Skocz do zawartości

Nowe max3d


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy w nowej odsłonie serwisu Max3d. Mamy nadzieje, że nowa szata graficzna przypadnie Wam do gustu. Prace nad nową szatą graficzną trwały dobrych kilka miesięcy. W miare upływu czasu będziemy starali się dodawać kolejne funkcjonalności.

 

Zmieniliśmy tak naprawdę wszystko. Serwis w całości został przepisany na nowo. Poprzednia wersja w niektórych momentach pamiętała jeszcze pierwsze lata serwisu. Więc nie było wyjścia :)

Kilka słów o powstawaniu nowej szaty graficznej serwisu ...

 

Obecny wygląd serwisu to praca zespołu moderatorów. Propozycji naprawdę było dużo. Po burzliwej dyskusji doszliśmy do pewnych ustaleń, ustaliliśmy co powinno się znaleźć na głównej stronie, jak mniej więcej powinniśmy przedstawiać informacje.

 

Tutaj chciałbym wyróżnić osoby, które czynnie uczestniczyły w powstawaniu nowej wersji serwisu:

Tomasz Szkodziński (leander), Tobiasz Rychanicz (Hindus), Kamil Pohl (tweety), Paweł Chwedczuk (chveti), Macin Stępień (Vorek), Paweł Szymula (Knysha), Mariusz Wysocki (miriam).

 

Warto również dodać, iż za sprawą Tobiasza (Hindusa) w kolejnych tygodniach pojawią się w serwisie nowe, ciekawe artykuły.

Kwestie techniczne związane z nową wersją serwisu:CSS: Tomasz Szkodziński, Adrian Kajda

PHP, javascript: Adrian Kajda

 

Adrian Kajda

max3d.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Krytykować każdy może :)

Ciut, ciut mam wrażenie jakby czegoś brakowało. Kolorystyka OK, buttony OK, trochę ten pasek w poprzek razi. Artykuły ze względu na swój statyczny charakter powinny być po prawej stronie a newsy po lewej. Żyjemy w kulturze zachodu i czytamy od strony lewej do prawej. Dziwnie przyciąga wzrok jasne tło news-ów (dziwne prawda);) Wzrok od razu "leci" na prawo zostawiając to co wg autorów jest ważniejsze (artykuły posiadają większe - szersze pole). Dynamika strony została lekko stłamszona. Coś co napędaza strony zostało zepchnięte na drugi plan. Dla eksperymentu można przeprowadzić ankietę co czytasz najpierw newsy czy całe artykułu :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę muli. Tylko u mnie? Tak sama strona jak i forum.

 

Edit: Czcionka napisów pod pomarańczowym paskiem głównych działów do wymiany. 'rekomendacje', 'silver gallery', 'golden gallery', 'FORUM: ostatnie posty', itd. są trochę nieczytelne.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To nie wina serwera. Serwery WP.pl z których serwowane są banery nie odpowiadają i przeglądarki próbują się jednak z nimi połączyć i niestety powoduje to duuzego slowa. Wylaczam banery dopoki tego nie poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jest. Fajnie by było gdyby obrazki na tle zmieniały sięcojakiś czas :) pozdro

i czy przypadkiem nie wyglądało by lepiej gdyby odwrócić kolory we eiadomościach, tzn jasne litery na ciemnym tle, mysle ze bardziej by pasowało do wyglądu całej strony

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

ktos mi posta wywalil ale nie wazne, musze uwazac na jezyk bardziej :) Gratuluje, wyglada bardzo profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

a mi nikt posta nie usunal na forum tylko forum zwariowalo nagle. na 4 podstrone wszedlem bo sobie w linku wpisalem ze chce 4 a przycisku "4" w ogole nie mialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając tego newsa z poziomu forum nie odświeża mi postów. Mimo, że w rubryce 'ostatni post' info jest poprawne, po wejściu do wątku widzę cały czas, ten sam jeden post, w tym przypadku mój poprzedni. Dopiero ze strony głównej widzę wszystkie. Co do propozycji z utrzymaniem ciemnej tonacji w części z wiadomościami, to uważam, że jest dobrze tak jak teraz, przyjemny kontrast, nie jest jednolicie i mdło. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też widnieje napis: "Witamy ponownie, jesteś zalogowany jako Adek, wyloguj".

I problem nie tylko w tym, że nie mogę wylogować, ale ja nie jestem Adek!

A strona startowa BARDZO FAJNA! Bardzo świeży powiew, po tylu latach.

Gratulacje i dzięki panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności