Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mortom napisał:

No dobra przyznawać sie mi tu, kto robił z was tą wodę we Wrocławiu?! 😉
I ile dysków peta bajtowych poszło na generację symuliacji? 🙂 

Acha... do sarenki bym sie nie przyznawał... tak tylko mówie... Bo po cholerę zrobili to w 3D jak mogli dobrego real prop-sa sfilmować? 😛 No ale nie znam się, pewnie taniej wyszło 🙂 

 

W blenderz? 

 

Co do sarenki.. Zaraz by się wrzawa podniosłą, że zwierzaka męczą. Ale pewnie fajniej by wyszło z żywą bo jednak żywe i oddychające stworzenia często słabo wyglądają zrobione w 3d...

A widzieliście Samarytanina z Amazon? Tam to dopiero Stallone'a zjeba/**** XD 

 

Jeszcze chciałbym dodać, że dopiero teraz się zorientowałem, że Stallone ma słowo Stal w nazwisku... Przypadek? Nie sądzę! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mortom napisał:

@michalo o to już wyszło? Dzięki! Musze zawitać do pewnej zatoki ☠️ na mały "rejsik" 😉 

No już z miesiąc temu? 

Jak ktoś lubi Stallona jak ja to można obejrzeć. Ale nie spodziewaj się niczego nadzwyczajnego. Mocne 5/10 😉 

Przyznam, że ledwo przetrwałem ten film, tylko Rambo mnie trzymał. 

  • Like 1
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, michalo said:

Jak ktoś lubi Stallona jak ja to można obejrzeć. Ale nie spodziewaj się niczego nadzwyczajnego. Mocne 5/10 😉 

Już po trailerze tak mi to wyglądało, mały chłopiec to i film dla dzieciaczków a nie jakieś krwawe akcje jak w boys czy rambo 🙂 Czyli dobrze oceniłem i sobie odpuściłem 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Destroyer napisał:

Już po trailerze tak mi to wyglądało, mały chłopiec to i film dla dzieciaczków a nie jakieś krwawe akcje jak w boys czy rambo 🙂 Czyli dobrze oceniłem i sobie odpuściłem 🙂

 

Sceny walki a akcji są spoko. To imo najmocniejszy punkt. Nie są jak w The Boys oczywiście ale mocnej się leją niż w marvelach. 

Ale fabuła to tak, raczej dla dzieciaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu zasnąłem na senasie 😄 ostatnio mam jakieś nagłe ataki snu jak oglądam filmy. I zamiast oglądać raz to seans musze powtarzać z 3 razy 🙂 

Zadziwiające, film leci pyk - engine off 🙂 ale jak 3 rano się zbliża - pyk mój mózg JEB - koniec spania... nie będzie takiego bicia! Koniec imprezy!

No ale dzisiaj dokończę seansik 🙂 mniej więcej dotrwałem do momentu jak dzieciak odkrył kto jest samarytaninem. Choć podejrzewam że Stalone nim nie jest, a jest Nemezisem po przejściach. No ale chyba za bardzo to rozkminiam 😉 ALE nie piszcie mi tu spojlerów 😜 !!

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem House of the Dragon i bez porównania bardziej się trzyma kupy niż pierścienie władzy i czuć że otoczenia, miasta są większe i żyją a nie jak we włądcy jest często wrażenie sceny teatralnej i 10 osób w całej wsi 🙂 Nie jest tak dobre jak orginalna gra o tron nim się pospuła i wątki są dużo prostrze i bardziej przewidywalne a dodatkowo szybko przeskakujący czas sprawia, że nie przywiązujemy się zbytnio do postaci ale ogólnie źle nie jest i da się obejrzeć bez narzekania i przewracania oczami 🙂 No i ta nowa danerys targerian to mł☻oda aktora była nietypowa z urody ale ciekawa a potem jak przeskoczyli w czasie to wzięli taką nijaką grażynkę i jakoś tak gorzej to wygląda i bez charakteru. 

 

Oglądam też The Peripheral ale z partnerką więc niestety z polskim lektorem co trochę odbiera jakość. Nawet daje radę, trochę przewidywalny i momentami sztampowy czy z uproszczeniami ale ogólny zarys jest ciekawy i nawet trochę wciąga i interesuje co tam się dzieje bo jest dużo niewiadomych. Twórcy westworld więc to plusy dodatnie i plusy ujemne 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Mortom napisał:

Jak lubicie Horrorowe klimaciki to looknijcie na to - GUILLERMO DEL TORO’S CABINET OF CURIOSITIES
https://www.youtube.com/watch?v=E3E1URhCR60&ab_channel=Netflix 

Jestem po 1,5 odcinka i się wciągnąłem 😄 Fajne creepasty z dobrym filmowym wykończeniem 🙂 

 

ale bedzie ogladane za momencik 😄 ojej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście Ostatnią Wieczerzę? Zastanawiałem się kiedy wreszcie ktoś u nas weźmie się za horrory z choćby poprawnym skutkiem. Tu nie wszystko działa, ale moim zdaniem jest sporo ponad poziom netflixowego przeciętniaka. Wizualnie też nie ma się do czego przyczepić. Ciekaw jestem czy ktoś z forumowiczów maczał w tym palce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem Ostatnią Wieczerzę i jest spoko! Podoba mi się wizualnie, no i jest pan Lubaszenko, do którego już mam chyba sentyment 🙂 - wreszcie schudł do stanu gdzie nie przypomina beczki tranu 😉 
Miejscami trochę zgrzyta i plot twistu można się domyślić z samego tytułu, jak i po 20 min seansu - ale chyba taka była intencja, wiek OK.
Jest trochę obleśnie, ale nie jest to poziom Terrifier'a 1 czy 2 😄 więc można oglądnąć do kolacji 🙂  Pod koniec filmu nawet jest śmiesznie 😄 i to na
Trochę zawiódł mnie koniec - ale nie będę spolować dlaczego. Ogólnie można sobie odpalić jak się lubi takie klimaty. 👍☠️

 

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam zabrakło choćby śladu emocji na twarzy bohatera. Przez cały film kamienna twarz, stoicki spokój a może nawet obojętność. Jakby dopiero na samym końcu filmu aktor przypomniał sobie że jego postać nie jest tak jak on bezpieczna na planie filmowym tylko jest w tej sytuacji naprawdę. No a jak on się nie boi to my tym bardziej.

Być może był to celowy zabieg, bo na początku filmu nie wiemy jeszcze jaką rolę odegra ta postać - czy to bohater, antybohater czy antygonista, ale tak czy siak uwiarygodnienie reakcji postaci by nie zaszkodziło.

Poza tym wszystko super jak dla mnie - świetna scenografia i zdjęcia, pozostali aktorzy, muzyka. 

Edytowane przez jamnique
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu, bliżej mi nieznanego, ostatnio wsiąkłem w horrory. Choć przez całe życie ich albo unikałem albo nie lubiłem. No ale do rzeczy, na HBO MAX jest nawet (dość generyczny) horrorowy serialik podtytułem STAMTĄD 🙂 jest całkiem OK. Nic wybitnego, ale jak dla mnie fajnuchny. Od taki zapychacz na poluzowanie pośladów do spania 😄 ALE PORZĄDNY (chyba).
A jak już jesteśmy na HBO to jest tam też fajny serial The Outsider - chyba na podstawie opowiadania Kinga. Też spoxik i można łyknąć na kolacje bez popity 🙂 

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno polecałem The Peripheral po dwóch odcinkach bo choć nieidealne to miało potencjał i wydawało się interesujące to teraz po kolejnych dwóch już nie oglądam dalej i nie polecam bo przeczołgało się po ziemi 🙂 Potencjał zmarnowany 🙂 

Ale za to mogę polecić polskie Żmijowisko i już po objerzeniu całości 🙂 Było kilka językowych czy sytuacyjnych perełek, taką idealna wstawka humorystyczna czy tekst który tak dobrze spasował że aż się uśmiechnąłem i skomentowałem :) Najsłabiej wypadłą Davina i aktorsko i nie radząc sobie z polskim językiem, prawie zawsze mi zgrzytało jak grała. Zakończenie bardzo spoko ale przez chwilę mnie nabrali więc tym bardziej spoko że dałem się wywieźć w pole, dobrze się oglądało, nic się nie dłużyło, nie było przesadzonego ględzenia i piedoletów żeby tylko zapchać czas a fajnie się oglądało. Bardzo niewiele było momentów w których coś mi nie grało i zadawałem sobie pytanie dlaczego tak? Chyba podwójnie zaskoczony jestem, że to polska produkcja 🙂 W pierwszych odcinkach trochę tłukli ujęć z dronami a potem droniarz pojechał do domu i się skończyło 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2022 o 00:33, Destroyer napisał(a):

OTMLkEi.jpg

Z Sonikiem i tą naprawą projektu, to chyba na kanale Corridor crew trochę wyszło, że ten projekt Sonica z trailera właściwie miał być zły 🙂 taka sztuczka marketingowa, że fani naprawią to co spieprzyli twórcy. No i o filmie będzie głośniej 😄 
Jak widać sztuczka zadziała 
😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was ale mnie smuci ten trailer 😐 Idiane powinni zostawić w spokoju, bo już na thrillerze wygląda to co najwyżej średnio. I choć bardzo lubię 3 pierwsze części to ta "dziadkowatość" oryginalnej obsady totalnie nie pasuje do akcyjniaka tego typu.
Ehhh... czy to już koniec ciekawych franczyz? Na nic lepszego już nie stać HolyWOODu? 

P.S.
Jak nie widzieliście serialiku "Wensdey" na Netflixie, to polecam. nie jest to objawienie ale przyjemny serialik 🙂 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, michalo said:

The Last Of Us, myślicie, że warto to oglądqać przed ograniem? NIe chcę sobie popsuć gry a kiedyś mam zamiar w nią pyknąć 😉

 

No i tłumaczenie zapowiada się znakomicie XD pankejki ja pier... Lektor tez tak czyta. 

 

image.jpeg.d1b59009ee415497d00b95335fac130a.jpeg

Ludzie w życiu rzeczywistym też mówią pankejki na pankejki:(

takie są fakty autentyczne  😛

Prawdę mówię, nie zmyślam  🙂

Edytowane przez Destroyer
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michalo napisał(a):

The Last Of Us, myślicie, że warto to oglądqać przed ograniem? NIe chcę sobie popsuć gry a kiedyś mam zamiar w nią pyknąć 😉

 

No i tłumaczenie zapowiada się znakomicie XD pankejki ja pier... Lektor tez tak czyta. 

 

image.jpeg.d1b59009ee415497d00b95335fac130a.jpeg

Myślę, że nie warto. Przejdź grę wcześniej. Sam ją skończyłem na PS4 a teraz mam zamiar ją jeszcze przejść na PC jak wyjdzie w marcu (sprzedałem PS, bo tak pewnie bym na nim przeszedł jeszcze raz). Bardzo fajny tytuł i kto nie grał szczerze polecam 🙂  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak zrobię, ale serial mi się spodobał.. boje się, że jednak go obejrze..\

W sumie co za różnica co spoleruje co? 

 

Co do pankejków, pierwsze słyszę, na prawdę. U mnie mówi się naleśniki. Słowo "pancake" znam tylko z angielskiego. W PL nigdy tego nie słyszałem. 

To jakaś nowomoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, michalo said:

Może tak zrobię, ale serial mi się spodobał.. boje się, że jednak go obejrze..\

W sumie co za różnica co spoleruje co? 

Może odebrać zaskoczenia i zwroty akcji ale w sumie nie grałem ani nie oglądałem to tylko zgaduję 🙂 

27 minutes ago, michalo said:

Co do pankejków, pierwsze słyszę, na prawdę. U mnie mówi się naleśniki. Słowo "pancake" znam tylko z angielskiego. W PL nigdy tego nie słyszałem. 

To jakaś nowomoda?

Nawet jak wpiszesz w googlach pankejki to masz masę przepisów i opisów po polsku które maja nawt kilka lat, w restauracjach też są tak nazywane, to już jest pełnosprawne spolszczone słowo a nasz klasyczny naleśnik ma trochę inną charakterystyką niż amerykański pankejk 😛 

https://www.google.com/search?q=pankejki&oq=pankejki&aqs=chrome.0.69i59j0i512j0i20i263i512j0i512l7.1856j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

np tutaj w menu pancake obok naleśników 

https://www.welldonego.pl/restauracja/well-done-krakow#menu-pancakes

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, Destroyer napisał:

Może odebrać zaskoczenia i zwroty akcji ale w sumie nie grałem ani nie oglądałem to tylko zgaduję 🙂 

Nawet jak wpiszesz w googlach pankejki to masz masę przepisów i opisów po polsku które maja nawt kilka lat, w restauracjach też są tak nazywane, to już jest pełnosprawne spolszczone słowo a nasz klasyczny naleśnik ma trochę inną charakterystyką niż amerykański pankejk 😛 

https://www.google.com/search?q=pankejki&oq=pankejki&aqs=chrome.0.69i59j0i512j0i20i263i512j0i512l7.1856j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

np tutaj w menu pancake obok naleśników 

https://www.welldonego.pl/restauracja/well-done-krakow#menu-pancakes

2 linki niczego nie udowadniają 😛 

 

No dobra, cofam śmianie się z tłumaczenia. To ze mnie powinno się śmaić. 

image.jpeg.189c8f80cb3da4b1972a8ea37c9cfe13.jpeg

 

Ale serio, nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem. 

W dniu 17.01.2023 o 21:43, blood_brother napisał:

Ej, nie ma w polskim języku odpowiedniego słowa na pankejki. Poza tym mówisz "pankejki" i każdy wie o co chodzi 😛

ALe ja naprawdę pierwszy raz w życiu to słyszę.

A tłumaczenie to naleśnik

image.jpeg.0ddbac348dea94e0d6eec3e78ff6dfcf.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk całkiem fajny polski serial, główny bohater jest połamany, wiecznie nieszczęśliwy i ciągle chodzi ze skwaszoną miną, esencja Polaka i bardzo łatwo się z nim utożsamiać, 10/10 za tę postać 😄

A na primie wchodzi nowy sezon VoxMachina, na razie po 4 odcinkach, początek był trochę drętwy ale teraz już jest spoko 🙂

Wypróbowałem tez Lazarus, po 2 odcinkach już mam dość taki se i nie porywa, trochę chaotyczny i chcą dużo ale coś nie poszło trochę jak z tym peryferalem, choć tam był ciekawszy pomysł i bardziej zainteresowało na początku. 

sF9ZXHf.jpg

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vox Machina na propsie! I jak fajnie te smoki zrobili. Masters! 

 

Ale ja w innej sprawie. Wszędzie widzę jak się ludzie spuszczają na 3. epizodem TLOU.

Widziałem go i tak.. będą SPOLERY.

Serial w miarę mnie wciągnął. Zacząłem lubić parę naszych bohaterów i świat jest na tyle spoko, że czekałem na ich kolejne perypetie. A tu ponad godzinę oglądamy film o miłości dwójki gejów. Nie jestm homofobem i nawet ślimakowanie 2 brodaczy wytrzymałem.  

Ale godzina pattrzenia na ich związek po to żeby niby wycisnąć jakieś łzy bo to o miłości w czasach apokalipsy.. Zyli sobie w odosobnieniu jak w bajce, większy dramat mieli ludzie w miastach pod wojskową dyktaturą.

Jeden incydent z zombie. Jeden incydent z szubrawcami. No na prawdę ciężkie zycie w czasach apokalipsy. I ten płacz jak jedli truskawki... 

Lata picia winka i jedzenia dziczyzny ;( 

Dobitniej to było pokazane w wielu filmach gdzie jednym z tematów był głód. Tutaj niczego im nie brakowało i wydało mi się to raczej śmieszne niż smutne. 

 

Już lepiej jakby podzielili ten odcinek - 1/3 główna fabuła, 1/3 gejeowanie, 1/3 heterowanie zwiazek Joella i Tess dla kontrastu, nie koniecznie orientacji ale właśnie środowiska. Jak już ma być miłość.. 

Mam wrażenie, ze to trochę na siłę zrobiony odcinek. Ktoś się uparł i zrobił a teraz wypada się podniecać i mówić jaki to och i ach materpiece. 

Edytowane przez michalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2022 o 14:19, Mortom napisał(a):

No dobra przyznawać sie mi tu, kto robił z was tą wodę we Wrocławiu?! 😉
I ile dysków peta bajtowych poszło na generację symuliacji? 🙂 

Acha... do sarenki bym sie nie przyznawał... tak tylko mówie... Bo po cholerę zrobili to w 3D jak mogli dobrego real prop-sa sfilmować? 😛 No ale nie znam się, pewnie taniej wyszło 🙂 

 

musze koniecznie obejrzeć z kronikarskiego obowiązku bo kawał dobrej roboty postprodukcyjnej tu widze (tym bardziej ze opłacam Netflixa dla syna bo sam mało co na nim ogladam (czesciej oglądam rzeczy na Apple TV, Paramount i HBO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem puss in boots ostatnio i całkiem fajne, super jak aniamcja 3d jest trochę miksowana z takąestetyką2d i poklatkową, dodaje to sporo uroku i bardziej stylizowango feelu który wychodzi bardziej spod reki a nie całkiem z renderera na sztywno 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2023 o 01:21, Destroyer napisał(a):

Zapowiada się zajebista super stylizowana animacja ze zmutowanymi żółwiami nie to co ta liveactionowa abominacja 🙂 

 

WOW no super fajnie cute to wygląda! Bendziem oglądać!

A Kotek w Bucikach spoksik 🙂 Myślałem że wykrzeszą kolejnego odgrzewanego paździerza ale fajnie wyszło 🙂 

@OldMan Wielka Woda spoko. Choć jak dla mnie jak bardziej by się skupili na ludziach i decyzjach które doprowadziły do tragedii to był by lepszy serial. (patrz Czarnobyl HBO) I nie mówię, że wątek szukania dziecka nie jest OK, ale moim skromnym zdaniem nie powinien być osią tej historii.

Edytowane przez Mortom
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, szukam filmu, który oglądałem daaawno temu, z 17, może 20 lat już minęło. Jest to film psychologiczny o chłopaku, który nie radzi sobie z rzeczywistością, żyje w ciągłym wyparciu, świat go przytłacza i przeraża, nie potrafi skupić się na zdaniach o większym poziomie złożoności, niż minimalny. W Ostatniej scenie bohater dostaje wreszcie pracę marzeń: segreguje odpady z ogromnej hałdy i wyrzuca je do trzech pojemników, z których każdy ma inny kolor.
Wiem, ze to kino niszowe, ale zależy mi na tym, by ten film zidentyfikować. Z góry dziękuję. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adku, dziękuję za pomoc, ale to nie ten film. Bohaterem w tym, którego szukam, jest młody, może dwudziestoletni chłopak.
Pamiętam jeszcze jedna scenę z tego filmu: bohater trafia pod dach wujka, i po dłuższym czasie wuj wparowuje do pokoju, który chłopak zajmuje, z garścią niepopłaconych rachunków i wezwań do zapłaty. Dla chłopaka jest to szok, gdyż zostaje skonfrontowany z elementem rzeczywistości, jaki wyparł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenet - trochę gówno i mówiąc trochę mam na myśli bardzo ale chcę być trochę bardziej pozytywny w życiu 🙂 

Avatar wodny - jw, ładne ale to już nie robi żadnego wrażanie jak pierwsza część te 15 lat temu, fabularnie kupa, postacie wpadają w dolinę niesamowitości, dużo się dzieje jak w bajece a logika jak w hororrze gdzie postać po tym jak wysiada elektryczności idzie do piwnicy zobaczyć co wydaje te przerażające dźwięki 🙂 Nie czujesz się przywiązany po postaci więc nie obchodzi cię co z się z nimi dzieje jak by magiczne to nie było 🙂 

Pandorum - bardzo fajne, odświeżyłem sobie stary film bo już mało co pamiętałem i daje radę, pół filmu nawet nie widać zagrożenia a mimo to ogląda się w oczekiwaniu, napięciu i ciszy żeby nie sprowokować zagrożenia 🙂 

Mercy/ babcia  - ekranizacja książki kinga i chyba najgorsza jaką widziałem, słabe 2/10, gorsze już są

Rekiny na Księżycu - chciałem spróbować licząc, że będzie tak złe że aż dobrze no ale nie, było tylko złe, przeskakując przebrnąłem prawie pół godziny i tu zwykła rozmowa potrafi zamęczyć i można to stosować jako tortury dla jeńców wojennych a w większej ilość jako okrutną formę egzekucji 🙂  

Eight for Silver - całkiem fajny, jest klimat, inne podejście do wampirów, nieźle się rozwija na początku mimo paru głupotek jak to w takich filmach ale końcówka jest taka se i czegoś mi zabrakło np podstawowej logiki 😛 

Priest - film oparty na komiksie więc trzeba patrzeć z mocnym przymrużeniem oka na logikę 🙂 ok ale nie trzymał za bardzo w napięciu, można obejrzeć bo nie był taki zły ale jak się ominie to nic nie będzie brakowało 🙂 

Bitwa Światów/ A Writer's Odyssey - ciekawy pomysł i świat, trochę inny ale końcówka to sporo głupotek i nagle się kończy i lecą napisy jakby się taśma i budżet skończyły 😛 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam watek i sie zastanawiam - ile do cholery zrobili filmow o nieszczesliwym kolesiu znajdujacym spelnienie w segregacji smieci? 😮

@Shogun 3D Mnie sie nie udalo ale mozesz poprobowac na tej stronce poszukac:
http://www.whatismymovie.com/

Probowalem tez z AI czatu ale oczywiscie do niczego sie przedala technologia przyszlosci. Powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tetris - bardzo spoko film, gładko się ogląda, nie dłuży się i trochę bazuje na faktach autentycznych 😄 Są oczywiście elementy fabularyzowane żeby było ciekawiej czy lepsze temp, wiara, nadzieja, miłość i batman 20 lat później ale nie jest to mocno przesadzone i da się przełknąć 🙂 Polecam, całkiem niezły lekki film. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/21/2023 at 10:20 AM, Shogun 3D said:

Adku, dziękuję za pomoc, ale to nie ten film. Bohaterem w tym, którego szukam, jest młody, może dwudziestoletni chłopak.
Pamiętam jeszcze jedna scenę z tego filmu: bohater trafia pod dach wujka, i po dłuższym czasie wuj wparowuje do pokoju, który chłopak zajmuje, z garścią niepopłaconych rachunków i wezwań do zapłaty. Dla chłopaka jest to szok, gdyż zostaje skonfrontowany z elementem rzeczywistości, jaki wyparł.

Chłopak jest, śmieci są 😛 Może to ?

https://www.imdb.com/title/tt1606385/?ref_=fn_al_tt_26 

 

Edytowane przez jamnique
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności