Skocz do zawartości

Scena 3D: Mazda RX-8 w deszczowej Anglii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dużo czasu minęło odkąd pokazałem coś tu, więc nadszedł czas by coś dać do krytyki szerokiej publiki, mam nadzieje, że wam się spodoba, chociaż zdaje sobie sprawę z niedociągnięć,

Użyte programy: 3ds Max, Vray, ZBrush, Photoshop

 

4f49932e6c6bb78a.jpg

 

----

 

e23ec58daf86fdbb.jpg

 

----

 

addfa06121e78387.jpg

 

----

 

1bbb1cce33da14cd.jpg

Edytowane przez mrkrzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o już skończyłeś :) jak już Ci wcześniej pisałem to otoczenie za bardzo mi nie podchodzi, ogólnie ładny obrazek (zwłaszcza drugie ujęcie) ale brakuje realizmu, podłoże jakieś mało wyraziste i lakier przydałoby się dopracować albo po prostu zadbać o ciekawsze refleksy

 

model - wiadomo, klasa sama w sobie :)

 

ps. opona ciekawie wyszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoczenie niestety bleee... :P

Tak samo jak Radek93 - światło i GI... :/

Lakier hm... patrząc od przodu (maski) po prawej stronie ciemna plama, a po lewej - jasność jakby tam nic oprócz nieba nie było...

O wiele więcej można z tego wycisnąć panie mrkrzysiek :) I wiem, że Ciebie na to stać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model fajny, autko na renderze prezentuje się dobrze, ale tak jak innym trochę nie pasuje mi otoczenie. Na początku myślałem, że to za samochodem to żywopłot, ale to chyba nie to. Może spróbuj dodać jeszcze jakiś render tylko z innym otoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kupa "czegoś" w tle.

Sameautko niestety za bardzo odcina się od tła.

Samochód i tło same w sobie wyglądają bardzo fajnie. niestety po dodanie jednego do drugiego .....

PS. Bardziej podobałby mi się w takich klimatach:

postdi6.jpg

Edytowane przez Lis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam samochód, jego oświetlenie i lakier są genialne, ale do całości mam już mieszane uczucia... mam wrażenie, że tło wytwarza w tym wypadku lekki chaos, który nie pozwala się skupić na samym aucie. Ale za lakier i oświetlenie jeszcze raz słowa uznania :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za liczne komentarze, szczególnie za krytykę bo to dla niej warto żyć

 

co do scenki wiedziałem, że nie będzie się większości podobać ale zacząłem ją to już dokończyłem bo pewnie za nową bym się wziął za 6 miesięcy a kolejne 6 miesięcy by powstawała nowa a chciałem skończyć już bo trzeba mieć co pokazać w portfolio a za pracą trzeba się rozglądać już :)

 

Loozack wielkie dzięki cieszę się, że coś Ci się podoba w pracy warto było ją popełnić :)

 

Lis twoja wersja bardzo ładna, bardziej zbliżona do fotki na której się wzorowałem mogłem nie zmieniać lakieru na czerwony i iść w tonacje twoich kolorów przy następnej scence wiem do kogo się zwrócę z końcowa akceptacją :) ładną wersję pokazał też polka dot na PM podciągną kontrast i w niebieski bardziej poszedł ale twoja super ;)

 

Patry skoro pokazałem te rendery, to na więcej mnie nie stać aktualnie ale dużo się nauczyłem przy tym i obiecuje przy następnej scence przyłożę się bardziej

 

EDIT:

 

demigod ZB malowałem textury

Edytowane przez mrkrzysiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model, materiały rewelacja (jak zwykle) a environment - hehe, intrygujący. I to na tyle że aż w oczy kole, aż skręca od domysłów...co to kurna jest toto za tym...

NAM POLAKOM, jak to powiedział pewien znany pan w znanym filmie, podobają się piosenki, które już raz słyszeliśmy, tak więc proponuję wpie.....ć obiekt nr1 na parking żeanta bądź oszonta ewentualnie most albo kawałek ałtobanu i będzie luz :)

 

a poważnie - rośniesz, a nie jesteś mały... 2 render - kozacki kadr.

no i cóż - na zachętę - opieprzaj się dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu cos orginalnego a nie kolejne autko w studio! Nietuzinkowe otoczenie. Podoba mi sie jak autko odcina sie od otoczenia duzy plus :). Propozycje Lis'a rowniez bardzo fajna. Jedynie co mnie gryzie to to podloze jakies takie "niedorobione"?.

Pomimo tego piekna robota jak najbardziej zasluzone gratulacjonsy ukonczenia projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby RX 8 zezłomowała RX7?;P

faktycznie cosik ten złom tam dalej nie pasuje,RX8 ze szrotem się źle łączy,a te ciernie tam jednoznacznie wyglądają na jakąś graciarnię;P

nietuzinkowe otoczenie,ale luknijcie sobie na TopGear-jest wiele więcej ciekawszych krajobrazów w Anglii,na których tle dobrze się prezentują autka;)

 

samo auto-super,modelek w pytkę!

 

 

ps:to teraz model wankla poproszę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka elementów których można by się przyczepić, głównie brak zgrania samochodu z tłem. Nie podoba mi się też za bardzo ten patyk na pierwszym planie. Jednak całość na przedużowiasty plusior xD.

 

PS: wersja Lis'a chyba najlepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wrzucileś na finish?

 

Modele robisz świetne, ale popracuj nad lakierem, bo szkoda pracy. Ładniej model by wyglądał bez niego. W mojej jednej pracy też tak mam, że ostatecznie pokazuje sam model bo materiały niezbyt wyszły. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę wzorowałeś się na fotce Astona Martina, ale niestety marnie Ci wyszło tam widać od razu ze góra w tle jest sztucznie usypaną skałą u ciebie niczego konkretnego nie przypomina, model nie najgorszy ale i tak ma kilka błędów bardzo słaby model świateł przejście miedzy maską a zderzakiem nie jest z byt równe, materiały raczej kiepskie no może poza oponami, oświetlenie też słabe wydaje się zbyt ciemne w niektórych miejscach przydało by się doświetlić trochę to co jest pod autem oraz oponki strasznie ciemne są i nie widać bieżnika przedni grill też strasznie ciemny prawie nie widać tam że jest kratka no i nie wyszły cie te wloty boczne ze światłami na zderzaku w oryginale wyglądają trochę inaczej szczególnie dolna część, no daje 2 gwiazdki ale tylko dlatego ze to jedno z moich ulubionych aut więc trochę podwyższam ocenę, następnym razem bardziej się postaraj patrz na zdjęcia pytaj ludzi o opinię a będzie lepiej bo coś tam potrafisz w 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności