Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm ... ja kilka dni temu przeszedlem "XIII" ... nie wiem czy ktos slyszal czy gral w ta gierke ... ale napewno jest godna polecenia ... jest to shooter\stealth w pierwszej osobie ... z naprawde dobra fabula (ktora w dodatku jest doskonale prowadzona) wszystko renderowane ilustrate'm co prawie idealnie oddaje charakter komiksu ... komiksowe wstawki, dosc czeste filmiki itp ... pozytywnie wplywaja na odbior gierki.

 

jak nie graliscie a lubicie np splinter cell, project IGI czy inne tego typu to ta napewno wam sie spodoba.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hl2 :O

 

Opad szczęki, przepiękna robota koncepcyjna i graficzna ale też mocno schizofreniczna gierka.

Schizofreniczna bo... jak dla mnie to za dużo atrakcji :). Wygląda to jak przeskakiwanie pilotem z kanału na kanał w... tv. Nie wszystkie kanały są dobre, wręcz większość jest denna. Piękne są uliczne walki w mieście ale to tylko śladowy procent gry, reszta to tandetne przepychanki z mutantami, zombie i innym ścierwem w ciemnych kanałach. Szkoda ale najwidoczniej takie są oczekiwania rynku, wierni polstatu szybko się nudzą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio grałem w far cry, hl2, mohpa, doom 3, brothers in arms, painkiller

we wszystkich grafa jest piękna, ale najprzyjemniej grało się w far cry: przepiękne scenerie tropikalnej wyspy, możliwość ukrycia się wśród bujnej roślinności, świat, który żyje własnym życiem (możemy obserwować go przez lornetkę) do momentu kiedy my się w nim pojawimy. najlepsza jest jednak możliwość przechodzenia przez wyspę i eliminacja wrogów w absolutnie nieliniowy sposób - wyższość nad hl2 jest tu niekwestionowana. a zabijanie wrogów przez snajperkę - niezwykłe uczucie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gram w Boiling Point. Grafika nie jest najwyzszych lotow i szarpie troszeczke, ale nieliniowa rozgrywka rekompensuje wszystko. Najbardziej mi sie podoba rozwijanie pastaci. Mozna sie tez poruszac samochodem, motorowka, samolotem, helikopterem... Przede wszystkim gra jest trudna i w miare realistyczna. Nie da sie wpasc do bazy wroga i rozwalic wszystkich z AK47, tylko trzeba sie skradac, kombinowac jak ich zajsc od tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham na zacinanie jest sposób. Musisz włączyć w opcjach:

custom effects -> lightning -> vertex

i

custom effects -> particles system -> high (byle nie regular)

Po tym wszystko powinno śmigac fajnie. Przynajmniej u mnie zadziałało.

Patch ma to naprawić i znając Atari bedzie szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie zakupilem sobie SIM CITY 4 :) Gra jest wspaniala,ale potrzeba na nią dużo czasu. pare lat temu gralem w sim city 2000, ale 4 jest o niebo lepsza , ciekawsza i co tu duzo mowic: gra jest trudna, ale to jest jej zaletą. gram oczywiscie bez kodow - jak zawsze. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie krasc zloto w ET :D dobra jazda na maxa :D w Diablo LOD gralem i to duzo i to 2 razy :D za kazdym razem jak uzbieralem na Enigme i ktos mi rune zapiepszyl to przestawalem grac wrrr, za duzo nerwow tracilem na tym :D wiec przestalem grac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze gra fajna bo miałem okazje popykac ale kasa jest potrzebna...nie dosc ze za neta 50dych to jeszcze 50 za giekcowanie.... jak tylko ma sie siano to zabawa jest przednia...ja gustuje w klimatach splinter cell chaos theory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę stary temat wygrzebałem :D

Ale tutaj najlepiej pasuje moje pytanie:

 

jakiego pismaka o grach polecacie?

 

Chciałbym się orientować w tym co dzieje się nowego w przemyśle :) Kiedyś czytałem CDA, ale teraz poziom tej gazety spadł na łeb na szyje... SS też już nie ma jak się dowiedziałem :/

Chodzi mi głównie o to, żeby było dużo demek na DVD (w CDA ostatnio jest po kilka i to niskich lotów... nie ma najważniejszych tytułów, chociaż dema dostępne są w sieci (po 800 MB)) Pełne wersje nie interesują mnie wogule... No to co polecacie?

 

BTW: Jak znacie jakieś strony internetowe zajmujące się przemysłem growym z powodzeniem to też poprosze o linki :)

 

Z góry dzięki :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności