Skocz do zawartości

tjażełyj mnogobaszcziennyj tank t 35


Rekomendowane odpowiedzi

W ramach relaksu kolejny tank. Tym razem jeden z ciekawszych jakie znam, ciekawszych nie znaczy że "dobrych", ale ciekawy. Ucieleśnienie rosyjskiej mani wielkości, wielowieżowy ciężki czołg t 35. poniżej rendy tego co juz zrobiłem oraz zdjęcia orginału pokazujące jego skale oraz żywe zainteresowanie niemców tym dziwolągiem po ataku na ZSRR.

 

09d787164b337e66.jpg

e8dce44587d2b695.jpg

dbc93a1f2927f7c9.jpg

Edytowane przez kliment woroszyłow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 339
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny klimencik tego modelu ;) . Zajebiaszcza nazwa czołgu, jak moczygęby to wypijmy kwas chlebowy ! czekam na postęp z czolgiem bo największy atut to wierne odwzorowanie detali ;]

 

potem daj sołdatów i ak-47 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celach naukowych pokaż siateczkę bez ms, klimencie, wszyscy chcą coś podpatrzeć :-)) A tak na serio to strasznie szybko Ci to idzie, aż miło popatrzeć. Jest po co rano z łóżka wstawać, bo wiadomo że co dzień jest update :-))) tzn co noc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cudowne te siatki...... Model Ci cudnie idzie :) Niezły detal na prawde zazdorszcze wytrwałości.. Zawsze mi go brakuje by zrobić coś tak szczegółowego... z lenistwa zazwyczaj omijam takie cuś :) Świetenie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Koło napinające wraz ze skończonym mechanizmem napinającym ( Nie pytajcie jak to działało bo nie mam pojęcia! ) Ale wiem do czego służyło ;)

0bc798eadd211f43.jpg

 

Te nocne modelingi to na służbie na MSK/PSK? :D

Pozdro.

Niestety nie, Administrator mi maxa wykasował ;(

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko go na koniec troszkę pognij, bo za ładny jak na radziecki czołg z IIwś. A co do "pracy w pracy" to znam ten ból, u mnie zaczęli rejestrować każde podłączenie pendrive'a innego niż firmowy... zgroza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, nie wiem jak Ty to robisz, że każdy Twój projekt to majstersztyk modelingu. Niesamowite, że za każdym razem Twój model możesz pokazać z odległości 2m lub 2cm i wygląda bosko. Ode mnie w pełni zasłużone 5* i rep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guufox - max 2008, prosze .

hcpiter - spawy juz były wczesniej, a prekursorem był MF o ile mnie pamięc nie myli, lub UNCLE, ciesze sie że ci sie podoba.

peter_f - przestawiam vertexy, connectuje edge i extruduje poligony , no co Ty,nie wiesz? Zapaliłem nową świeczuszke przy Twoim ołtarzyku. Dzięki serdeczne za pochwały, z twojej strony to duża radocha!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności