Skocz do zawartości

[SSAT]: Kids


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

więcej dzieciaków!

pomysł z wdrapywaniem się na zasłonę dobry, tyle, że w najnowszej wersji jej nie ma. Można by umieścić nad przejściem do kuchni na wpół urwaną tykę opadającą ukosem w taki sposób: "\" i tam zasłona ściągnięta przez rozwydrzonego dzieciaczka.

W miejscu kapcia pasował by mały bachorek zanoszący się płaczem odwrócony w stronę kamery lub wyciągający desperacko łapki w stronę rodziców (a może podskakujący lub tarzający się w złości). Pomysłów na zachowanie się dzieciaków mam więcej - widziałem w markecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

co do wiekszej liczby dzieciakow pomysle , ale jakos tego nie widze, nie chce za bardzo przeladowac nimi sceny

tymczasem troszku tekstur przed nominkami

all6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna pracka, jak dla mnie numer 1 póki co. Gratuluję umiejętności.

Mam parę uwag, tatuśko ma za mało przerażoną minę, skoro to są straszne skutki, to powinien moim zdaniem być bardziej przerażony, teraz jest raczej smutny. No i jego prawy kapeć chyba się zatopił w dywanie.

 

Powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenomenalna praca!!;) Tatuś nadal zbyt stoicką minę ma, więcej przerażenia, bezradności i smutku na twarzy;) Co do próby z kadrem, to o ile przycięcie ciuchci jest ok, to już przycięty obraz na ścianie mi się nie podoba.

Dla mnie faworyt! Powodzenia;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładno światło:)

Z lewej wali pieluchami, przejście kolorystyki mi się podoba, otwarta lodówka też wyszła fajnie, tylko może jakiś delikatny mistyczny wolumetryk?

Szczeniak za tv ma bardzo fajną minę, natomiast ten "na" mamuśce już gorzej, taką mało zdefiniowaną. Ten na lodówce bardzo fajny.

 

Matka wygląda jakby miała zwymiotować to co ma w brzuchu.

 

Ogólnie wali pieluchami, fu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimat...ale wydaje mi się że za bardzo przyciąłeś lampke po lewej, tym bardziej że jest dosć istotna bo oświetla pokój...ja bym ją pokazał nawet kosztem przycięcia bardziej z prawej strony... takie jest moje zdanie, co o tym sądzicie?

powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh kolejna genialna pracka w twoim wykonaniu - moim zdaniem niekwestionowany lider (pomysl, przekaz, warsztat itp). gratuluje ukonczenia, na pewno pracy bylo sporo mimo ze lekkosc z jaka robiles modele sprawiala zupelnie odwrotne wrazenie. pozdrawiam i zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

hej

dzieki wszystkim za mile slowa, fajnie ze sie pracka podoba:)

co do makeofa to jeszcze nie wiem czy bedzie, moze... sie zobaczy

a tu siatka dla zainteresowanych

 

siatka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna praca, najlepsza jaka do tej pory mialem szanse ogladac, jest wszytko

Swietne modele, materialy, klimat i historia, Moj zdecydowany faworyt, nooo Panie Kreska dales Pan ognia, hehe zreszta czego mozna sie bylo spodziewac po starym wyjadaczu.

Gratulacje: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności