Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Raffaello

wczoraj wróciłem z premiery filmu "Wielkie kino" (parodia różnych filmów) - ogólnie załamka! spodziewałem się cos lepszego! najbardziej podobał Kapitan Jack Szparka z filmu Piraci z karaibów :-)))) koleś świetnie zagrał jego postać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no właśnie wróciłem z tego samego filmu Norbit, no raczej jestem zawiedziony, spodziewałem sie czegoś lepszego! gdyby nie postać żonki Norbiego to by wogóle nie było się z czego śmiać. Podobała mi się gra Eddiego, jak zwykle na najwyższym poziomie, ale fabuła do bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klik - i robisz co chcesz. Nuuuuuda, tylko od czau do czasu powodował banana na twarzy (nastawiłem się na durną, amerykańską komedie).

Jednak przesłanie i moment tuż przed "obudzeniem" się głównego bohatera na długo zostaną w mojej pamięci (prawie płakałem na filmie, co sie bardzo rzadko zdarza). Ogólnie - można obejrzeć.

 

Piraci z karaibów - skrzynia umarlaka - w końcu go obejrzałem. Nawet zabawny, nawet ma akcje. Wolałbym jednak, aby było więcej fabuły. Efekty specjalne nawet, nawet :) Jednak to nie to, co walka z umarlakiem w jaskini oświetlonej światłem księżyca z części pierwszej. Troche się zawiodłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie wiecie co oznacz to "300" to od razu wam pisze ze jest to zaj***ty film xD wrucilem wlasnie z kina i nie moge dojsc do siebie:P super im to wyszlo! wogule ten film jest swietny!

10/10 na pewno ktos z was juz go widzial:] co o nim sadzicie?

 

ehhh... a juz myslalem ze calosc jest zrobiona w 3d xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie wiecie co oznacz to "300" to od razu wam pisze ze jest to zaj***ty film xD wrucilem wlasnie z kina i nie moge dojsc do siebie:P super im to wyszlo! oczywiscie caly film zostal wykonany graficznie (3ds max i te sprawy) ;) aktorzy powoli wymieraja, a dowodem na to jest ten film;) moze i momentami widac ze nie sa to prawdziwi aktorzy ale przecietny czlowiek sie nie polapie, a czasem nawet porzadny grafik;) wogule ten film jest swietny!

10/10 na pewno ktos z was juz go widzial:] co o nim sadzicie?

 

To są prawdziwi aktorzy kręceni na blueboxie ;) To że potem na obraz nałożono tyle fitrów, że to miejscami sztucznie wygląda, to nie znaczy, że film jest w 3D. Jak nie wierzysz to zajżyj na stronę główną filmu gdzie jest "Making off" z prawdziwymi aktorami na tle freagmentów prawdziwych scenografi :D Tyle z mojej skromnej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Moglbym go ogladac w nieskonczonosc :]

 

No mi raz wystarczy :P. Moze go ogladne jescze pare razy, ale ogolem mowiac, to sie troche zawiodlem. Ciezko powiedziec na czym konkretnie, ale lekkie poczucie niesmaku po ogladnieciu filmu jest :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie, jesli sie lubi calkiem przyjemnie pokazaną walke, fajną muzyke i przyjemnego narratora opowiadającego historie, to warto. Jeśli sie będzie zastanawiać co ci goscie namieszali z prawdziwą legendą, i patrzyło na pewne niespojnosci (np. mowa w filmie o tym ze spartanie walczą w falandze, a oprocz jednej sceny wszędzie walczą rozbiegani) to mogą cię czekac myślenice po filmie :) Ogolnie poszedlem bo mialem darmową wejściówke, w sumie nie żaluje, ale do teraz sie zastanawiam dlaczego niektore rzeczy byly w filmie tak a nie inaczej.

 

edit: a do kina warto iść na kompie latające głowy juz nie robią takiego wrazenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

300 - jeśli oglądać to tylko w kinie :) Chociaż za 2gim razem (na kompie) zrobił na mnie większe wrażenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytawszy się tutaj ochów i achów na temat filmu 300, postanowiłem go obejrzeć i, szczerze mówiąc, myslałem, że zobaczę coś lepszego.

Nie ulega wątpliwości, że film jest dobrze zrobiony - świetne sceny walki, dobre zdjęcia, VFX, piękna muzyka (te elektryczne sample, mimo wszystko, nie pasowały mi. Na szczęście niewiele ich w filmie. Wolę "normalną" orkiestrę).

 

Film rzeczywiście dobry, możne nawet bardzo dobry. Moge z czystym sumieniem polecić.

BTW z tym kolesiem, który wyciągnął sobie nóż z oka to jednak trochę przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek zgadzam sie z toba w 100%, nie rozumiem az tak duzego zachwytu nad ta pozycja. Bez wapienia film byl na wysokim poziomie jesli brac pod uwage kwestie technicze, efekty i muzyke, ale chyba nie na tyle zeby byl w pierwszej 10 na filmweb:/ Fabula nie byla jakas odkrywcza, a jednak wciagajaca - trzeba jednak patrzec na nia z lekkim przymrozeniem oka(podobnie z sin city:))

plus dla narratora, ciekawie budowal klimat;] Jak dla mnie 8.5/10, brakowalo mi wzruszajacego zakonczenia, cos w stylu gladiatora, tam widz bardziej utozsamial sie glownym bohaterem:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek zgadzam sie z toba w 100%, nie rozumiem az tak duzego zachwytu nad ta pozycja. Bez wapienia film byl na wysokim poziomie jesli brac pod uwage kwestie technicze, efekty i muzyke, ale chyba nie na tyle zeby byl w pierwszej 10 na filmweb:/ Fabula nie byla jakas odkrywcza, a jednak wciagajaca - trzeba jednak patrzec na nia z lekkim przymrozeniem oka(podobnie z sin city:))

 

Bo caly film oparty jest na komiksie. Film dobry, jak juz pisalem wyzej, ale zeby mnie zachwycil, to raczej nie ;)

 

plus dla narratora, ciekawie budowal klimat;] Jak dla mnie 8.5/10, brakowalo mi wzruszajacego zakonczenia, cos w stylu gladiatora, tam widz bardziej utozsamial sie glownym bohaterem:) pozdro

 

Hmm jedna scena jest podobna do Gladiatora, nawet dwie - gdy Leonidas kleczy i za moment ma byc wypuszczona ostateczna salwa strzal w jego kierunku, pokazany jest przerywnik z jego zona - smirdzi Gladiatorem ;).

 

Druga scena, to gdy Dilios wraca i przekazuje amulet/wisiorek (?) krolowej Gorgo gdy ta stoi z synem - Gladiatorem bardzo smirdzi :P

 

W sumie to sie ciesze, ze nie bylo jakiegos lzawego zakonczenia jak w Gladiatorze, gdy Maksimus umieral, bo film stracil by z 2 pkt w moich oczach ;).

 

8/10 imo :]

 

BTW. Ciekawostka jest, ze film nakrecono w 60 dni oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nieco przesadzili z ostatnią sceną. W komiksie zakończenie jest mniej efektowne, ale widocznie reżyser uznał, że musi pokazać jeszcze jedną wielką armię. Moim zdaniem niepotrzebnie, strasznie to wyszło dosłowne.

Mimo wszystko uważam, że warto pójść do kina - niesamowicie plastyczny efekt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The girl next door - bardzo fajny film. Taka naprawde fajna komedia, z dodatkiem romantycznej historii. Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ogladalem kiedys film..dosyc stary..tak gdzies z poczatku lat 90 tych w ktorym scena kulminacyjna bylo rozbicie LearJeta (albo czegos podobnego..w kazdym razie takiego malego, prywatnego samolociku odrzutowego ). Pamietam ze samolot lecial w nocy, mial jakis problem z silnikiem, wyladowal ale zdaje sie bez podwozia, przeszlifowal sie brzuchem po pasie, a na koncu wybuchl... Poszukuje teraz tego filmu gdyz musze przyjzec sie dokladniej sekwencji awaryjnego ladowania takiego samolotu ( na rzecz pozniejszej animacji :P ) Wiecie moze jak ten film sie nazywal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

aż wstyt przyznać że dopiero teraz obejrzałem film 300, dużo juz było napisane na jego temat, po prostu rewelak, dawno tak dobrego filmu nie wiedziałem, polecam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja moze troche nie do konca podpasuje ze swoim filem do watku, bo nowosc to nie jest, ale i tak warte polecenia bardziej niz nie jedna nowosc.

Mowie tutaj o "21 gramow".

Ciezki klimat, specyficznie zrobiony, zreszta wytwornia filmowa ktora zrobila ten film chyba tak juz ma, bo np kolejny ich film "ethernal sunshine of the spotless mind" -czyt. zakochany bez pamieci ;) jest podobnie skastruowany, zmontowany i rownie niebanalny. Jim Cary pokazal ze potrafi grac nie robiac z siebie glupa i to swietnie.

Natomiast w 21 gramach nalezy wymienic swietnych Sean Penn, Naomi Watts i Benicio Del Toro w rolach glównych.

Oba filmy staja w moim rankingu filmowyn na najwyzszej pozycji.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta sa, nuuda, wiec ostatnio:

Jas Fasola na wakacjach - sredniawka, motywy znane z "seriali" (ktore byly rewelka) fasoli.. 4/10

TMNT - animacja na wysokim poziomie, fabula beznadziejna, humor troszke zostal z starych zolwi. 7+/10

Number 23 - Jim Carrey w "nie komedii", nawet mu to wychodzi trzeba przyznac. 7/10

Waist Deep - niggaski film, troche strzelaniny, troche ucieczek, kino akcji. 7+/10

Sublime - film strasznie pokrecony i zarazem glupi. 2/10

DejaVu - kolejny film w ktorym wszystko sie ladnie na koncu uklada. 7/10

Contract - film jak kazdy z Freeman'em - b.dobry. 7+/10

Mr. Beans - wszystkie odcinki (razem 12, czasami 1odcinek ma 2party). 9+/10 :D

Hannibal Rising - troszke nie pasuje do Hannibala, tu jest raczej jakims dzikusem. hehe. 7-/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już to było, jeśli tak to przepraszam. Polecam "Kidulthood" o angielskich nastolatkach z 2006 r. Po obejrzeniu stwierdzam, że w sumie to fajnie że nie jestem już nastolatkiem. Filmik oceniam na 7-8/10. Czuwaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności