Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

taaa machine girl - drilling bra, przeceiz to jest fanrtastyczne nie wiem co wy chcecie...

 

 

a najlepsze rzecz jaka ostanio widziaelm to ITALIAN SPIDERMAN

 

 

szczerze polecam i calkiem mozliwe, ze ja nie pierwszy, i trailer i teasery i oba na razie epizody, cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[REC] - dobry hiszpanski horrorek w stylu blair witch, z kinem domowym i mgla w pokoju mozna sie przestraszyc :D 8/10

Doomsday - uuh, taki troche Resident Evil, ale glowna role nie graly zombiaki, a jakies hipisy z smiesznymi fryzurami.. taaaaka troche oklepana fabula.... 6/10

Indiana Jones 4 - totalna porazka, ooouh, aaaauh, brak mi slow :P (wczesniejsze indiany oczywiscie z checia ogladalem) 2/10

Bank Job - taki troche "Lock, Stock and Two Smoking Barrels" (jedna z najlepszych komedii jakie widzialem), tyle ze nie tak humorzaste, ot napad na bank i robienie wszystkiego zeby nie dostac sie w zle lapska 8/10

One Missed Call - troche zalatuje ringiem, tyle ze aktorzy to dzieci... 5/10

Lost ostatni epizod z 4 sezonu... totalny hardkor, koncowka mnie zabila, 10/10 ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

PS. I love you - reweleczka. Namówiła mnie dziewczyna i warto było obejrzeć. Z bólem serca muszę przyznać, że film bardzo mnie rozczulił. Daję +9/10. Uwielbiam filmy, które wywołują emocje - w końcu o to w kinie chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fool's Gold - Przyjemna przygodóweczka. Nie zachwyca niczym specjalnym, ale fajnie się oglądało. 7/10

 

serial

House M.D - Cholernie schematyczny, ale z chęcią teraz łykam drugi sezon. A kreacja głównej postaci to majstersztyk 8+/10

 

[edit]

The Onion Movie - "This is nothing but vulgar, low-brow, potty humor thinly disguised as satire." Najbardziej poryty film jaki ostatnio oglądałem. Taki robot chicken w inym wydaniu. Za całość jako taką 4/10, za absurdalność humoru 9/10

Edytowane przez voyager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Next - niespecjalny, strasznie naciągany, mało wciągający.. pisałem już chyba o nim w tym wątku :) Ale mimo wszystko nadaje się do obejrzenia :)

 

[REC] - rzeczywiście niezły horrorek.. nudny początek, ale później zaczyna wciągać :) Końcówka sporo wyjaśnia, ale pozostawia niedosyt. Swoją drogą - słabszy klon Cloverfielda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale next porazka:)

Indiany nie widzialem ale trudno sie spodziewac czegos wyjatkowego, zreszta nawet jakby obiektywnie byl rownie dobry jak poprzednie to na te stare patrzymy z pewnej perspektywy, w koncu minelo z 20 lat. A ostatnia absolutnie godna kontynuacja jakiejs serii bylo die hard 3, potem juz chyba nic...dh4 tak jak terminator3, takie jakies udziecinnione to wszystko.

 

Strasznie irytuja mnie horrory bedace kopia kopii kopii kopii (the eye, wiece w sumie nie ogladalem bo wiem czego sie spodziewac)

 

Lars and the real girl - swietny, super, piekny film i to drugi przypadek kiedy po jednym filmie calkowicie zmieniam opinie o jednej osobie tj. ryan gosling (pierwszy to reese whiterspoon w walk the line).

 

The savages - tez polecam.

 

Chyba juz po prostu za duzo filmow widzialem ale ludzie, ogladnijcie cos glebszego niz kaluza:) Sorry, wiem ze uogolniam ale dobija mnie kierunek w jakim ida filmy ktore podobaja sie wiekszosci...

(caly post dotyczy oczywiscie tylko holyłudu:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House M.D -> Bardzo przyjemny serial. Trzyma poziom z sezonu na sezon.

Schematyczny to fakt. teraz już wiem że jak ktoś ma żółtaczkę to wysiała mu wątroba i potrzebny przeszczep a największym podejżanym zawsze jest Toczeń :D

 

Normalnie muszę zobaczyć to 10.000bc no muszę tego doznać na własnej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie muszę zobaczyć to 10.000bc no muszę tego doznać na własnej osobie.

 

nie radze...ja sie czuje nadal lekko skrzywdzony przez ten film :p

 

Shoot Em Up jeeeeeezu ale sieka :p podobalo mi sie :p ogolnie calkiem niezle kino akcji, chociaz strasznie krotkie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu? Po to chyba powstał ten wątek, by pomówić o filmach.

 

ok, dla mnie film niczym sie nie wyróżniający - przewidywalny, mało wciągający - nudny... i mowie o wersji z 1980, ale wiem ze to niby klasyka kina i gadunku. dlatego na forach filmowych pewnie bym zosotał zjechany za tego typu opinię:) mimo że moją:)

 

pozdrawiam

 

ps. dzisiaj ogladam [REC]:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed racer, sala w kinie byla prawie pelna, prawie robi wieeeelka roznice, tzn ja z usypiajaca dziewczyna i 2 najaranych kolesi ktorzy przyszli w ploowie seansu :D

 

i najarani nie bez powodu, wachowscy chyba przy kazdej scenie brali inne dragi, caly film przypomina typowe wstawki obrazujace jak sie widzi po kwasie :D. Mimo wszystko tak plynnego operowania forma jeszcze nie widzialem, sceny ktorych nie da sie praktycznie wymyslic, kosmiczne przejscia miedzy kadrami, ciekawie opowiedziana historia (czasami wydaje sie ze brakuje 30min filmu, a mimo to wiadomo o co chodzi) i masa ciekawych i oryginalnych pomyslow. fabula smierdzi kinem tarantino, i pewnie gdyby to on sie podpisal po tym filmem wszystko byloby ok (;)) ale poki co nie spotkalem sie jeszcze z pozytywnymi opiniami filmu tworcow jakze glebokiego ;) matrixa :D

generalnie warty obejzenia i niesamowicie inspirujacy, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski - jak dla ten film też, jako całość, nie zachwyca. Ale Kubrick po mistrzowsku wykreował klimat. I właśnie klimatem ten film bije na głowę inne horrory (w mojej opini, jako człowieka generalnie nielubującego się w horrorach).

 

http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=535404&postcount=1762 - teraz, z perspektywy czasu, nie zjechałbym aż tak tego filmu. Ale genralnie to, co wcześniej napisałem - nastrój tego filmu powala.

Edytowane przez piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vantage point - dawno nei widialem czegos, tak slabego, idealnie sie nadaje na srode do polstau miedzy filmami z seagalem, i hulkiem hoganem, fabula mniej wiecej jest tak pasjonujaca i zaskakujaca jak mecz polski z niemcami, a montaz to istne cudo, nie wiedzialem ze w tych czasach ktos jescze moze zrobic sensac na tak niskim poziomie

 

za to filmik - bill - przyjemna komedyjka

i nudny ale za to pogodny - pora umierac - nawet fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kochanice króla" - historia Anny Boleyn i jej drogi na tron a potem na szafot. Doskonałe role siostr Boleyn i Henryka VIII Tudora. Dobre zdjęcia, ale całość niestety do kotleta... A szkoda, bo historia dramatyczna i można było z niej wyciągnąć dużo więcej, parawan dworskich manier zostawiając na dalszym planie.

Niemniej jednak warto zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzenie- niezly film, wedlug niektorych opini ktore udalo mi sie wyczytac przed obejrzeniem filmu wynika ze Shyamalan albo nie trafil w gusta co niektorych, albo ci po prostu nie zrouzmieli jego filmu... w kazdym badz razie ciekawe kino.

tak z 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien vs Predator 2 - że aż Kazika przytoczę.... "co za syf, co za katastrofa...".

jak dla mnie zero klimatu, zero strachu

a główny zły... brrr straszny straszny, pół predator, pół obcy i ćwierć krwi borsuka :/

 

a po wypłacie kupuję trylogię obcego! o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

21 - 7/10, nawet do obejrzenia

 

What happens in Vegas - niezłe, 7/10 też sie należy :)

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z kina ze 3h temu z wanted - ścigani. no jeden z gorszych filmów jakie widziałem. miejscami można się nieźle pośmiać. skale nie wiem jaką tu wybrać czy jako komedia czy jako film akcji czy jako film fantasy... ale nie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wanted....genialne jak dla mnie (sorry trosiek :P)

nie jestem koneserem kina, nie szukam w filmach wielkiego przekazu o świecie, po prostu chce się na filmie dobrze bawić i wanted to zapewnia (dziewczynie też się podobało - więc można zabrać na seans płeć piękną)!

aaa najważniejsze, tyłeczek Angeliny widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superhero - całkiem fajny. Mi się podobało :D Takie 7/10

What happens in Vegas - baaardzo mi się ten film podobał. Naprawdę wesoły film ;) Polecam. Ode mnie 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ManowarTheAbsolutePowerDVD.jpg

 

Mój prezent urodzinowy - śmiało mogę polecić każdemu, kto lubi metal (albo i nie) oraz zespół Manowar - świetne widowisko.

Część z występem orkiestry praskiej grającej fragmenty utworów Wagnera > all.

Końcówka koncertu również z tą orkiestrą oraz chórem - mistrzostwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanted byl tworzony na podstawie komiksu, wiec pewna forme musial przybrac. Po obejrzeniu trailerow wiedzialem czego mam sie spodziewac i mimo to poszedlem do kina i dobrze sie bawilem, nie szukajac dziury w calym:)

 

Manowar? nie znam takiego filmu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manowar? To taka gierka z figurkami. Fun dla wszystkich którzy wierzą w escape shoes (vide youtube).

 

Organizm Broń biologiczna: ni to prost, ni to zwierzę: jak ktoś grał w UFO3, to to jest taka biomasa. Ma macki, karmi się energią w dowolnej formie i rośnie wprost proporcjonalnie do ilości włożonej weń amunicji. Oczywiście jest dzielny pan, który w towarzystwie dzielnej i seksownej pani major (bodaj, bo pagony i nie tylko szybko zdjęła) stawia czoła tej ekhm... bestii i własnym demonom przeszłości przy okazji.

Wciagjące jak Scarlac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności