Skocz do zawartości

Teczka 2D - Telthona


telthona

Rekomendowane odpowiedzi

CzAki: to jest demon, skoro ma skrzydła, to nie musi mieć stóp xD

 

Co do reszty, jak najbardziej się zgadzam, zakotwiczyłam się na jakimś tam poziomie, ale to wynika tylko z tego, że pokazuję Wam prace robione dla siebie. Jak skończę ilustracje do karcianki, gdzie klient mój pan, to zobaczycie że inaczej też potrafię ^^" W ogóle uwikłałam się w super projekty ostatnio, mam nadzieje że ta wiosna będzie mobilizująco na mnie działać i będę bardziej produktywna niż ostatnio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończę ilustracje do karcianki, gdzie klient mój pan, to zobaczycie że inaczej też potrafię ^^" W ogóle uwikłałam się w super projekty ostatnio, mam nadzieje że ta wiosna będzie mobilizująco na mnie działać i będę bardziej produktywna niż ostatnio :D

 

Na początku gratuluję zleceń i że się tak nieprofesjonalnie zapytam szukałaś ich czy może praca przyszła sama do Ciebie, czy też po znajomości?

Nawiązując jeszcze do tego że inaczej też potrafisz (a wiem że potrafisz patrząc chociażby po Twoich ołówach) to kiedy będzie się można spodziewać tego na forum? =]. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do overa n-pigeona: był na tyle miły że najpierw pokazał mi to na priv, ale że uważam tego overa lepszego od oryginału pod wieloma względami to kazałam mu puścić to na forum xD overy to świetna sprawa: ciekawe doświadczenie, kiedy można sie przekonać że twoja praca może wyglądać znacznie lepiej.. :P hehe

 

Chyba powinnam sie zastanowić nad zmniejszaniem wielkości głowy i robieniu większych oczu, bo są wspaniale komercyjne :)

 

emmilus: akurat ta karcianka spadła z nieba, ktoś wyczaił moje prace na digarcie. a pozostałe projekty to kwestia siły maxa, i obracanie się w branży wielu wspaniałych ludzi xD co ciekawe, startowałam nawet do techlandu, byłam na rozmowie, ale jednak sie rozmyślili, więc dalej jestem "bez-robotna" :P tak czy siak musicie wiedzieć ze nasze środowisko branżowe jest bogate w wielu świrów z ciekawymi pomysłami, więc nawet robienie z nimi za free jest wielkim wyzwaniem i dużo się człowiek przy tym uczy :)

 

i specjalnie dla polka-dot : zbliżenie na rękę, i refka którą zrobiłam sobie w lustrze. Aparat jest jednym z bliższych przyjaciół grafika, moi drodzy :D swoją drogą, to aparat noiproxa xD

 

2VIiE.jpg

 

PS: i tutaj wspaniale widać, że pewne rzeczy wyglądają ZNACZNIE lepiej w pomniejszeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, każdy widzi jak się rożni :D że ładniejszy kontrapost, że szczuplejsza, że niżej głowa i mniejsza, ze podkręcony kontrast ;) widać widać wszystko, ja sobie nawet w PS odpaliłam na warstwie i sobie "pomigałam" i tym bardziej wiem ile sie zmieniło, aż mam taki psychiczny przymus żeby to poprawić w tym kierunku.

wiesz. zła jestem BO GŁOWE ZROBIŁEŚ LEPIEJ :P głowy to przecież mój konik xD heh. :D ale serio dzięki dzięki ;) sie okazuje że mozna pchnąć tą pracke na wyższy level. ;P a jest to duża motywacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pare minut temu Noiprox mi powiedział że chyba Cie nie zrozumiałam xD ja jestem sierota, byłam dzisiaj w dziekanacie i strasznie wkur***na wróciłam, ASP ssie, moi drodzy. Troche nie ogarnęłam o co Ci chodziło ;P

 

No ale masz tutaj. Zbliżenie na te "efekciarskie rzeczy". Jak widać prawda o nich nie jest tak piękna jak mogłoby się zdawać. Macie tu dziurę i kryształ i pod spodem tekstury które mi ułatwiły robotę :P

 

onyaV.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooo no i o to mi chodziło :D brakuje mi jeszcze rogów, ale wyślij mi je na privie to tylko my dwoje będziemy trzeskać takie wyczesane łuski xD hehe

 

prawda o nich jest piękniejsza niż to co sobie wyobrażałem :D taka prosta tekstura, a takie efekty heh normalnie WOW bardzo kreatywnie je wykorzystałaś a to w tym wszystkim chodzi. No jesteśmy grafikami, a używanie tekstur nie jest zuem, równie dobrze można by powiedzieć, że źle robimy malując pędzlem, przecież nasi przodkowie używali palca i kija którym sobie wcześniej grzebali w uchu, by zdobyć pigment! hehe

 

mam nadzieje że nie poturbowałaś dziekana (zbyt mocno) :)

 

cieszę się że over się podoba :) pamiętaj, wisisz mi jeden! za jakieś 6 miechów też coś pokarze to będziesz miała okazje :) heh

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooo no i o to mi chodziło :D brakuje mi jeszcze rogów, ale wyślij mi je na privie to tylko my dwoje będziemy trzeskać takie wyczesane łuski xD hehe

Troje, z tymże ja dodatkowo widziałem zza ramienia jak powstawały ;)

Telkę ciężko było namówić do korzystania z tekstur, miała bardzo uczciwe podejście (typ. refki złe, tekstury złe, tryby mieszania złe) ale w końcu się złamała :P

I starczy już tego przesadnego słodzenia, bo ja tu wszystko czytam i się robię zazdrosny! :P

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troje, z tymże ja dodatkowo widziałem zza ramienia jak powstawały ;)

Telkę ciężko było namówić do korzystania z tekstur, miała bardzo uczciwe podejście (typ. refki złe, tekstury złe, tryby mieszania złe) ale w końcu się złamała :P

I starczy już tego przesadnego słodzenia, bo ja tu wszystko czytam i się robię zazdrosny! :P

 

no dobra troje :D

 

oł maj, tryby mieszania złe? Q.Q ja bez nich bym się wykończył : ) heh, tradycyjne farby też mają tryby mieszania : d, ale nie każdy o tym wie, hehe

debrze że ją nam tutaj naprostowałeś :)

 

Ha I BARDZO DOBRZE! :D gdyby było inaczej miał byś pewnie kłopoty :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze :)

Chyba odkryłam swoje nowe powołanie ^^ creature design. Będzie tego więcej więcej bo ostatnio to jakieś MADNESS mnie dopadło ;P

 

PS: I sorry za taką "ekspozycje" ale od razu o portfolio myślę.

 

yd9m9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne smoki, szczególnie podoba mi się ten leśny zielony :) przy nim najbardziej widać przystosowania do życia w konkretnym środowisku, mam na myśli długi ogon do czepiania się gałęzi, małe rozmiary, kończyny do poruszania się po drzewach :) bardzo fajne

 

dajesz więcej tego stafu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak grzecznie wyszedł ten creature design, bardziej spodziewałem się jakiegoś miksowania makaka z komarem i smokiem. Ten mały leśny ma coś w sobie ciekawego, a pozostałe nie bardzo :) patrząc na to, co robiłaś do tej pory wydaje mi się, że nie pokazałaś nam najsmaczniejszych kąsków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze te ostatnie koncepty to przypomina mi się jedno zdanie "hello Feng here again with another design...eee.. cinema" tak pozatym troszke poszarpana linia, ale ogolnie spoko :)

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze xD

prrszalony: no, nie jest to jakiś taki wyszukany design, ale na początek to człowiek chce robić to na co zawsze miał ochotę a czego nie miał okazji narysować :D także jest troszkę takiego "smiesznego" "nieoryginalnego" designu heh :D ale myślę że się rozkręcę z tym :> Już mi się biblioteka poszerza o refki zwierzęce.

I jeszcze dziękuję Florianowi P za książkę :D

 

a tu kolejne z serii. dla odmiany ptaki ;P

 

PS: Noiprox! zbierz je wszystkie! :D :D

 

mMurF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja też nie do końca skumałam ^^"

 

dobra, to jeszcze bydło. Resztę chyba pokazywać będę w czerni i bieli bo już mi sie ta sepia znudziła :/

 

hBFci.jpg

 

Edit:

 

Chyba się tu niebawem zrobi niezłe "śmiecisko" z tymi konceptami :P No nic, bawię się dalej i pokazuję postępy

 

K2Ahb.jpg

Edytowane przez telthona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaaaaaaszki!!! : DDDD supcio są :] szczególnie 1 i 2 krówki też fajne, ale przenieś te szkice na troszkę wyższy detal bo ubogo jest moim zdaniem.

 

Demony soczyste :) banshee, ostatni demon i sukkub (aaaa sukkub

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaVirr: nie, na razie po prostu ćwiczę :) ale gdybym robiła jakieś ilustracje z ich udziałem to już wiem jak sie zabrać :D

emmilius: no, bo ma się taką bibliotekę w głowie, tego co się już widziało i trudno z tym zerwać :D może podświadomie czerpię z tego co widziałam. ale to chyba u nas normalne xD

 

Kolejne śmieszne rzeczy. Noiprox i dobra kumpela pokazali mi dużo filmików z Feng Zhu Design School, i gnomona różne ciekawostki o projektowaniu. Człowiekowi aż chce sie rysować po takim maratonie :P Ćwiczonko znane i lubiane, które zawsze chciałam zrobić a nigdy nie robiłam :P Dużo frajdy przy tym XD

 

3hsvq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajniee duzo konceptów :] ..ale zero robotoow i sf tylko śfatazy sy :p by ty[powo babskie jednorożce smoki fuj jeszcze vampiroow brakuje i hanna motanna ...heeh tyle juz tego ... daj jakis pojazd/samochod albo inne cos takiego albo albo jaaakis mega teł ...np panorame marsa bez foty z marsa :] hehe.. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sicksicksick, no to Cię rozczaruję, bo dopóki będę miała zlecenia na fantasy rzeczy, to nie bede robiła portfolio pod SF ;) to jeszcze nie moje klimaty i łatwo tam o tandetę. a tak to przynajmniej wiem że dziewczynki lat 13 sie zachwycają moimi pracami jak ja kiedyś ;) po za tym kocham fantasy i wolałabym pracować przy produkcjach fantasy niż SF. mimo że SF też jest super i w ogóle. ale wolałam czytać baśnie braci grimm niż bajki robotów lema, więc wiesz :D ale dzięki za wygrzebanie teczki na wierzch.

 

niedługo dużego upa zrobię ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Comander za odkopanie teczki. Jako że w końcu mam trochę czasu, to wgrywam zaległości.

Na początek coś, co robiłam na zaliczenie z grafiki na koniec semestru.

Nie wiem czy to jeszcze kicz, czy jest już ambitnie: nie potrafię na swoje własne rzeczy spojrzeć obiektywnie. Założenie było takie, by zrobić cykl głów - niby marmurowych popiersi, które reprezentują różne stany świadomości.

Cykl był drukowany na niezbyt dużym formacie (każdy na 40x 60cm)

 

Requiem

aNNe8.jpg

 

Redemption

gTagw.jpg

 

Awaken

8j17c.jpg

 

Forsaken

4Wy08.jpg

 

Revelation

tXBmH.jpg

 

I całość :

Z2CYO.jpg

Edytowane przez telthona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa seria, wygląda to troche jak tradycyjne media, dopiero po okrąglaku gdzieniegdzie można poznać digital ale efekt bardzo fajny. Co prawda nie mogłem sie wczuć w poszczególne stany emocji, ale każda ma cos w sobie. Ta tekstura to fotka podmalówki szpachelką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Teczka rewelacyjna. Tyle eksperymentów, szkice z moleskina, Zbrush, kolory, kreski, projekty postaci. Najbardziej mi się spodobały ostatnie popiersia. Twe kobiety to generalnie miód dla moich oczu ;) Ale chyba jest nadmiar kadrów frontalnych lub profilowych - może warto spróbować karkołomnych kątów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności