Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

55 minutes ago, Nezumi said:

I przez takich jak ty nie lubie chodzic do kina. To nie jest miejsce na suszenie wlosow i czesanie sie. A potem jeszcze jedzenie... Eh   😉

Haha gwarantuję Ci, że nie zauważyłbyś mojej obecności i na pewno jestem mniej uciążliwy niż ludki chrupiące popcorn lub siorbiące prawie puste kubki z napojem próbując wyciągnąć ostatnią kroplę 🙂 Zresztą jak jest ktoś obok to staram sienie przeszkadzać w miarę możliwości.  Mnie chyba najbardziej irytuje jak przy byle jakim żarcie lub puszczeniu oczka do widza część ludzi czuje się w obowiązku zakomunikować wszem i wobec, że są tacy inteligentni i zrozumieli żarcik i tak wymuszenie muszą się zaśmiać albo para w które co jakiś czas ktoś tam pyta co to się dzieje albo jak ostatnio małą grupka przyniosła swoje chipsy, podawali sobie i szeleścili paczkami, śmiali się bo w grupie to świetna zabawa co by nie robić. 

Mój trick polega na tym, że chodzę tylko na wersję z napisami co już odsiewa niepiśmiennych i niemal wyłącznie na wieczorne seanse i czasem na sali są ze 4 osoby i nikt naciosami nie smrodzi i nikt nikomu nie przeszkadza nawet jak ktoś tam sobie nogi zarzucił na fotelach z przodu jak ostatnio dwie dziewczyny 🙂

Tak wyglądała sala tuż przed tym zanim zaczęły się reklamy, potem niestety z 6-7 osób doszło, ciężko było komuś przeszkodzić nie mając takiego celu 🙂

1 hour ago, Nezumi said:

Zona chce zobaczyc bo jej sie ten aktor podoba to co zrobic

Jared ma 50lat! trzyma się nieźle dziad skubany, nie dałbym mu tyle 🙂 

Mnie dźwięk czasami w kinie też męczy albo to, że na ekranie nie ma czerni tylko szarość, szczególnie w mrocznych scenach to jest brzydkie i do tego świecące oznaczenia wyjść obok ekranów trochę przeszkadzają. 

I fakt nie było nic z tego co wymieniłeś, żadnych netflixowych pomysłów tylko klasyczna opowieść o kolejnym superbohaterze, nawet nie zwróciłem uwagi na to 🙂

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Destroyer said:

Mój trick polega na tym, że chodzę tylko na wersję z napisami co już odsiewa niepiśmiennych

Hahaha robie to samo 🙂 Chodze na wersje w oryginale i sala jest w polowie pusta (takiego luksusu/pustki jak u Ciebie nia ma niestety ale niepismiennych tez nie ma wiec daje rade). Ale zrec trzeba, siorbac tez..
BTW zartowalem oczywiscie. Chyba ze faktycznie zabrales suszarke i grzebien na sale to nie zartowalem 😄
Jak nie chca pouczac to ide. Ostatnio sie wcale dobrze bawilem na Uncharted. Jak nie rozkminiac co ma sens a co nie i nie przyrownywac do gry to spoko filmek.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Nezumi said:

BTW zartowalem oczywiscie. Chyba ze faktycznie zabrales suszarke i grzebien na sale to nie zartowalem 😄

W internetach często ciężko wyczuć co jest serio a co nie, ja też w większości sobie tutaj mocno śmieszkuję ale susarzki to nie brałem 😄 Po siłowni włosy podsuszam ale mam długie to bym tak pół godziny z suszareczką stał i suszył a najzdrowiej to pozwolić im wyschnąć naturalnie na powietrzu 🙂
Ale serek 0% z aż 12g białka i jogurt naturalny opędzlowałem zanim ktokolwiek inny wszedł na salę, przy ludziach to bym się krępował chyba, że siedzieliby daleko przede mną 🙂 

XsT6MtM.png

 

Też z tydzień temu oglądałem Uncharted, spoko, trochę przerysowane i przesadzone, taki tomb rider z chłopakami, lekkie kino żeby odpocząć 🙂 

I Śmierć na Nilu też było ok, trochę przewidywalne ale całkiem ładne enviro zrobili i też lekki film bez ponurych myśli po nim 🙂 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Nezumi said:

Jedno co mnie zastanawia - po co Ty te zdjecia robisz? 😄 Przewidywales ta rozmowe czy co? 😄

Tak przewidziałem to, zawsze wszystko planuję na 10 ruchów do przodu bo dla mnie życie jest jak szachy tzn zawsze stoję na przegranej pozycji 😛 
Wysyłałem to komuś innemu bo to od początku był zamierzony żart z mojej strony 😄 To jak z tą naturalną, chaotyczną fryzurą prosto z łóżka w filmach którą trzeba pół godziny układać tak i żart trzeba przygotować 🙂
Poza tym jak to na instagramach jak coś jesz to musisz zrobić zdjęcie, takie jest prawo 🙂

5RoBtNk.jpg

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Destroyer said:

W internetach często ciężko wyczuć co jest serio a co nie, ja też w większości sobie tutaj mocno śmieszkuję ale susarzki to nie brałem 😄 Po siłowni włosy podsuszam ale mam długie to bym tak pół godziny z suszareczką stał i suszył a najzdrowiej to pozwolić im wyschnąć naturalnie na powietrzu 🙂
Ale serek 0% z aż 12g białka i jogurt naturalny opędzlowałem zanim ktokolwiek inny wszedł na salę, przy ludziach to bym się krępował chyba, że siedzieliby daleko przede mną 🙂 

XsT6MtM.png

 

Też z tydzień temu oglądałem Uncharted, spoko, trochę przerysowane i przesadzone, taki tomb rider z chłopakami, lekkie kino żeby odpocząć 🙂 

I Śmierć na Nilu też było ok, trochę przewidywalne ale całkiem ładne enviro zrobili i też lekki film bez ponurych myśli po nim 🙂 

hahahahah jebłem 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to zalezy do podejscia bo jak ktos sie nastawia na superhero to bedzie rozczarowany. Zagadalem jakiegos typa wychodzac że sceny z kobieta kot byly slabe(mistrzyni 1 miny takie selfi do instagrama) to typ dal upust emocnoniom xD ze Batman spadl z dachu i ze Batman piz*da i jak on a Lidze  bedzie xD .... jak Bena nie bedzie xD. Troche dziwny byl wiec sie ulotnilem. Naszczescie poszedl na BUSA i nie polazl ze mna do parkingu podziemnego xD lol

Ale ogolnie takie qrde troche SinCity xD

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ogladalem, jak dla mnie mocne 7/10 bardzo dobry mroczny klimat, widać dużą inspirację "Siedem" i "zodiakiem" Finchera, Gotham tym razem jest mixem z filmów Burtona i Nolana co chyba jest najlepszym rozwiązaniem, ogólny black live matters-owy komentarz  polityczno-społeczny naszych czasów mogli sobie odpuścić bo tylko wzbudził  niesmak i pozostawił rysę na świetnym filmie, jak dla mnie jednak najsłabszym ogniwem był jednak Riddler, koleś który wygląda jak sprzedawca z żabki do której najczęściej chodzę, taki trochę wypłoszony nerd, w "siedem" morderca też wyglądał jak zwykły "człowiek z tłumu" ale po prostu Spacey budził grozę swoją rolą, wydaje się że to kwestia charyzmy ktorej niestety aktorowi z Batmana trochę zabrakło, jak coś wciąż jest to dobra rola tylko po prostu mogło być lepiej, do reszty jako tako to nie mam zastrzeżeń

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Ambalamb, przez cały film zastanawiałem się czemu ludziom z parkinsonem dali kamery z teleobiektywem do kręcenia ujęć akcyjnych, zapewne dlatego żeby jakoś usprawiedliwić dlaczego samochody pościgowe wylatują w powietrze na prostej drodze i stają w płomieniach a na końcu - directed by Michael Bay theeeeere we have it 🙂 To wszystko wyjaśnia 🙂 Film dobrze by się sprawdził w kinie 4d, zamiast iść na fitness na platformie wibracyjnej można sobie film obejrzeć a fotele już wytrzęsą porządnie 🙂 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejj nie był wcale taki zły ten Morbius. Ot nic nadzwyczajnego ale trzymało Marvelowski poziom.  Widziałem gorsze.  Venom 2 pomiomo, że śmieszkowaty wydał mi się słabszy. Spiderman ostani teżi wcale mi się nie spodobał. 

Mam taką tradycję z kumplem, że oglądamy Marvele wszystkie więc i ten musieliśmy zobaczyć.  

Na mojej liście peleton zamykają Venom 2, spider man no way home i ant man.

Za to Strażnicy 1 i 2 i Thory to moje ulubione produkcje. Kapitan Marvel też ma swoje miejsce na podiom 😉 

 

Trochę liczyłem też na Ms Marvel w przyszłości, bo córce kupowałem komiks i spodobała mi się ta postać. Ale po tym co zobaczyłem na zapowiedziach serialu dla disney + porzuciłem wszelkie nadzieje. 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

black live matters-owy komentarz  polityczno-społeczny naszych czasów mogli sobie odpuści

Racja przeje...li nim w widzów bez ogródek ;).

Cytat

Kapitan Marvel też ma swoje miejsce na podiom

Chyba jako pudło do stanie xD

Cytat

zamykają Venom 2

A mi szczerze mowiac zadn czesc sie wybitnie nie podobała ;/.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te baśniowe stworzenia sekretarza Dumbledora, nie żebym był jakimś fanem serii czy pamiętał więcej co tam się odjaniepawla w poprzednich filmach ale coś tam kiedyś oglądałem 🙂 no i ehm..

bFmJV8K.jpg

 

Jak część może wie autorka kiedyś, lata temu, mówiła, że Dumbledor jest gejem i tutaj ten wątek trochę był rozwinięty tzn młody dumbek powiedział kilka razy, że kocha jakieś chłopka ale to było takie bezpłciowe i pozbawione jakichkolwiek emocji jakby czytał cyferki z arkusza kalkulacyjnego a mogli zaszokować i spolaryzować ludzi, mógł się rzucić z jęzorem i mlem mlem czy coś, ludzie by byli obrzydzeni i zachwyceni tym woke wątkiem w pełnej sile 🙂 A tak to było tak emocjonujące jak lista rzeczy do odhaczenia, kocham cię, musze kupić musztardę bo się kończy i gładź szpachlową bo mi się zrobiła mała dziura w ścianie w kiblu obok kratki wentylacyjnej 🙂 Gdyby mi kobieta z takim uczuciem powiedziała, że mnie lubi czy kocha to bym zapytał czy poza słowami stosuje jeszcze inne mniej skuteczne środki antykoncepcji bo jeśli tak to zupełnie niepotrzebnie 🙂

A co do filmu to był naprawdę fajny efekt walki na ulicy, chłopcy i dziewczęta od efektów się postarali, a poza tym to jeszcze magia z karkami książki nieźle wyglądała i to z grubsza tyle fajniejszych momentów wartych wspomnienia 🙂 Było oczywiście więcej jakichś magicznych laserków ale bardziej jako zapychacze niż coś co zapada w pamięć czy robi wrażenie. 

Film jest bardzo dziwnie zbudowany bo z jednej strony magowie są ą ę, so fancy, eleganckie ubiory i stylizacje angielskiej szlachty a z drugiej mieszkają w ruderach, piwnicach, suterenach, stajniach czy innych brudnych oborach i świecą sobie małą świeczuszką 🙂 Z jednej strony są tacy inteligiętni i lepsi od zwykłych mugoli a z drugiej tłoczą się na ulicach jak wieśniacy z pochodniami i widłami, ich motywacje są tak proste jak tylko mogą być, nie ma złożonych charakterów tylko ten zły, ten dobry a ten stoi okrakiem na płocie i ma już dziurę w spodniach w kroku 🙂 Fabuła to żart, bieda straszna i jest żenująca, wiele wątków nie ma sensu ni logiki tak zostały wepchnięte zęby coś więcej się działo albo żeby był żarcik. I to kolejny problem bo z jednej strony film trochę mroczny i poważny a z drugiej głupawe żarciki, najczęściej mało śmieszne i wymuszone. 

Co gorsza w kinie było dużo ludzi, tak ze 30 może nawet 40 to już sobie przypomniałem czemu przez dłuższy czas do kina nie chodziłem, jak się słucha tego ciamkania, siorbania, śmiechów, pytań co to kto to? to trochę irytuje zwłaszcza że nie mogłem jeść i już byłem głodny bo musiałem rano następnego dnia iść na badania na czczo 🙂 I jeszcze jakieś babiszcze, na ucho po 20tce ale jeszcze przed ścianą śmiało się głośno i otwarcie z każdego byle gówna albo gdy było jakieś ładne zwierzątko to mówiła aaawww itd, nosz kierwa! Wyobrąźcie sobie, spotykacie kobietę jest idealna, dogadujecie się, jest ładna, śmieje się z twoich czerstwych żartów i idziecie do kina i uświadamiasz sobie, że to dlatego ze jest upośledzona i zatrzymała siew rozwoju na etapie 8 letniego dziecka 🙂 W takiej sytuacji w głowie zaczyna się prawdziwa walka z samym sobą i natrętną myślą 🙂

 

TLDR; Nope, nie polecam chyba, że ktoś musi deszcz przeczekać ale wtedy też bym się zastanowił 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię polskich dramatów, głównie przez to, że potem ma się kaca moralnego przez kilka dni i złe samopoczucie bo są dość mocno dokujące, nie lubię rapu, dresów, blokowisk, patologii, polskiej biedy i cwaniactwa, dlatego film "Inni ludzie" mi się podobał i polecam 😄 
D
uże zaskoczenie dla mnie, że tak zręcznie został zrobiony, dobry rytm, nie dłużył się, spoko wyważony, nie tak całkiem rzucający na kolana, wprost i na tacy nie podaje wszystkiego, nie moralizuje na siłę, trochę nie dopowiada, ogólnie miło się zaskoczyłem bo sądziłem że będzie ciężko znieść 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem tego batamna jakiś czas temu ale nie chciało mi się pisać 🙂 i pierwszy raz w kinie 4d, dobry film, ale czapki z głowy mi nie zerwał 😛 Trochę zgodzę się z @KLICEK

On 3/6/2022 at 11:45 PM, KLICEK said:

taki o ten baman 🙂 ale zdjecia i niektore szoty super 🙂 ktos bedzie mial fajne folio hehe (do bamana nolana bez podjazdu i nowego dzokera tak samo)

-mogą być lekkie spoilery- 

Można obejrzeć, całkiem dobry ale są słabsze momenty, czasami trochę się dłuży, są jakieś głupotki, oczywiście musiała być silna niezależna kobieta ratująca sytuację, były ujęcia typowo pod widza a nie jakoś uzasadnione logicznie w świecie. Nie podobał mi się kostium głównego złego, takie trochę pójście w stronę realistyki ale tutaj to tak jak założenie ceratowych majtek na głowę na to okularki i gotowe 🙂 Choć jak zdjął maskę to aktor mi się podobał taki skrzywdzony przez świat nerdowy incel z marginesu któremu się od tego pomieszało ale w ogóle nie był zbudowany w kierunku geniusza zła z przebiegłymi zagadkami więc to tak trochę meh dla mnie, w zbyt oczywisty sposób był przedstawiany jako zły już poczynając od odrzucającego wyglądu, trochę pójsce na łatwiznę. Trochę było też takich rzeczy gdzie moje zawieszenie niewiary było poddane próbie 🙂 np samochód batmana, niby ok ale, taki przerobiony musce car ale na moje nieszczęście widziałem zdjęcia z planu i te logiczne 15 wydechów z każdej strony żeby fajnie wyglądało a, że wymyka się logice to już trudno 🙂 Silnik z przodu, silnik z tyłu, ten z tyłu goły nieosłonięty, można rzucić kamieneim i zespuć samochód 😄 a w kulminacyjnym momencie filmu gdzie ten samochód błyszczy to grzeje silnik, wchodzi na wysokie obroty, dopalacz się rozgrzewa, napięcie jest budowane i rośnie do niesamowitego poziomu, z minutę tak się przygotowuje do startu jakby maił zaraz rozerwać włókna rzeczywistości swoja nieograniczoną potęgą! ... a potem rusza jak skoda sport spod biedronki 😄 Albo batamn w pewnym momencie gorzej się poczuł, umiera, oczka mu się zamykają, smuteczek, a potem chwila moment już wszystko dobrze jak po wypoczynku w uzdrowisku w Ciechocinku, biega skacze, prawie rzuca samochodami i ratuje ludzi 🙂 drug i hell of a drug 😛

-koniec możliwych spolerów- 

A co do kina 4d to tutaj jest ok ale nie wiem czy 60zł za bilet to jakoś mocno to usprawiedliwia 🙂 Na dzień dobry jak wchodziłem na reklamach to te podmuchy powietrze zdmuchnęły mi bilet pod fotele i nie wiedziałem dokładnie gdzie usiąść, dodatkowo zdmuchnęły mi czubek z wiaderka popcronu i nie wiedziałem jak usiąść na taki rzucający się fotel, ale jak już usiadłem to do końca reklam ani drgnęły, także fuck them! 🙂
Część efektów jest trochę odpustowa ale najlepsze wrażenie zrobiło na mnie powietrze, wiatr w sali, np gdy była scena w metrze, widok zza torów i duża przestrzeń  i powiało chłodem to poczułem się jakby rzeczywiście była pusta przestrzeń i chłodny tunel, to było naprawdę fajne. Często te trzęsące fotele czy podmuchy powietrza nie były dobrze wyważone z intensywnością ale były też idealne perełki jak np w momencie gdy z lewej i prawej chłopki strzelają do batamana w połączeniu z błyskami świateł z bocznych ścian sali, szarpnięciami fotela i podmuchami sprężonego powietrza z dysz po obu storach głowy to aż się uśmiechnąłem to siadło idealnie i bardzo wzbogaciło doświadczenie 🙂 Myślałem, że woda jest wyłączona bo pandemia itd, a w filmie jest sporo deszczu ale pod sam koniec efekt wody został użyty 1 ( słownie: jeden) raz  gdy Batman wynurza się z wody i niemal zarzuca włosami jak Pamela w słonecznym patrolu 😛

Ogolenie fajne ale gdyby każdy fotel miał osobny siłownik i zamiast słabego kinowego ekranu były hełmy VR to by mogło naprawdę fajnie działać z tym wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Destroyer napisał:

 

A co do kina 4d to tutaj jest ok ale nie wiem czy 60zł za bilet to jakoś mocno to usprawiedliwia 🙂

Dlatego najlepiej mieć kartę Unlimited - jak się częściej chodzi do kina to idealne rozwiązanie 😉 Za te 45zł miesięcznie masz wszystkie seanse 2d i 3d za darmo, a na 4dx dopłacasz 15zł no i zniżki na jedzonko i picie 15%, a po roku chyba 25% teraz mam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Araiel said:

Dlatego najlepiej mieć kartę Unlimited - jak się częściej chodzi do kina to idealne rozwiązanie 😉 Za te 45zł miesięcznie masz wszystkie seanse 2d i 3d za darmo, a na 4dx dopłacasz 15zł no i zniżki na jedzonko i picie 15%, a po roku chyba 25% teraz mam.

No właściwie to ma sens ale zniżka na jedzenie to nie dla mnie, teraz tak odwykłem od niezdrowego żarcia, że jak kupiłem duży popcorn to od soli trochę mi spuchły usta i czułem taki metaliczny posmak krwi a gdy byłem za połową kubełka to było mi niedobrze od tłuszczu i resztę już powoli dzióbałem żeby jakoś dokończyć a jakąś drobnicę na dnie już wywaliłem 🙂 Tak się cieszyłem, że zrobię sobie cheat meal, zjem coś niezdrowego, zostawiłem limit kaloryczny a potem ta radość zamieniała się w " niedobrze mi, bede rzygał" 🙂

Poza tym, że popcorn ma całkiem przyzwoitą ilość białka w 100g ale tyle kalorii to mi się w ogóle opłaca 🙂Trzeba sobie jakoś radzić i szukać lepszych alternatyw

Protip
tego nie polecam, trochę kwaśnie mimo prawie 8g cukru a tylko 5g białka
HKbo0nr.jpg

ale to złoto 9g białka, 4g cukru, fajne kremowe, łagodne i nie zapycha jak klinek chudego twarogu haha :

LKt00rc.jpg

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem jak bedziesz w kinie to moze nagraj szybka viderecenzje jakiegos zrodla bialka?

EIt3HQJWoAAaLVs.jpg

1 godzinę temu, Destroyer napisał:

ak się cieszyłem, że zrobię sobie cheat meal, zjem coś niezdrowego, zostawiłem limit kaloryczny a potem ta radość zamieniała się w " niedobrze mi, bede rzygał"

mialem identycznie niedawno na swoje urodziny tylko zamiast popcornu byl tort

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, EthicallyChallenged said:

Nastepnym razem jak bedziesz w kinie to moze nagraj szybka viderecenzje jakiegos zrodla bialka?

EIt3HQJWoAAaLVs.jpg

mialem identycznie niedawno na swoje urodziny tylko zamiast popcornu byl tort

Obaj możemy podsumować nasze odstępstwo od diety w ten sam sposób 😄

ipaOOSa.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wszedzie naraz - chyba najlepszy film na jakim bylem w kinie 🙂 spodziewalem sie ciut czegos innego, ale pozytywnie sie zaskoczylem 🙂 swiezy, gleboki film oblany popkulturowa papka, mniam polecam 🙂

 

Doktor strange - nie warto isc 🙂 gunwo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem wszędzie każdy zawsze i całkiem spoko, trochę za bardzo komediowo i zakończenie takie mało satysfakcjonujące tj nie wybuchy i laserki tylko siła przyjaźni i miłości 😛 Ale pomysł, koncept, część światów całkiem fajna i oglądało się spoko choć czegoś mi tam zabrakło na końcu. 

Na sali kinowej oprócz mnie była już tylko jedna osoba, gdyby nie było nikogo to poszedłbym na sam koniec, wyjął przenośny opiekaczy niczym na ostatnich ławkach w klasie na lekcjach zrobiłbym sobie coś dobrego i opierdolił coś na ciepło 😄

 

 

 

Profesor niemożliwy  dla mnie spoko, dużo efektów, grafiki, laserków, głupotek ale oglądało się spoko, trochę było czuć jak już wciskają na siłę amerykę już choćby od imienia bohaterki, gwiazdy merykańskiej w logach i efektach i do tego tak chyba za mocno podkreślili związek tej samej płci, albo jestem przewrażliwiony i mi tak trochę sztucznie to zapachniało :
No i zgodzę się, że jak ktoś nie oglądał serialu z Wandą to może być leciutko zagubiony przez chwilę i nie zna w pełni motywacji kobiety. No ale to Marvel, to ma być produkcja taśmowa i najlepiej jak już ktoś wpadnie na jednej film to zostanie na resztę filmów, seriali i komiksów bo nie będzie miał pełnego obrazu 🙂

Na minus to to, że siadłem na środku i otoczyło mnie zewsząd dużo ludu więc nie było za spokojnie od ciamkania po podśmiechujki. Ale marvel to troll okrutny, jak w tym memie "jak zająć idiotę na kilka minut" z tymi ochłapami po napisach i ludzie " prawdziwi fani" siedzą jak te debile żeby niczym narkoman na głodzie zlizać ostatnie resztki ochłapów jak pot z ławki na której siedziała dupiata kobieta 🙂 A ja debil siedząc pośród tej całej ciżby nie miałem jak wyjść nie przepychając się między nim i musiałem siedzieć z tym motłochem 😕 czyli minus - 😄

0nwKaWo.jpg

 

 

 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Marvele jak moge uniknac to w ogole nie chodze, ale na kazdym filmie zostaje do napisow zeby przeczytac czy jakies znajome nazwisko sie nie pojawi w liscie plac. Zawsze zastanawialo mnie to wybieganie natychmiast po pierwszych oznakach zakonczenia 😕 Po co ten pospiech? Poszedles do kina, spokojnie, nie musisz mnie tratowac sypiac resztkami popcornu z tacki zeby byc pierwszym przy wyjsciu. Czasami mam wrazenie ze ludzie  boja sie ze ich zamkna w sali kinowej jesli na leb na szyje nie rzuca sie ku wyjsciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Nezumi said:

Zawsze zastanawialo mnie to wybieganie natychmiast po pierwszych oznakach zakonczenia

Ja! 

0rMtFZy.png

iUYQyYz.jpg

Bo musze się śpieszyć żeby się jeszcze zmieścić w oknie anabolicznym 😄 Ale za to w pociągach, tramwajach czy innych autobusach to czekam aż się tłum przewali i nie będę się przepychał 🙂

 

A tak serio to w tych napisach jest taka ściana tekstu i tak sunie, że nie wiem ile by trzeba było mieć szczęścia żeby przeczytać nazwisko szeregowego pracownika 🙂 Jak znajomy to i tak powinien się na facebooku czy innych socjalach pochwalić albo wiesz co robił bo firma w której pracuje robiła coś do tego filmu. Czytanie napisów po filmie jest jak czytanie składu domestosa w kiblu gdy nic w życiu nie idzie 🙂 Można, nikomu nie bronię ale sam nie reflektuję więcej napisów dla reszty bo wam ich nie wypatrzę 🙂 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Destroyer said:

Jak znajomy to i tak powinien się na facebooku czy innych socjalach pochwalić

Zrezygnowalem niemal z socjali. Twittera skasowalem w cholere, Facebooka mam tylko dla messengera zeby z kilkoma osobami miec kontakt a Instagrama mam chyba tylko dlatego, zeby lajkowac co wrzuca @michalo 😄 Wieksza szansa ze na napisach wypatrze niz przeczytam w socjalach 😄

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po wczorajszym seansie Stranger Things 4 - nie wiem jak wy ale mnie to nadal bawi 🙂 Szkoda tylko że nie wyszedł cały sezon jak to kiedyś bywało. Aż zapuściłem sobie poprzednie 3 sezony z nostalgii to tej serii 🙂 

 Zdjęcia w 4tym sezonie trzymają nadal wysoki poziom. Choć nie widzę za bardzo tego większego budżetu, ale chyba tylko dlatego, że poprzednie miały naprawdę dobrą stronę wizualną, więc nie narzekam 🙂 

Czekam na konkluzję sezonu - podobno ostatniego (smuteczek) 😭🤬

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wciagnalem pierwsze 2 odcinki strangerow 🙂 dla mnie super, widac hajsy w efektach 🙂 szczegolnie cgi stoi na wysokim poziomie 🙂 

No i zgadzam sie, mi to nadal daje fun, super sie to oglada 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakiś czas temu oglądałem The Northman i bardzo mi siadł, fajna rozrywka. Fabułą to wiadomo trochę sztampowa już po trailerach typu zdrada zemsta i jakiś tam plot twist przewidywalny ale oglądało się dobrze, dobre tempo, bez przedłużania i smętnego gadania, sporo akcji, prymitywnej siły i energii 🙂 były jakieś malutkie głupotki i leciutkie zgrzyty ale biorąc pod uwagę że to bardziej taka jakaś baśń czy inna legenda o wybrańcu który jest prowadzony przez przeznaczenie i rzeczywistość miesza się z rzeczami paranroamlanymi, myślami, wizjami czy jakaś walką w umyśle to nic tam nie wybijało z rytmu i ogólnie oceniam na plus. Mogę polecić jak ktoś ma ochotę na taką rozrywkę bez zbędnych dylematów moralnych i płaczkowania 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer Nie wiesz czy lub w ogóle może pojawić się to na HBO MAX? Wiem że są inne "kanały dystrybucji" - ale chciałbym zostać po jasnej stronie mocy 😉 Bo kina wikingowie już ograbili i chyba się tam nie pojawią przez jakiś czas. Przynajmniej u mnie na mieście 🙂 a dalej nie chce mi się jechać z przyczyn lenistwa 😄 

@blazejbobek Trzymam kciuki aby tak było 🙂 

A Top Gun'a 2 ktoś widział? Osobiście Cruise to tak średnio lubię - no może po za jednym filmem Na kraju jutra, ale to raczej przez to że grała tam Emily Blunt (w sumie moja faworytka wśród aktorek tego pokolenia 🙂) i mogła podrasować Toma do takiego poziomu że był dla mnie dość strawny i nie potrzebowałem Stoperanu po seansie 🙂 Nie mam jakiegoś wielkiego sentymentu do pierwszej części ale film w swoich czasach był nawet OK i zastanawiam się jak to z 2ką wyszło i czy to nie jest jakiś odgrzewane zielone zombie z lat 80tych. 

 

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Mortom said:

@Destroyer Nie wiesz czy lub w ogóle może pojawić się to na HBO MAX? Wiem że są inne "kanały dystrybucji" - ale chciałbym zostać po jasnej stronie mocy 😉 Bo kina wikingowie już ograbili i chyba się tam nie pojawią przez jakiś czas. Przynajmniej u mnie na mieście 🙂 a dalej nie chce mi się jechać z przyczyn lenistwa 😄 

@blazejbobek Trzymam kciuki aby tak było 🙂 

A Top Gun'a 2 ktoś widział? Osobiście Cruise to tak średnio lubię - no może po za jednym filmem Na kraju jutra, ale to raczej przez to że grała tam Emily Blunt (w sumie moja faworytka wśród aktorek tego pokolenia 🙂) i mogła podrasować Toma do takiego poziomu że był dla mnie dość strawny i nie potrzebowałem Stoperanu po seansie 🙂 Nie mam jakiegoś wielkiego sentymentu do pierwszej części ale film w swoich czasach był nawet OK i zastanawiam się jak to z 2ką wyszło i czy to nie jest jakiś odgrzewane zielone zombie z lat 80tych. 

 

Nie wiem ale w cinemacity nadal to grają tutaj w Krakowie ale pewnei za niedługo w jakichś stremingach powinno się pojawić 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer no cóż uroki życia na zad...u 🙂 choć przyznam wole żyć na prowincji i w razie ataku bombowego mam minimalnie większe szanse przeżycia 😉 I na atak konwencjonalny zawsze mogę w lasy zwiać-  więc WIN WIN 😄 
A tak na serio to to mam tylko Helios lub 2 malutkie kina prywatne i tyle 🙂 więc wyboru wielkiego nie ma. No ale nie 
narzekam w kinie ostatnio byłem na Godzilla 2: Król potworów - filmik głupiutki ale miło się oglądało 🙂 Jakoś tak wole zacisze domowe z pauzą na kibel i bez współobecności innych homo-sapiens 😄 Tak wiem dziwak zemnie... ale pogodziłem się z tym więc looz 😄 

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z prison break ,miał być jeden sezon ale pieniądz był tak dobry z oglądalności ze zrobili na szybko otwarte zakończenie i jeszcze ze 4 sezony a każdy kolejny coraz gorszy aż padło na psyk.  

Ale co jak co 8 sezonu gry o tron chyba długo nic nie przebije, tak tym przydzwoniło o ziemię, że od fenomenu i olbrzymiego zainteresowania serialem nagle, jak uciąć nożem, mało kto kiedykolwiek coś o tym wspomni 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Destroyer napisał:

Jak z prison break ,miał być jeden sezon ale pieniądz był tak dobry z oglądalności ze zrobili na szybko otwarte zakończenie i jeszcze ze 4 sezony a każdy kolejny coraz gorszy aż padło na psyk.  

Ale co jak co 8 sezonu gry o tron chyba długo nic nie przebije, tak tym przydzwoniło o ziemię, że od fenomenu i olbrzymiego zainteresowania serialem nagle, jak uciąć nożem, mało kto kiedykolwiek coś o tym wspomni 🙂

No Prison Break to był pierwszy serial, który tak mnie zainteresował. Jeszcze pamiętam po 1szym sezonie w PL zacząłem z torrentów pobierać już kolejne po ang. bo nie mogłem się doczekać. No i z każdym sezonem masakra..

 

A Got.. szkoda tego serialu bo zacząłem go oglądać jak już miał wychodzić 5 sezon, i z żoną dosłownie pożarliśmy te 5 sezonów. Potem już słabiej niestety było i ten ósmy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie GOT strasznie rozczarowało zakończenie wątku Zimowego króla - takie bez znaczenia. Przyszła Aria, walnęła chłopa w plecy i bum koniec. Bez żadnych konsekwencji ignorowania sztywnych przez innych królów. Skrycie miałem nadzieję na to, że sztywni przejmą stolicę i nie będzie żadnych wygranych po stronie ludzi, bo to miało by sens. My się tu nawalamy o każdą pięść ziemi tylko po to aby Zima pochłonęła cały ten królewski grajdołek. 
Oczywiście więcej było rozczarowań z mojej strony, których nie przytoczę, ale to najbardziej mnie ubodło. Ale i tak za jakiś czas odświeżę sobie serial, bo nie był zły a zakończenia nie musze oglądać 🙂 A co?! Kto bogatemu zabroni?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gra o tron to byla porazka 🙂 nie tak spektakularna jak np LOST gdzie pierwsze 3 sezony jakotako trzymaly sie kupy a reszta to jakies nieporozumienie 😄 (kurde az bym sobie obejzal jeszcze raz lostow :D) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nigdy nie widziałem końca LOSTów 😄 zastopowałem chyba na 4tym sezonie - w sumie nawet nie pamiętam dokładnej przyczyny. Jedynie pamiętam, że denerwowały mnie te "retrospekcje" z przyszłości. No i trochę ten idiotyczny wątek czerwonego guzika do ochrony przed zniszczeniem całej Ziemi. Ale czuje że dzisiaj ten serial by się nie obronił, ciekawe na jakim VODzie może być wystawiony? O ile w ogóle gdzieś jest. A może dam mu drugą szansę. 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mortom napisał:

Kurde nigdy nie widziałem końca LOSTów 😄 zastopowałem chyba na 4tym sezonie - w sumie nawet nie pamiętam dokładnej przyczyny. Jedynie pamiętam, że denerwowały mnie te "retrospekcje" z przyszłości. No i trochę ten idiotyczny wątek czerwonego guzika do ochrony przed zniszczeniem całej Ziemi. Ale czuje że dzisiaj ten serial by się nie obronił, ciekawe na jakim VODzie może być wystawiony? O ile w ogóle gdzieś jest. A może dam mu drugą szansę. 🙂 

no walsnie nigdzie go nie widzialem 😄 No z seriali to byl chyba jeden z pierwszych takich bardziej seriali z budzetem i fajnym story (w pierszych 2ch sezonach hehe) i mysle ze te wlasnie sezony by sie obronily, reszta pewnie nie 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KLICEK wyszperałem w internetach, że na Disney + odsetki 😉 można sobie pooglądać. Nie mam ani Disney ani VPNu aby sprawdzić czy to prawda. Może ktoś z forumowiczów ma te trikowe konta to by potwierdził lub zdementował 🙂 a w razie czego to chyba w czerwcu Moloch Disneya wchodzi na nasz rynek legitnie, to sobie sam sprawdzę 🙂 

A tak trochę z innej beczki to zawsze lubiłem tego grubaska - nie pamiętam jak się nazywał w serialu hyba Hugo.
hugoJakoś tak najnormalniejszy chłopina w tej całej zgrai wykolejeńców wyspowych 😉 

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z GOT trochę jak z nowym matrixem- ujdzie, gdy nie robisz sobie porównania z pierwszymi "częściami". 
Sam gdy obejrzałem finał GOT to miałem pomieszanie wkurwa, rozczarowania i zażenowania do tego stopnia, że krzyczałem na telewizor xD  
Jeśli szukacie lostów czy ogólnie seriali to mam link do strony od kolegi:
https://hdtoday.tv/tv/watch-lost-hd-39427

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech a w GOT wystarczyło tylko, że Arya przyjęłaby twarz umarłego i "wtapiając się w tłum" zabiłaby tego króla. Byłoby nawiązanie do character arc rozpoczętego chyba już w drugim sezonie i bycia Bezimiennym, czy jak to się tam nazywało. Do dzisiaj nie wiem, czemu tego tak nie zrobili 😞 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, blazejbobek said:

Do dzisiaj nie wiem, czemu tego tak nie zrobili 😞 

A to nie było tak, że showrunnerzy chcieli na szybko byle jak i na odpierdol zakończyć GOT żeby robić jakieś star warsy ale potem ich wyjebali z tych starwarsów za to jak GOT i maszynkę do robienia pieniędzy wbili w ziemię? 🙂

https://wegotthiscovered.com/movies/game-thrones-creators-reportedly-fired-star-wars-lucasfilm/

  • kekw 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności