Skocz do zawartości

pojazd3d: Steyr 1500 A - Kommandeurwagen


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj stary... Beznadzieja... Umieściłeś zawiasy nie na tym cieciu karoserii co trzeba... ehh... A tak wierzyłem w Ciebie ! ...

 

Mój światopogląd właśnie legł w gruzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w mordę... Nie podoba mi się ten lakier ale możliwe że taki ma być cholera wie :P Za to mam pytanie: Czy podczas modelowanie używasz jakiś innych technik oprócz poli i na to mesz-smot :P / turbo itp. Ostatnio doszedłem do wniosku że jadę praktycznie na samym mesz-smocie i jakoś mnie to martwić zaczęło :D Jestem ciekaw jak to wygląda u profesjonalistów ^^ Zarąbiście Ci to wyszło tylko gdzie jest jakiś środek bo wygląda na pusty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo fajnie. Kolorki w sam raz, imho dobry rodzaj kamuflażu. Jedno co do czego mam pewne wątpliwości to gęstość pasów na kamuflażu (chyba nieco więcej zielonego i brązu powinno być) i stopień rozmycia linii - troszke to teraz wygląda jak malowane pędzlem, a chyba lepiej byłoby to pistoletowym rozproszeniem pomazać. Ze zdjęć które widziałem, skóra w środku była czarna - ale nie miałem dostępu do dużej ilości materiałów, więc pewny nie jestem czy nie było wersji z skórą brązową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...swietny model - moje watpliwosci budzi jedynie tylni hak -troche taki delikatny - jak wiekszy wieszak na ubrania - gdybam tak bo nie ogladalem fotek - bycmoze wszystko jest OK :)

 

 

...obejrzalem kilka i wrzucilem jedna z nich - to akurat inna wersja Steyr'a 1500 ale hak z tylu to wlasciwie sie nie zmianial

Edytowane przez eco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się już podoba, malowanie też, nie można się upierać przy krawędziach chociażby dlatego, że z braku farb panowała duża dowolność malowania, czasem malowano pojazdy farbami luftwaffe. Malowano natryskowo z rozmyciem krawędzi ale też pędzlem z granicą kolorów. Dwie walczące obok siebie jednostki mogły mieć zupełnie inne malowanie - jedne Panzer Grau, a inne Afrika Korps Gelb. Malowano w wolnych chwilach na linii frontu tym co było pod ręką.

Ale nurtuje mnie tylko hak z tyłu, który wygląda na bardzo delikatny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model, ładnie sie prezentuje, aczkolwiek kilka drobiazgów udało mi się wypatrzeć :]

W prawym błotniku jest dziura, odpryski farby są bardzo pixelowate oraz na prawym reflektorze jest napis 4.0 atm - nie wiem czy to prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności