Skocz do zawartości

Dominance War iV - WYNIKI!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Morte

molotov na pierwszym-to ci dopiero....

 

drugie miejsce dziwi... koncepcyjnie i kolorystycznie dużo gorsze niż reszta. 10-tka też mi się niezbyt podoba...

Ogólnie jedak techniczny poziom prac miażdży w tym roku.

 

Gratki dla Lukasz za czwarte miejsce w drugim mini!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Zatem dla niego również ogromne gratulacje, na głównej stronie 3d jakoś mocno odciągnęło moja uwagę od 2d:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesssuuuu, to jakaś masakra ten konkurs. Przyznam, że w ogóle nie wiem o co w nim chodzi, ale poziom jest miażdżący. Kolejność finalistów nie odpowiada mi, ale też nie wiem jakie są kryteria. Jeszcze kilka-kilkanaście lat temu na świecie nie było takich rzeczy. Gdyby dzisiejszych artystów przenieść w czasie to by chyba wywołali jakiś szok kulturowy.

Tak czy siak ja teraz jestem w szoku. Człowiek sobie żyje w nieświadomości i jeb....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przychylam się do opinii Omena, niektóre prace są tak pojechane, że nie wiadomo co dokładnie przedstawiają :D

 

mnie z 3D najbardziej podobają się w kolejności 2, 1, 8 miejsce

a w 2D - 1, 5 i 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, bez dwóch zdań... No i gratulacje dla Bartoldi'ego ;).

 

Przed następną edycją fajnie by było się jakoś szerzej zorganizować- propaganda, materiały, wsparcie, nie bez powodu w wynikach pojawia się po parę osób ze stosunkowo niewielkich środowisk/forum. Materia jest dosyć ciężka, bo tam nawet pracami dobrymi technicznie trudno cokolwiek zawojować. No ale trzeba to w końcu przełamać, co to jest aby był jakiś konkurs w którym żaden ze "swojaków" nie wygrał ;).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham, masz zupełną słuszność, następnym razem powinniśmy się bardziej zorganizować. Rosjanie np. mają swoje forum i to przynosi efekty. Dlaczego max3D.pl nie miałoby reprezentować polskiego środowiska na arenie międzynarodowej ? czy ktoś wie jakie są wymagania dla takiego community ?

No i dzięki za gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Bartku (bartoldi). Jutro postaram się dać newsa. Dzisiaj jeszcze chciałem żeby informacja o nominacjach wisiała u góry.

 

No właśnie, muszę poczytać jakie są wymagania odnośnie community.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaras, Adek - bardzo dziękuję. :) trochę mnie to zaskoczyło, chociaż skłamałbym gdybym powiedział, że nie czekałem na wyniki :) co do forum to byłoby super mieć takiego reprezentanta na arenie międzynarodowej. Jestem przekonany, że da się to zrobić :) i następnym razem ( dominance 5 ) pospolite ruszenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

ja tam znowu mam w tym roku mieszane uczucia co do jury, szczególnie jeśli hodzi o 2D. jak dla mnie pracka która wygrała jest jakaś niesamowicie ciezka w odbiorze w ogóle nie jestem w stanie powiedzieć co się dzieje na tamtym obrazku. Z pierwszej trójki jak dla mnie naprawdę fajny był rusek, no i Bartek również powinien uklasować się wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie larwy Łukasza Jaskólskiego nie moge doszukac. Dziwne, bo bije na glowe wiele prac z top 75. Ale generalnie faktycznie masakra z poziomem. Szczegolnie mnie zaskakuje poziom szkicow koncepcyjnych 2D w czolowych miejscach 3D. Ci kolesie nie maja litosci :)

 

A propos szkiców, zachwycily mnie te, rodzimej produkcji:

http://www.gameartisans.org/contests/dw/4/uploaded_images/42-game-concept-art-21308-1242558975-image.jpg

Gratulacje bartoldi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami jeśli chodzi o kompozycje obrazków na pewno nie dałbym jedynki z 2D na pierwsze miejsce, już bardziej tam widzę ósemkę, miło się ją ogląda, ale dominance war to konkurs game artu, zatem liczy się by końcowy wynik był jak najbardziej wypasiony, nie obchodzi ich (jury) obrazek jako taki.

 

Gratulacje dla Bartka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc prac azjatyckich autorow to jest juz jakas przedeta;pma przesada, nikt im nie powiedzial, ze less is more? niektore pracki doskonale, niektore to jakas bzdurna papka, ale poziom jak zwykle wysoki, choc czasami slabe pomysly i brak klimatu, byle by wiecej napchac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba się Boofis, jeśli chodzi o 3D, a w 2D, niestronniczo patrząc, piąte miejsce naszego rodaka.

 

Imo, topowe prace niekoniecznie przebijają laureatów trzeciej edycji, ale w tej odsłonie zdecydowanie więcej jest takich topowych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności