Skocz do zawartości

Nowe max3d


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się nowa szata bardzo podoba :)

W sumie stara też mi się bardzo podobała, ale nareszcie jakaś poważna zmiana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przylacze sie do gratulacji, strona wyglada bardzo fajnie teraz, duzy skok jakosciowy w stosunku do starej wersji.

 

i podzielam uwagi co do 2 wymienionych przez kilka osob wad:

- biala prawa strona z newsami za bardzo wali po oczach, i nie chce sie tam patrzec bo przypomina reklamy, ktore zazwyczaj tez wala po oczach i zawsze sie staram na nie nie patrzec. Przyciemnic lekko lub dodac jakiegos leciutkiego zabarwienia, kontrast kontrastem, dobry pomysl, ale za duza roznica jest w tej chwili moim zdaniem.

- rekomendacje, silver gallery itd za slabo sa widoczne, ciut rozjasnic moze?

 

ale ogolnie strona bardzo na +, mi sie ciut skojarzylo z cgnetworks, szczegolnie lewa strona

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu! bardzo fajnie to wygląda panowie, cieszy oko, jak z funkcjonalnością zobaczymy w praniu:)

Już jedna uwaga - przewijanie komentarzy pod newsami - przy 106ciu trzeba ostro zjechać w dół żeby coś napisać. A może przesunąć okno " dodaj komentarz" na górę ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie dodatkowe. Chyba przeniose ogólnie dyskusje o nowych opcjach i odnosnie pewnych kwestii na mojego bloga maxowego. Czas go ruszyc.

 

Chcialbym wprowadzic opcje zapamietywania zakladek. Nie wszyscy takie rzeczy lubią. O co chodzi?

 

Jesli wybierzenie sobie np. w rekomendacjach zakładkę SILVER, przy kolejnym otworzeniu strony ta zakladka będzie otwarta, jeśli wybierzenie zamiast newsów Twoje wiadomosci one będą domyślnie. Będa zapamiętywane po prostu zakładki otwierane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie,troche razi kontrast,ale ładnie.

 

Bardzo ładnie! ale mój nick nie jest wyświetlony prawidłowo zamiast Ś jest jakiś znaczek :P

 

Faktycznie "Ś" Ci brak ;)

 

Edit:

Adek, pomysł z zakładkami świetny:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

cholercia.. te newsy z prawej strony trochę bolą.. chociaż ogólnie wyszło całkiem ładnie :)

nie chciałoby się Wam dopisać opcji, żeby newsy ładowały się tam, gdzie aktualnie są artykuły?? ;> tak, jak to jest po kliknięciu w archiwum wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w artykułach:

http://www.max3d.pl/article.php?id=46

 

hmm, ale ja szukam making ofa, nie wywiad. pamietam ze tlumaczyl tam jak kolorowal swoj szkic, rysowal persepektywe pod tlo, najpierw chcial umiescic w tle jakas przepasc, ale pod wplywem forum stworzyl to co jest, pamietacie?

 

Edit: juz go znalazlem, myk jest w tym ze nigdy go nie bylo na max3d.pl :D

 

http://www.ef.art.pl/index.php?p=8&a=6&id=69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gripi pierwsze słysze o tym artykule - a moze cos mi umknęło?

Trzeba poszukac - tak czy innaczej wszystko jest - artykuły ktorych nie ma w nowej szacie max3d będe dodawane z czasem gdyz wymaga to przerabiania całosci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłem zauważyć, to coś się psuje. Dokładniej - w "Nowych Postach" pisze że postów w tym wątku jest 119 i z tego co widzę to Adek teraz coś pisze, no to klikam, patrze a tu ostatni post został napisany przez "Eloy" i jest 120 postem. Coś jest nie tak

 

Edit: Dopiero jak napisałem, w nowych postach i w wątku ujawniła mi się nowa 4 strona tego tematu... Jednak nie wszystko jeszcze dobrze działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Powinno juz dzialac. Integracja vB wygląda, że nie jest taka prosta. Po prostu było więcej zależności niż myślałem. Ale powinno teraz działać i te błędy, że na forum nie da się przejsc do strony jakiejś nie powinny mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

hehe.. może to trochę zboczone, ale wkurza mnie to nieostylowane "dodaj" pod polem z wpisywanym komentarzem :)

Druga rzecz, którą chyba warto by zmienić to podświetlanie miniaturek i bannera na głównej - miniaturki się rozjaśniają, a bannr przyciemnia.. wydaje mi się to nielogiczne trochę.. chociaż może się nie znam :) Nie wiem, czy napisałem już poprzednio, że odwaliliście kawał dobrej roboty :) Żeby nie było, że tylko krytykuję :) Naprawdę świetnie, że serwis jest cały czas na topie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajer bajer, ale jak juz ktos wspomnial, brakuje polskich ogonkow przy nicku ("Lele?") i w "Ostatnie Posty" jesli watek ma 2 linijki to robi sie drobny bug, autorzy z dolnych postow znikaja pod obrazkiem panienki w kapturze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ilość komentarzy w newsach na głównej jest chyba źle podawana (patrz news o konferencji - podpisane jest, że są 4 komentarze, a ja widzę 3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona glowna wyglada naprawde super !, bardzo mi sie podoba ta grafitowa kolorystyka, moim zdaniem tak wyglada lepiej niz gdyby miala byc czarna, zgadzam sie z tym ze bialy troche odciaga wzrok ale to sczegol, teraz czekam tylko na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie. Co do uwag, to ja tylko nie rozumiem logiki podświetlana prac na głównej stronie. Miniaturki po najechaniu myszką się rozjaśniają, a obrazek przy artykule po najechaniu ciemnieje. Chyba lepiej albo jedno albo drugie. Niby detal, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

ja jestem konserwatystą i mnie sie nie podoba nowa szata, wolałem starą do której byłem przyzywczajony, szczerze mówiąc mialem nawet już tu nie zaglądać ale jakos mi przeszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności