Skocz do zawartości

Modele 3D: klicek do0dling


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Marioza

ehehe czapa jak zwykle , mordka rewela, ten poprzedni pan co mu tak wesoło rownie swietny, szkoda ze nie dales go z zb z jakims fajnym materiałem

 

edit\ piszesz ze " tescik szaderu " to mam pytanie w czym ten szader ? z maxa to czy co innego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarąbicha ryło prosi sie o całą figurkje nie koniecznie z brązu ;), maska wydaje mi sie gut w koncu to sfpostapokalipsa hehe , to tak dla siebie cwieczeniowo rzezbisz czy cos wiecej sie z tego bedzie rodzić?

co do poprzednij to nie wiem czy to sss czy inne cudaki bo ja sie na tym nie znam siedze w scanlinie tylko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki, na razie przerasta mnie zrobienie czegos w calosci :(

 

Mam ostatnio ten sam problem :) jedyna rada: zaciśnij zęby i do dzieła.

Na doping możesz liczyć :D

Morda zacna, faktycznie uprząż kłopotliwa do ściągnięcia, ale nie niemożliwa - przynajmniej widz ma nad czym dyskutować. Dajesz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Gliniana z niej bestia ;) Oczka mi się nie podobają - wyglądają płasko, reszta całkiem zgrabna jak na szpeeda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś cartoon. Nawet fajnie ale troszkę za kanciasto jeszcze, koncept wyszedł bardziej łobuzowaty. Szelki na końcach kwadratowe a jednak te okrągłe na koncepcie fajniej wyglądają. Ciemniejsze włosy chyba też by były lepsze i bardziej potargane. I tekstura na tabliczce drewniana z wyrytymi numerami tez by chyba lepiej wyglądała do tego troszkę tła i by było gites. Dobra ale to nie koncert życzeń :) wiec ogólnie pozytywnie bardzo Mario rules:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności