Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Hue hue! 😉 Sarah raczej dobila niz zabila terminatora 😄 Kyle wysadzil go w powietrze, rozerwal go na dwie czesci a kiedy oderwany korpus terminatora pomalu pelznal w kierunku Sarah i sam wpelznal w prase, ona uruchamia ja przyciskiem. Mysle ze sprawa moglaby sie miec inaczej troszke gdyby nie Kyle... 😉

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale upraszczając... 😉 

 

 

Ja wreszcie spróbowałem nowego Matrixa i to kolejny film wyłączony w połowie, do którego nie wrócę, pomimo, że bardzo lubię trylogię. 

Dawno nic fajnego nie oglądałem. 1917 był spoko ale nie trzymał w napięciu jak np. Szeregowiec Ryan.

 

Zrezygnował bym z tych vodów wszystkich ale chcę dać szansę nowej GOT. Lotrowi też a na netfl czekam na Tylor Rake 2 (jedynka to naprawdę dobry film akcji) i Na noże 2 

Do tego Westworld s4, Wiedzmin, Czarne Materie i 0 czasu na to wszystko bo właściwe to prawie nic nie oglądam 😕 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo Nie no nowy Lotr to bedzie niezla porazka. Aktorzy tylko w wywiadach mowia o "representation" i o tym jak to chca zeby seria przypominala realny swiat... Moze powinni dokumentalny film jakis smignac a nie Tolkiena niszczyc czarnymi eee... charakterami 😉

Na nowego matrixa jestem za malo odwazny zeby nawet probowac 😄 Mega rzadko cokolwiek ogladam nowego - wczoraj obejrzalem The Goonies 😄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Matrix to straszny paszkwil. Już bardziej bym szanował twórców jak by mieli jaja i (spoiler alert) zrobili film gdzie Neo rzeczywiście jest mocno chory psychicznie i cała ta drama działa się w jego głowie.

Dziwie się że Keanu zgodził się w tym czymś zagrać... chyba że wiązały go jeszcze jakieś umowy i nie miał wyjścia... ale raczej to mało prawdopodobne. 

A Władca od Bezosta zapowiada sie na Wieśka 2.0 - fan fika i to w kiepskim guście. Gdzie ta kasa poszła? No bo chyba nie wszystko zassały FXy? I już nie mówię tu tylko o poprawnie politycznie ubarwionych elfach, ale o samej historii która "będzie historią którą mógł napisać Tolkien" - chyba w d...ie 😉 
Galadriela jako wojownicza księżniczka, Hobbity łachmaniarze w 2 erze, Erlond chłopczyk, Barlog zabijający Durina w 2 erze itd. A ja kiedyś głupi chciałem żeby ktoś się wziął za 2ga ere - no i teraz mam 😐 
No ale jak się nie ma praw do Silimarionu i chce się "opowiedzieć" historię pierścieni to trzeba szyć... i to grubo, bo pozew srogi by się dostało. Tylko K...WA PO CO?! To już lepiej jak by zekranizowali jakąś historyjkę D&D - setting podobny a można pisać co się żywnie podoba, czarne niebieskie i zielone elfy, niziołki w łachmanach, krasnoludy z CKMami zamiast młotów.. no wsio bździo... co komu do łba przyjdzie. Ehhhh.... żałość i ból głowy.

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się niestety zgadza panowie 😞

17 minut temu, Mortom napisał:

Tylko K...WA PO CO?! To już lepiej jak by zekranizowali jakąś historyjkę D&D - setting podobny a można pisać co się żywnie podoba, czarne niebieskie i zielone elfy, niziołki w łachmanach, krasnoludy z CKMami zamiast młotów.. no wsio bździo... co komu do łba przyjdzie. Ehhhh.... żałość i ból głowy.

Ma być jakiś D&D teraz. Ale w Lotrze, Wiedzminie to zwykły skok na kasę. Jak robienie tych beznadziei o zwierzątkach w świecie Harrego Pottera. Wykorzystanie marki, która odniosłą wielki sukces poza ksiażką.

D&D jest znane ale raczej kojarzy się dalej z tabletopem i jakimiś neradmi 😉

 

Marzy mi się jakiś fajny film fantasy. Myślicie, że ten da radę? 

Edytowane przez michalo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sie usmialem z tego trailera D&D bo mi przypomina jakas porabana sesje gdzie mistrz gry misternie planowal przygode a wszystko sie rozlazlo i zakonczylo sie kupa smiechu  😄 I dlaczego nie. Chetnie obejrzalbym jakies fantasy w powazniejszym klimacie ale jak widac teraz wszyscy robia w Hollywood filmy propagandowe walczac z niewidzialnymi wrogami w postaci wymyslonych zastepow rasistow i innych tam hejterow. Jakby bylo powaznie to by zaraz napchali tam polityki z hameryki i by byla tragedia. A tak jest komedia i mozna sie posmiac. Moze obejrze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michaloNom ten D&D wygląda nawet intrygująco. Takie trochę podśmiech**ki, ale to raczej na plus 🙂 
A co do tych tworów z Harrego to racja - gorszej szmiry franczyzowej jak Fantastyczne Zwierzeta cieszko znaleźć. Tak nieciekawych i odpychających bohaterów dawno nie widziałem. Najlepszy Hary to z Harrym w roli głównej 🙂 KROPKA 😄 

@NezumiNo fakt.. wole jak już film nie traktuje się super poważnie niż jak zaczyna wtrącać propagandową myśl że geje i lesbijki, czarni, Azjaci i inne kolory tęczy to super ludzie bo... no bo to geje i lesbijki etc. KROPKA.

W życi mnie już boli od tego przekazu 😉 I niech sobie każdy będzie kim i czym chce ale niech mi nie wciska ciemnoty że to takie super progresywne, a jak inaczej myślisz toś pustak z wygwizdowa i w ogóle won do jaskini łuskać kamienie razem z innymi troglodytami. 🤮

Edytowane przez Mortom
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu madoliniana spróbowałem książkę grubego Boba też od filmów Łukasza i ok, już w pierwszych minutach chłopek jest przeżuty i wydalony przez czerwa i dowiadujemy się dlaczego jest bobem a gruby bo pewnie byłby poromocje na lody 1+1 i szkoda było żeby się zmarnowało 🙂 Tzn ma budowę tanka  😛 No i zaraz po tym dzieci go pobiły i okradły a potem cyganie ciągnęli na sznurku prze pustynie, nie nie ma chłop łatwo 🙂 

To co najbardziej zapamiętałem to licówki na zębach głównego bohatera przez co ciężko mu zamknąć usta więć duzo się uśmiecha i błyszczy zębami, sądząc po reakcji interneteów nie tylko mi rzuciło się to to czy 🙂

1bNS1OR.gif

8cULxJo.jpg

e5arBfM.jpg

reakcja przeciętengo widza pewnei byłą taka 🙂

1DXOkzf.jpg

 

Kolejnym fajnym patentem to sposób na nawilżenie skóry, po tygodniach na pustyni Bob śpi w akwarium, tubie wypełnionej wodą żeby odpowiednio nawilżyć i nawodnić swoje ciało, doskonały patent, poniżej screen z filmu 🙂

J36VxxF.jpg

 

Ogólnie ok-ish, powiązanie z manolianianem, i całą reszta  IP dinseya i tak jak w marvelu wszystko z wszystkim się przenika i puszczają oczka do widza co chwila i robią taśmowo byle więcej a fabularnie czy wątkowo to tak czasem na absolutne minimum, na szczęście fizycznie nie można sobie oczu ukręcić ciągle je wywracając podczas oglądania 🙂 Zastanawiam się czy te wszystkie marvele i spinoffy starwarsów to są teraz takie współczesne, minimalnie podrasowane power rangers? 🙂 

 

---

Trailer D&D wygląda całkiem ciekawie oby już cały film też się obronił 🙂

 

 

 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i drugi sezon Mando był miarę OK. Ale to co wypluli w BOBF z tym łowcą nagrUT, to jakaś dziwna plątanina fabularna. Kiepsko się to oglądało i nie skończyłem bo męczyło mnie to niemiłosiernie.

Nigdy też nie kumałem kultu Boby Feta... przez wszystkie części filmowe koleś był popychadłem, niezgułą a na koniec wpadł do dziury popchnięty przypadkiem przez Hanna, jeśli to jest definicja koksa wg Star Wars, to Jar Jar Binks był herosem w porównaniu z tym panem w zielonym kasku. 😉 Fakt nie czytałem komiksików, więc może tam się trochę rehabilituje.

Marzy mi się, że kiedyś zobaczę film SW oparty na KOTOR - nie dość że bez dysfunkcyjnej rodzinki Skywalkerów, to jeszcze ciekawsza era w dziejach wojen. Ale nie DI$NEY musi klepać powtórki powtórek w bardziej szeleszczącym opakowańku - bo tego pragną masy prawda?!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to?

Niby nie jestem wielkim fanem Adamsów - ale po tym trailerze mógłbym się skusić na seans 🙂 Mam tylko nadzieję że na siłę nie zrobią z tej małej lesbijki czy geja 🙂 czy jak to teraz progreSYFna młodzieży mówi 😉 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Mortom said:

Dzisiaj premiera House of Black Dragon... a nie stop poprawka: Hose Of Dragons na HBO... czeka ktoś na to?

Pierwsze słyszę 😛 Obejrzałem traielr i takie meh, GOT z wish.com 😛 zreszą tak zakończeniem GOT obzrzydzili mi ten świat że zupełnie mnie nie ciągnie do tego 🙂

Obejrzałem piaskowego dziada Sandman i całkiem ok choć serial jest jakby podzielony na dwie części, pierwsze 6 odcinków pochłonąłem na raz i myślę będzie super a resztę domęczyłem i entuzjazm trochę opadł 😛 Za bardzo nawet nie pamiętam jak się to zakończyło 😛

No i kogoś może trochę uwierać wątki homoseksualne i jak społeczność internetowa ładnie podsumowała, kiedy zastanawiasz się kto jest homoseksualny w sandmanie :

giphy.gif?cid=ecf05e471z4gmfjnau11abp7wa

Serio trochę przegięcie bo gdyby była taka proporcja w społeczeństwie to w 50 lat ludność na ziemi wyniosłaby z 1 mld 🙂 Ale podobno w komiksie jest tego nawet więcej więc to nie efekt netflixowego wciskania tych wątków bez potrzeby gdzie popadnie. 

Ogólnie ok, ale końcówka słabsza i trochę popsuło dla mnie efekt całego serialu. Odcinek w jadłodajni fajnie aktorsko zarybiony, nie ma prawie efektów specjalnych, wszystko się dzieje w jednym miejscu a dobrze się to ogląda, można? można 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo miałem z Piasecznym... do 5,6 odcinka - o kuraki fajny serialik... a potem... a po h... pojechali z tym dalej. Temat z powstawania z kolan Piaska piasecznego był fajny - nie oryginalny, ale za to fajnie przedstawiony. A to co po "pierwszym" finale się dzieje to takie mech i jak by tego nie było to serial byłby lepszy. No ale to podobno dość wierna adaptacja komisku i takie rzeczy się tam podobno działy... ale czuje że jak by skrócili końcówkę do 6 odcinka było by fajniej, a kolejny "spisek" pociągnęli w kolejnym sezonie to może nie było tej goryczki. A co do tych kosmicznych homoseksualistów gdzie 50 na 50 tak jak w prawdziwości - nom zgadzam sie depopulacja nastąpiła by w jakieś 20 lat. No ale to Holjut/Ameryka i tam liczy sie diversity! 😉 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mortom napisał:

Dzisiaj premiera House of Black Dragon... a nie stop poprawka: Hose Of Dragons na HBO... czeka ktoś na to?

Ja czekam ale bez hajpu.  Jak mnie pierwszy odcinek nie wciągnie to płakał nie będę, po prostu nie obejrzę dalej.

Już wrzucili odcinek ale jakoś nie planuję na razie oglądać. 

 

Bardziej mnie kręci Dragon Ball Super Hero. Czekam na dubbing  i biorę dzieciaki pod pachę i oglądamy.  Woleli byśmy wersję japońską z napisami ale trochę kicha czytać im napisy w kinie co? 😛

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mortom napisał:

Dragon Ball Super Hero - o JA! Ale czadziuchnie to wygląda! Nic nie wiedziałem że nowy DB powstaje 😄 
fe20c61eff30c38ced66e165b0199fa8.jpg

 

No to już możesz ruszać do kina bo wersja z napisami już jest.

W sumie może się przejdę bez dzieciaków na tego DB? Niby w moim kinie powiedzieli, że dubbing będzie 2 tyg. po premierze.. liczę na to.

 

 Ludzie wygląd krytykują bardzo w netach, od czasu trailerów pierwszych. Ale  teraz ludzie to same marudy i malkontenci.

A mi się podoba 🙂

Edytowane przez michalo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kalberos napisał:

Dla mnie DB skonczyl sie na Z . Ta seria super to jakas profanacja.

Ja za młodu oglądałem tylko DB, DBZ i GT, czyli to co zapodawała tv, z czego GT już mi się jakoś gorzej podobało. Dobrze, że była krótka. 

Teraz odświeżam sobie temat razem ze swoimi dzieciakami i jesteś na etapie DB Z  - saga Freezy. To już nie to co kiedyś bo wyrosłem ale fajnie się z nimi potem dyskutuje wątki, bohaterów, moce. 

 

Co do serii Super, kto inny chyba rysuje bo styl odmienny niż w Z. 

Bracholowi się podobało i namawiał mnie żebym sobie obejrzał, ale ja wtedy chciałem od samego początku oglądać  więc jeszcze seria Super przed nami.

 

Z miłości do Akiry Toriyamy  leci do mnie artbook z DB i we wrześniu będzie 😄 

W ogóle jego styl, ilustracje wchodzą mi jak ciepłe bułeczki, nie tylko DB ale wszystko. 

spacer.png

 

4 godziny temu, Kalberos napisał:

Dla mnie DB skonczyl sie na Z . Ta seria super to jakas profanacja.

A serię SUPER nadal twory Toriyama, tyle, że kto inny rysuje. 

Manga Powstaje cały czas, nie dawno epizod 78 chyba. 

 

Jak ogarnę całe Anime (jeśli nie znudzi się dzieciakom) to może za mangi się wezmę 😉 

W kolorze wydanie już zbieramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Nezumi napisał:

Ja jakos nigdy sie nie wkrecilem w DB, ale patrzac na te nowosci filmowe co teraz robia, to chyba sobie zaczne ogladac to - przynajmniej nie bedzie historii ze Goku czy jak sie tam nazywa zmienil plec i zostal przerobiony na Murzyna 😄 .

Myślę, że to domena Europy 😉 

Skoro jesteśmy bliźniakami to ci się powinno spodobać, chociaż szybko odkryjesz schemat i maskaryczne przeciąganie akcji w czasie. 

Za to bohaterowie się rozwijają i ciągle coś się nowego pojawia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KLICEK napisał:

kochani obczajcie sobie Sandmana naprawde spoko serial 🙂 gdyby nie pewne rzeczy ktorych jest za duzo na netflixie (ideologicznego gowna) to naprawde by bylo arcydzielo 🙂

odrzuciło mnie po drugim odcinku. Juz wole stare klasyczne The Office niz to cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mortom napisał:

To na podstawie jakiegoś komiksiku? 

Ja niemogłem przebrnąć pierwszego sezonu The office... serio potem to lepsze jest? 

The Office! to najlepsze co posiada Netflix aktualnie:D po za anime oczywiscie

 

Ta to Marveloski komiks

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kalberos napisał:

po za anime oczywiscie

Tekkena 1szy odcinek obejrzałem - miodzio. Bardzo fajne 3d, wcale tego nie widać i animacje walki kozackie. 

31 minut temu, KLICEK napisał:

wlasnie pierwszy sezon jest ciezki do przejscia 😄 a pozniej jest zloto 🙂 

Ja z Office też odpadłem, pomimo że śmieszą mnie scenki z serialu jak gdzieś obejrzę i generalnie taki humor do mnie trafia. 

Może też dam szansę jeszcze?

Sandman mnie odepchnął bo wszędzie widzę tego fanarty. Jak z gambitem królowej - zanim odkryłem, że to jakiś nowy serial wszędzie na insta widziałem gębę bohaterki w przeróżnych wersjach 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sendmana czytalem kiedys komiksow sporo i mimo race swappow obejrzalem ze 3 odcinki az sie pojawil obojnaczo-trans pan i odpadlem 😄

Nie wiedzialem ze jest Tekken - spoko, sprobije podejsc bo giere uwielbiam. Lata temu zostawilem niemala fortune w automacie do Tekken TAG Tournamentu na dworcu w Wawie 😄

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Office jest obowiązkowy do obejrzenia, ale jak dla mnie tylko raz bo za bardzo cringe.

Jak lubicie "pracowite" komedie to z dostępnych na Netflixie i Amazonie polecam przede wszystkim Brooklyn Nine-Nine, Parks and Recreation, oraz Superstore

Brooklyn i P&R jest powiązany twórcami z Office i momentami w podobnym klimacie.

Z klasyków to jeszcze Scrubs i mój ulubiony 30 Rock.

Na koniec trochę inne "workplace comedy mockumentary": Co Robimy w Ukryciu na HBO 

A jak macie dzieciaki to zobaczcie Człowiek Kontra Pszczoła.

 

EDIT: zapomniałem jeszcze o świetnym Community, od Dana Harmona współtwórcy Ricka i Mortiego

 

 

Edytowane przez stormwind
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom Brooklyn 9-9 jest mega dobry IMO 🙂
Parks and Recreation - nie słyszałem chętnie lookne 🙂 
Scrrubs - jak na tamte czasy fajne to było... ale z milion lat już tego nie widziałem, więc nie wiem jak przetrwało próbę czasu

Co Robimy w Ukryciu - to ten o wampirach? dużo dobrego słyszałem musze looknąć 🙂
Człowiek kontra pszczoła -  OK, ale myślałem że będzie lepsze - no ale nie jest złe więc looz,
Community skończyłem chyba na 3 sezonie i totalnie o tym zapomniałem 🙂 
Superstore - jak dla mnie OK, choć IMO za bardzo amerykańskie, jeśli dla kogoś to zarzut 🙂 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooklyn właśnie oglądamy z żoną czwarty raz.

Co Robimy w Ukryciu, warto tym bardziej że to nie jest taki grzeczny serial jak reszta 😄

I jeszcze na HBO jest rewelacyjny Barry, czarna komedia/komediodramat, o ex-żołnierzu - płatnym mordercy, który odnajduje powołanie w aktorstwie.

Edytowane przez stormwind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2022 o 08:19, Mortom napisał:

Pierwszy i drugi sezon Mando był miarę OK. Ale to co wypluli w BOBF z tym łowcą nagrUT, to jakaś dziwna plątanina fabularna. Kiepsko się to oglądało i nie skończyłem bo męczyło mnie to niemiłosiernie.

W dniu 17.08.2022 o 08:19, Mortom napisał:

Marzy mi się, że kiedyś zobaczę film SW oparty na KOTOR - nie dość że bez dysfunkcyjnej rodzinki Skywalkerów, to jeszcze ciekawsza era w dziejach wojen. Ale nie DI$NEY musi klepać powtórki powtórek w bardziej szeleszczącym opakowańku - bo tego pragną masy prawda?!

Czuje to samo, nie skończyłem nawet 2 odcinka Boba. Nie jestem jakiś mega fanem SW, nie obejrzałem nawet epizodu 9 i innych spinoffów (poza Rouge 1). Ale uważam, że Mandalorian był zajebisty - głownie dlatego, że był świeży, nienachalny, taki szalony twór ambitnego geeka (szacunek tutaj dla Pana Farveau bo tak samo zrobił z pierwszym Iron Manem) i to samo czuje do Rouge 1, który zrodził się w głowie Jonhna Knolla i innych nerdów z Industrial Light and Magic, na kilka lat przed wykupieniem LucasArts przez Disney.

I tu przejdę do polecania. Na Disney+ jest sześciodocinkowy dokument o historii ILM: Light and Magic, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mortom nie wiem dla mnie ok, tzn ani ziębi ani grzeje, trochę ciemne jak filmy DC ale poza tym okish 🙂 

 

Obejrzałem tego Mavericka z Tomkiem Rejsem i spoko, taka trochę bajeczka propaganda, nostalgia trip i co tam jeszcze ale oglądało siew miarę ok, nic nie gryzło ani nie uwierało podczas oglądania więc chyba bardzo ok jak na dzisiejsze standardy 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśmy tego Dragon Balla i jest naprawdę fajny. Animacja bardzo dynamiczna, chociaż wolę 2d

Na początku są retrospekcje związane z Armią Czerwonej Wstęgi i one są właśnie rysowane albo jakoś lepiej wystylizowane i robiły na mnie dużo lepsze wrażenie niż reszta filmu. Za to vfx cudne. Jakby to połączyli z tamtym 2d było by genialnie. 

Myślę, że trój wymiar powstaje z oszczędności 😉 Taka moda dziwna nastała. A szkoda. 

 

Co do historii też jest ok, jak to dragon ball.. Parę żartów na siłę (Goku), parę śmiesznych (życzenia Bulmy, Beerus, maskotki)

Trochę design niektórych postaci mi się nie podobał, np Goku i Picolo  ale można przymknąć oko. 

Dubbing ssie, jeżeli oglądało się już bajkę po japońsku. Bo tak to to jest ok, jak zwykle w bajkach. 

Dzieciakom też dubbing nie podszedł bo dobrze znają oryginalne głosy.

 

Myślę, że miłośnik lub sympatyk DB nie będzie zawiedzony. Dla mnie 8/10 w dragon ballowej skali. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, michalo napisał:

Widzieliśmy tego Dragon Balla i jest naprawdę fajny. Animacja bardzo dynamiczna, chociaż wolę 2d

Na początku są retrospekcje związane z Armią Czerwonej Wstęgi i one są właśnie rysowane albo jakoś lepiej wystylizowane i robiły na mnie dużo lepsze wrażenie niż reszta filmu. Za to vfx cudne. Jakby to połączyli z tamtym 2d było by genialnie. 

Myślę, że trój wymiar powstaje z oszczędności 😉 Taka moda dziwna nastała. A szkoda. 

 

Co do historii też jest ok, jak to dragon ball.. Parę żartów na siłę (Goku), parę śmiesznych (życzenia Bulmy, Beerus, maskotki)

Trochę design niektórych postaci mi się nie podobał, np Goku i Picolo  ale można przymknąć oko. 

Dubbing ssie, jeżeli oglądało się już bajkę po japońsku. Bo tak to to jest ok, jak zwykle w bajkach. 

Dzieciakom też dubbing nie podszedł bo dobrze znają oryginalne głosy.

 

Myślę, że miłośnik lub sympatyk DB nie będzie zawiedzony. Dla mnie 8/10 w dragon ballowej skali. 

Jako ogromny fan daruje sobie. Unikam wszystko z universum DB Super, nie siedzi mi ten chłam.

What happened with the terrible animation fails in the Dragon Ball Super? -  Quora

Dragon Ball Super Looks Super Crappy

Dragonball Super Terrible Animation Quality! Will It Improve In Later  Episodes? - YouTube

moje oczy tego nie potrafia strawic;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2022 o 10:10, Sebazx6r napisał:

1 odcinek she hulk - o qrwa.... xD mam nadzieje ze film pokazuje ze takie osoby trzeba naprostowac bo to jest fiministka rodem z piekla.

To trochę tak jakby się zastanawiać czy w północno-koreańskiej telewizji przedstawią komunizm albo Kima w złym świetle 🙂

  • kekw 1
  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 2 pierwsze odcinki Rings of Power.

Zaznaczam, że ani nie jestem fanatycznym znawcą i wyznawcą dzieł Tolkiena, ani też odbiorcą kina z mega wysublimowanym gustem.

Brak spoilerów:
Jak dla mnie dramat zarówno jeśli chodzi o "epickość", rozwiązania fabularne, tempo, prowadzenie bohaterów, dialogi, grę aktorską- odczucia podobne jak przy nowym dr. strange.
Cały czas jest jazda na jednym schemacie:
1. ktoś przychodzi zesrany z jakimś problemem
2. nikt nic nie chce słuchać ani tym bardziej robić
3. ten ktoś robi swoje i wszyscy zdziwko, że oooo faktycznie miał rację (a właściwie miała)

Nie wiem czy podczas seansu była chociaż 1 minuta ciszy, moment bez muzyki w tle, jak dla mnie było to strasznie nachalne...no i w niektórych scenach komiczne. 

Standardowe już traktowanie widzów jak idiotów, którzy się w niczym nie połapią gdy im się czegoś wyraźnie nie wskaże palcem (ktoś jest bliski podjęcia jakiejś decyzji, ale jakiś przedmiot przypomina mu o czymś z przeszłości, robi się retrospekcja, by widz nie miał wątpliwości co się stało i wtedy dzieje się jakaś akcja)

Kontrowersyjny temat czyli kolor skóry.
Są Hobbici, którzy w sumie żyją jak cyganie, w totalnie zamkniętej społeczności. Powiem wprost- liczyłem, że wszyscy będą ciemnoskórzy. Mamy mozaikę etniczną- dlaczego?

Część Elfów mogłaby spokojnie zagrać hobbitów, doczepy (jeśli są- bo niektórzy są łysi) aż rażą po oczach, niektórzy wyglądają jak żołnierze piątego planu z Szeregowca Ryana..

Ogólnie, w mojej opinii wybory kastingowe są jedne z najgorszych jakie widziałem. Jedynie ten Czarny Elf to uber czad i akurat dobrze mi się go oglądało. Reszta jest po prostu brzydka xD

Jeśli chodzi o efekty- przeloty i pokazywanie miast/krajobrazów z dalekiej odległości piękne. Sceny, z bohaterami są zrobione po taniości. Często w ogóle nie czuć, że akcja dzieje się we wcześniej pokazanych miejscach.

1 Spoiler:

Galadriela płynie sobie do nieśmiertelnych krain łódką, wyskakuje tuż przed bramami niebios, na środku oceanu. Płynie wpław do śródziemia xD, oczywiście znalazła się tratwa, która ją "ratuje", a później tę tratwę ratuje już duży piękny statek. No co za szereg szczęśliwych zbiegów okoliczności co nie.

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności