Jump to content

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Recommended Posts

• Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

tak mniej wiecej wyglada fidbak teamowy idacy do gory:

wiem ze pewnie odrobinke stare 🙂 ale naprawde wciagnalem calosc nosem i moge polecic 🙂    

Posted Images

Wiecie co mnie zastanawia, kto jest na tyle inteligetny żeby wyłożyć kasę na ten film. W sensie no kurde xD zrobiłeś 2 razy film. który był dwa razy Flopem. Robisz film trzeci raz. i liczysz że co.. nagle kurła zaskoczy xD?

Co do Adobe.. a to nie było tak że AE było używane do precompa?

41 minut temu, Maciek Jutrzenka napisał:

Wiecie co mnie zastanawia, kto jest na tyle inteligetny żeby wyłożyć kasę na ten film. W sensie no kurde xD zrobiłeś 2 razy film. który był dwa razy Flopem. Robisz film trzeci raz. i liczysz że co.. nagle kurła zaskoczy xD?

(...)

Did I ever tell you the definition of insanity?

• Like 1

Ciekawe czy rzeczywiście musieli to robić bo całą historia jest grubymi nićmi szyta, po pierwsze i najważniejsze kto nie będąc niewidomym zobaczył pierwszego sonica i powiedział o spoko, dobrze to wygląda jedziemy dalej i potem dziesiątki kolejnych osób też nie miało żadnych zastrzeżeń 🙂

15 minut temu, Destroyer napisał:

Ciekawe czy rzeczywiście musieli to robić bo całą historia jest grubymi nićmi szyta, po pierwsze i najważniejsze kto nie będąc niewidomym zobaczył pierwszego sonica i powiedział o spoko, dobrze to wygląda jedziemy dalej i potem dziesiątki kolejnych osób też nie miało żadnych zastrzeżeń 🙂

wiesz ile pracownicy maja do powiedzenia? zgadles nic 🙂 

czy robili od nowa raczej tak, czy dostali hajs ciezko powiedziec strzelam ze nie 😄

Może byli do tyłu z terminem więc wzięli kilku stażystów żeby na szybko machnęli coś wystarczająco szpetnego a potem powiedzieli, że teraz przejrzeliśmy na oczy, ludzie maja rację poprawimy cały film i sobie na spokojnie kończyli z przesuniętym terminem a internet na to" brawa, brawa, wielkie brawa" win win 🙂

Edited by Destroyer
  • Haha 1

@KLICEK ale ludzie na górze też chyba mają hmm... no nie wiem... oczy? 🙂 poza tym są concepty, art directorzy czy inni tacy a nie szef Stefan powiedział ty Andrzej jak byłem z rodziną na wsi i syn wpadł mi do beczki z pogniecionymi winogronami to wyglądał jak ten chłopek z komiksu czy czegoś, nie będziemy tracili czasu i pieniędzy na darmozjadów od konceptów czy planowania, zrobiłem zdjęcie wiec kierunek artystyczny jest już określony. O i mój syn zrobi główną postać niech się chłopak uczy 🙂