Skocz do zawartości

Kinematograf - news&info


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sie czlowiek potknie i od razu walcem po nim przejada;).

Nie mam pojecia jakim cudem zobaczylem tam multikino na ursynowie, ale ono tam bylo, naprawde! To spisek! NWO i Nibiru do spolki! Szkurrr...

No i fajnie ze w Zlotych bo blizej.

A na teaser to nawet nie czekam, bo wole w calosci, w kinie obejrzec, tyle jestem w stanie wytrzymac;).

 

Edit: A moj nick to powinien brzmiec "Łuki", ale jak sie rejestrowalem na f3d to pomyslalem ze bezpieczniej bez polskich znakow, do "Luki" sie przyzwyczailem (i w sumie jakos mniej infantylnie brzmi), a z kolei na max3d juz jakis jeden Luki był... Urzekła mnie moja historia, chlip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W prace nad projektem zaangażowany był ponad pięćdziesięcioosobowy zespół."

 

Aż tyle osób? - a racja, przecież ktoś musiał im napoje i przekąski podawać jak oni tak wytrwale pracowali :D Ale i tak nam czapki z głów pospadają jak obejrzymy tego shorta bo to w końcu "Płacisz Imasz" i "Wielki B". :D

 

PS. A można liczyć na jakiś pokaz i oczywiście spotkanie z panem B i ekipą w Katowicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie przeczytałem w newsie jakimi produkcjami się zajmuje to studio. Muszę przyznać, że właśnie na coś takiego czekałem - mamy bohaterską historię, a jeszcze nikt nie przedstawił tematu w stylu POPowym, że tak powiem. A po nazwie produkcji wnioskuję, że taki charakter filmu będzie. Póki co same ciężkie projekcie z dużym ładunkiem historycznym. Imho bardzo dobry sposób krzewienia patriotyzmu, dobra decyzja Muzeum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uda się wyciągnąć jakiś autograf albo cuś :D Chyba kupię "Katedrę" na DVD specjalnie na tę okazję by guru miał się na czym podpisać ^^ Jeśli w ogóle będzie okazja... Pewnie nie tylko ja tak myślę i Tomek o tym wie i pewnie będzie próbował się zmyć ukradkiem po prezentacji ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"„Animowana historia Polski” w reżyserii Tomka Bagińskiego, realizowanej na wystawę EXPO 2010 w Szanghaju."

PLEASE!!! czy ktos z PIsiorkow zrobil rozeznanie na tamtejszym rynku? Oni bardziej beda sie spuszczac nad wycinankami lowickimi niz nad kolejna animacja 3D,ktorych tam bedzie masa.

Swoja droga ciekawi mnie dlaczego nie bedzie pokazu w Bialymstoku :D

ayito!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baggins w ogóle tez zjawisz się we Wrocławiu ? Lub twoja ekipa PI ?

 

ja będę jako junior junior...

 

baginss mozesz powiedziec co bedzie we Wro ? tzn jakies atrakcje, dodatki, gadżety i redbulle ?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR: Program kazdego pokazu jest opracowywany w szczegolach. Na pewno bedzie nas pare osob na scenie zwiazanych z projektem. Bedzie "Laska" Michala Sochy jako "support" - a naprawde warto zobaczyc tego shorta. Bedzie oczywiscie "Kinematograf", około godzinny makingof, parenascie minut opowiadania o kolejnych projektach ( z obrazkami oczywiscie ) rozkrecanych na ten i przyszly rok i jeszcze raz "Kinematograf" . Z racji tego ze staramy sie zajmowac mozliwie duze sale to nie w kazdym miescie bedzie sesja Q&A , ale tam gdzie czas pozwoli i skala eventu to tez sprobujemy zorganizowac.

 

Aha. W Bialymstoku bedzie pokaz w pierwszym tygodniu lipca. Jak widac to sie wszystko klaruje dosc szybko.

 

salut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej skomplikowana sprawa, raz ze fizycznie nie dalibysmy rady objechac calego kraju - i bez tego sie szykuje niezla wyprawa, a dwa - nie dalibysmy rady zrobic tych pokazow bez Multikina i siłą rzeczy pokazy są tam gdzie jest Multikino albo Silver Screen. Wyjątkiem jest jedynie Białystok. Generalnie to jest troche niewidoczne, ale logistycznie zorganizowanie czegos takiego na jako takim poziomie to kolosalna ilosc pracy i musielismy jakos zdroworozsadkowo okroic liste miast.

 

salut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koncepty i screeny nie wystarczą?! Filmu się zachciewa... niedługo trailer to chyba już aż nadto dobrodziejstwa co? :> hieh ;) Lepiej wpadnij 17 do Multi. To piwko walniemy a i może Tomasz B. spojrzy na Ciebie i poda swą braterską dłoń . Jest taka szansa :] Nikła bo nikła ale o TAKI uścisk dłoni warto zabiegać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz w tym watku ktory wyparowal napisalem, aktorzy sa dramatyczni. Rozumiem że uderzacie na zachod z tym, ale nie mozna bylo znalezc lepszych?

Nie wiem jak duzo dialogow bedzie w filmie, ale jesli sporo, to wysmieja was w tej Wenecji i w kazdym innym miejscu na swiecie w ktorym ktos kiedys slyszal jezyk angielski. Pisze mocno byc moze, ale zeby tak sp*****c material to naprawde trzeba sie postarac;).

Muzyka za to bardzo ladna, troche mi przypomniala "amelie", ale to pewnie luźne skojarzenie zwiazane rowniez z monochromatycznoscia obrazka.

 

Wizualnie bardzo mi sie podoba. Razi przezroczysty pan, przez ktorego przechodzi obraz z projektora i te ujecia z jazda dookola, probujace wprowadzic atmosfere ciezkiej, szybkiej, wytezonej pracy, ale jakos w trailerze to nie dziala. Mam nadzieje ze w filmie juz bedzie dzialalo.

Naprawde bardzo mi sie podoba, ale pewnie juz za pozno zeby cos zrobic z tymi glosami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności