Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Stalker -> O matko, ta gra mnie powaliła... Nie spodziewałem się że będzie aż tak dobra, jedyne czego mi brakuje to klasycznych exp... No ale trudno, dla mnie to i tak gra tego roku jak na razie...

 

Aha - graficzka prześliczna, zwróćcie uwagę na tekstury - no po prostu sam miód rdzy, brudu i syfu, wszystko to co tygrysy lubią najbardziej :D Do tego sugestywne otoczenie i pewna doza realizmu - odpaliłem to to na pół godzinki a oderwałem się po 3... coś pięknego... Polecam!

 

Spider - man 3: taka tam młóćka, nic specjalnego, dobra do relaxu w 20 minut, ale nie wciągneła mnie ani odrobinę... Wymagania kosmiczne, a grafika imo taka sobie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, SM3 ma wymagania z kosmosu, na moim sprzecie nawet nie ruszy (prez karte graf.)..

a co do STALKERa mam spolszczenie (nawet glosy) jakby ktos chcial :P

ja ostatnio w Piraci z Karaibów: Na krańcu świata gralem - gra jest tak krotka (50min grania), tak prosta (2x zginalem), tak tepa, brzydka i liniowa ze glowa boli. Jedyny plus to muzyka i gdzieniegdzie humor Sparrowa.

teraz ciagle gram w WoW:BC, gra jest tak doskonala, tak ogromna, tak piekna... ulalala 11/10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Lelen, ale ja lubie pograc czasem w gierki w jezyku angielskim - mam wtedy 2 w jednym - bawie sie gra a do tego szlifuje znajomosc jezyka :P No i mam wtedy usprawiedliwienie ze nie trace besensownie czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Tak więc wyszła super gra, czyli nowy colin! :D

Zassałem już demko i gra się po prostu wyśmienicie! :)

Na niektórych stronach przeczytałem, że nawet na nowych mega-maszynach gra chodzi baaardzo wolno i się tnie... heh, na moim C2D E6700, GF 8800GTS i 3GB RAM, w rozdzielczości 1280x1024 i wszystkich detalach ustawionych na ultra (czyli max.) wszystko chodzi płynniutko i mam ok. 30-35FPS...

Graficzka powala, dźwięk powala, ogólnie wszystko jest super! :) Lakier, słońce i cienie są po prostu boskie!

O, i strona dirta - codemasters.com/dirt

Jak u Was ta gra chodzi? Jakie wrażenia po pierwszym spotkaniu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

patry - osobiscie to nie wiem czy temat o tym jak mocy masz sprzęt nadaje się na "niusa" bo jak mi się wydaje tylko temu mial słuzć, :-)

 

edit mam nadzieję że sie strasznie o to nie obrazisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jedynke zagrywałem sie swego czasu do upadłego na camerze z widoczną kierownicą ;) , ale wtedy gówniarz byłem. Teraz rzadko grywam, ale jak już to mam inne wymagania, wole symulacje milion razy, a już wymiękam jak siadam do prawdziwych czterech kółek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA nadeszly czasy 8xxx wiec gdzie sie pchasz z 7xxx ? przeciez o to chodzi... wydaje gierke ktora specjalnie ma zawyzeone wymagania, zebys poleciał do sklepu kupil 8800 ultra super hiper GT z turbdolodowaniem GTX i innymi fajerwerkami + wejscie na węgiel ;)

 

30 fps to jest mniej niz mało wiec widocznie cos 8800 nie ogarnia LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Colin 2 to klasyka. Fizyka jazdy była tam najlepsza ze wszystkich wydań i jak pięknie się chodziło bokami :), aż łezka się w oku zaręciła. Kolejne wydania to niestety niewypał, bo czy oni myśleli, że grafiką nadrobią tragiczną fizykę samochodu?? Przecież ludzie kupują takie gry po to, aby pojeździć i poczuć się jak w prawdziwym aucie wyścigowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie boskich cieni - wogóle nie działają, pojawiają się i znikają a jak już są to zacieniają obszar 4 razy większy od samochodu :* a kartę mam równie szpanerską co Ty :P

 

Hmm.. dziwne Master... u mnie wszystko wygląda normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colin McRae: DiRT (na X360) - bardzo dużo radochy z jazdy. Chyba najlepszy Colin od czasów 1szej części.

 

Forza Motorsports 2 (X360) - boska gierka. Fantastyczny model jazdy. Czuć masę samochodów, każdy zachowuje się inaczej i naprawdę to czuć a do tego cudowne odgłosy silników. (Lamborghini Gallardo słychać z ponad kilometra!!! uwielbiam gonić Gallardo xD)

 

Test Drive Unlimited (X360) - genialna pod względem swobody jazdy. Może nie tak realistyczna jak Forza czy DiRT, ale poprostu niczym nieograniczona radość i swoboda jazdy. Mnie najbardziej cieszą w niej motocykle. Ostatnio całą noc przejeździłem po wysepce motorkiem raz po raz ścigając się z innymi graczami.

 

Wszystkie wyżej wymienione ścigałki polecam każdemu fanowi 4 oraz 2 kółek. Tak samo gorąco polecam Xbox'a 360 - naprawdę warto.

 

PS gdyby ktoś chciał kupić nówkę (wersja Core) to mam za 990zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wohaaa, nie bede sie tu rozpisywal o wadach i zaletach obu konsol, ale zapodam wam takie oto zdanie "Doug Houser z Rockstara przyznał, że X360 utrudnia GTA IV rozwinięcie skrzydeł." haaa! :P

 

dodatkowo ten Blu-ray, oooh.. xbox zawsze bedzie kupa, wyjdzie tam od czasu do czasu perelka i jest przez 5lat o niej glosno - mowie o starym xbox - (np. halo), na ps2 co 2gra byla hiciorem (eeeh ten god of war 2, devil may cry 3, Killzone... itd :P).

a ps3 exclusive nie ma? a np. MotorStorm, Killzone 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test drive miażdży colina fizyką szczególnie na hardcore mode :P

 

Póki co tylko w demko pykam, więc nie mogę powiedzieć. Natomiast Forza pod względem modelu jazdy bije na łeb wszystko (na konsolach). Czuć masę samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, SH4 jest niesamowity. Świetna grafika i równie dobra grywalność. Misja z polowaniem na Yamato i gigantyczny konwój, to jest jazda. :)

Jak dotąd zatopiłem tylko jakiś mniejszy niszczyciel i 3 transportowce. I na dno. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czytalem receznje tego i wieszaja psy ! ze to ze tamto :) podobno filter na grfike wkurzajacy jest nalozony i wyglada to kreskowkowo ;) ulepszyli kilka rzeczy, ciekawe ile pachy teraz wyjdzie ;) za sh3 to było boskie nie dało sie grac w ta gierke bez 400 mb pachy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na geekowych stronach dają mu tak średnio jakieś 80% z tego co pamiętam. I to raczej nie za grafikę, ale za to, że prosta gra i te sprawy. ;)

 

EDIT:

http://www.subsim.com/sh4/silent_hunter4.php

To jest geekowa strona i dają grze 87 punktów. To coś chyba jednak znaczy.

 

EDIT2:

O, widzę, że jest łatka poprawiająca działanie radaru i sonaru. No, to jest bardzo ważna łatka, bo wcześniej, to prawie nie chodziło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo fanatycy Sh uratowali czesc 3 cia ... czesc 4 ta podobno jest rownie niedopracowana, po co wypuszczac gre do ktorej przez 6 miesiecy beda wychodzic pache ? :D ja wiem ze jest fajna :D no ale po co ? :D

 

Tak czy inaczej czekam na world conflict nadal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo fanatycy Sh uratowali czesc 3 cia ... czesc 4 ta podobno jest rownie niedopracowana, po co wypuszczac gre do ktorej przez 6 miesiecy beda wychodzic pache ? :D ja wiem ze jest fajna :D no ale po co ? :D
Dla kasy. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności