało dialogów - aktorzy operują przewaznie gestami - piękne kino, POLECAM :)

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wzorowali się na FinalFantasy (np.VIII)

 

napewno na ff :)

 

hehe no w\nie wiem - tutaj lekkim posiik :D

 

"Tae-suk jest bezdomny. Roznosząc ulotki sprawdza czy właściciele są w domu. Jeśli ich nie ma to włamuję się do nich, jednak nic nie kradnie. Korzysta jedynie z łazienki, jedzenia, ubrań itp. W zamian robi pranie i naprawia popsute urządzenia. Pewnego razu włamuje się do domu i spotyka Sun-hwa - kobietę, którą maltretuje mąż."

 

To dzieje się w naszych czasach tak przy okazji i nic z fantasy niema wspólnego :D oprócz wątku miłosnego i nazwy filmu :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Tae-suk jest bezdomny. Roznosząc ulotki sprawdza czy właściciele są w domu. Jeśli ich nie ma to włamuję się do nich, jednak nic nie kradnie. Korzysta jedynie z łazienki, jedzenia, ubrań itp. W zamian robi pranie i naprawia popsute urządzenia. Pewnego razu włamuje się do domu i spotyka Sun-hwa - kobietę, którą maltretuje mąż."

 

 

Brzmi interesująco, chyba sobie oglądne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman poczatek - Swietny, ale troche naciagane. Co z tekstem o tancu przy pelni ksiezyca? W kinie duzo lepsze wrazenia...

 

Wojna Swiatow - Moglo byc super, ale watek rodzinny byl przytlaczajacy. Odglos nadciagajacych trojnogow byl naprawde straszny.

 

Fantastyczna 4 - Lubie filmy dla mas, wiec moze byc, ale efekt "napromieniowania" byl kiczowaty.

 

xXx 2 - Kich jakich malo.

 

Love Actually - Po raz wtory i ciagle jest super. :) Niektorzy pewnie znaja ten film z powodu pewnej aktorki... khem, khem.

 

Dom woskowych cial - Dno... tylko wspomniana wczesniej aktorka ;) i topiacy sie dom byly dobre.

 

Madagaskar - Dobre, ale nie zaskakuje juz kawalem.

 

Szeregowiec Dolot - Nieciekawy.

 

Osaczony - Naprawde dobry film. Bruce Willis w roli glownej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ciężko, ale się udało: 24 sezon 1 od pierwszego do ostatniego odcinka w około dobę :)

Zostało mi po nim uwielbienie dla K. Sutterlanda za Jacka Bauera (o postaci Kim Bauer nie trzeba chyba nawet wspominać ;) ) i tygodniowy wstręt do kompa.

Napięcie trzyma od 1 do 24 godziny więc kompletnie nie chce się przerywać oglądania :)

Jak dla mnie najlepszy serial jaki oglądałem kiedykolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dzisiaj po raz ... nie pamiętam kŧóry obejrzałem "requiem for a dream". chyba nie muszę powiedzieć że polecam ;]

oglądnąłem też japoński oryginał "The ring", znacznie lepsze od amerykańskiego remake'a. Jeden z nielicznych dreszczowców które oglądałem ostatnimi czasy i który naprawdę mnie przestraszył :>

teraz na tapetę idą filmy kurosawy, klasyka, troszkę potrwa zanim je wszystko ścią ... obejrzę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądnąłem też japoński oryginał "The ring", znacznie lepsze od amerykańskiego remake'a. Jeden z nielicznych dreszczowców które oglądałem ostatnimi czasy i który naprawdę mnie przestraszył :>
True, true. :)

Jeszcze Blair Witch Project 1 byl straszny. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam profilaktycznie "the girl next door" ogladam raz na tydzien ;p

 

heh, w takim razie what's the craziest thing you've done lately? :)

Fajne było jeszcze Old School - komedia tak głupia, że aż śmieszna :) No i Elisha się pojawiała od czasu do czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak lubicie sie bac to pograjcie sobie w silent hilla (2 najlepiej) ;)

 

ja ostatnio obejzalem

- Sin (grzech), fajniutki film smialo moge polecic^^

- Up In Tour Smoke (2001), koncercik, najlepszy w histori

- Swiat wedlug bundy (czy jakos tak), ten bundy mi przypomina garfielda:P

- Ziema Zywych Trupow, mam ja w plecaku jeszce nie obejzalem ale zacieram raczki i zaraz wlaczam.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"the girl next door " wczoraj obejzalem - naprawde dobra komedia, o lekkim zabarwieniu erotycznym :P cool!@! - spodziewalem sie crapu a byl naprawde dobry!

przed chwila ogladnalem "SaW" - "Piła" = film naprawde robi pioronojace wrazenie...

JAkos nie moge sie zdobyc na obelrzenie "Ring-a 2"... Z jednej strony mi sie nie chce, z drogiej, jak sobie przypomne 1, [troche sie balem:) jestem podatny na taki rodzaj horroru:D]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ffvii:ac

Bardzo dobry film. ci którzy grali w grę wiedzą o co chodzi :)

10/10

końcowa scenka z aerith rules

 

no j nie gralem ani nawet nie mialem pojecia o czym ta gra jet, ale po dwukrotnym obejzeniu filmu juz jakis zarys mam :]

 

scena walki ze smokiem wymiata

szkoda ze zrobili z tego mange, a nie poszli za poprzednią czescia

 

345/473

 

 

 

 

-edit-

 

a tak nawiasem mowiac ciekawe ze we wszystkich mangach gluwny bohater jest blondynem z nie skosnymi oczami heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności