Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Race driver: Grid, Colin DirT.
U mnie obie te gry kompletnie nie dogadują się z kierownicą. Jest tak, że gra reaguje po jakiejś sekundzie od momentu ruchu kierownicy. Możliwe, że kierownicę mam za starą.

rFactor i GTR2, to chyba najlepsze tytuły dla kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA -> a próbowałeś serie Flatout?
heh, ja nie bardzo lubię takie gry. Tzn. czasem fajnie jest porozwalać auto, ale to raczej na klawiaturze. Jakoś nie widzę tego z kierownicą. :)

Zresztą nie mam konsoli.

 

EDIT:

Heh, faktycznie jest na PC. Ale i tak who cares. ;)

Edytowane przez RA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne rep for all ,ja obecnie mykam w Formula 1 z 99 roku ale odświeżona na 2007 przez węgrów ,jest jeszcze polska przeróbka ale jakoś mi nie podchodzi ,tam to idealnie kierownica działa ,no ale chciałem w coś innego pograć ,jeszcze raz dzięki ,pozdro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet LFS ciagle sie kojazy z driftem ma jakas taka dziwna fizyke dlatego narazie tylko engine ISI jest spoko. Ale jeszcze jeden tytul na kiere "richard burns rally"
no niewiem, w LFS jest ciężko driftowac jak dla mnie, dlatego wolałem jeździć w typowy wyścigowy sposób autami FWD lub AWD, bo RWD(w większości) to masakra, jeden błąd i po wyscigu ;) w RBR niestety grywałem tylko na klawiaturze, fajne OS'y (zwłaszcza japonia) jednak wydaje mi się że auta troche "pudełkowato" się zachowywały, nie było czuc ich masy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... Co racja to racja... Jedna obawiam się, że w Mafii 2 już nie będzie tak dobrego klimatu jak w jedynce. A co do GTA IV to oglądając gameplaye to naprawdę pozazdrościć konsolowcom, że już mają ją chwilę i aż ślinka cieknie na sam widok :D Sam osobiście nie mogę się doczekać ;]

 

No a Diablo III? Jest o nim coraz głośniej... Oglądaliście zwiastun? Nie przedstawia zbyt wiele ale i tak wgniata... Co o tym sądzicie? Ja uważam, że to będzie kolejny hit ponad hity, zresztą jak zawsze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w Polsce ale w UK dziala dobrze tylko wiadomo Xbox live jest platny ale jest tez taka opcja ze mozna jechac na kluczach 30sto dniowych dodawanych w prawie kazdej grze, no i pierwszy miech od rejestracji jest free. A co do konta na xbox live chyba nie ma juz z tym problemu i mozna to obejsc podobnie jak bylo jeszcze w przypadku xboxa 1 (ahh te czasy z halo 2 :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa! Crysis ;] a na sluchalem sie jaka to ta gra jest do kitu, ze to tylko grafa grafa grafa i nudaaaaa.... wkoncoz na nowym kompie mam okazje go osobiscie ocenic ;] Dla mnie najwieksza frajda to fizyka ktorej wykorzystanie podczas grania dostarcza niesamowitych wrazen, i autentycznie chce sie w ta gre grac, planowac atak i jak najciekawiej dobic przeciwnika, najlepiej gdy sa w grupkach :P no i gdzie np. skosisz drzewo, posiekasz je na kawalki i obrzucasz nimi zoltkow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis: Warhead!

 

Grafika lepsza niż w Jedynce! (Czy to możliwe?) Wrażenia w czasie gry są niesamowite! Grywalność wzrosła ;) Dodaję filmik i parę screenów ode mnie.

 

Filmik: [LINK]

 

Screeny: [Kliknij aby powiększyć]

 

screen_cwh_0.jpg

 

screen_cwh_1.jpg

 

screen_cwh_2.jpg

 

screen_cwh_3.jpg

 

screen_cwh_4.jpg

 

screen_cwh_5.jpg

 

screen_cwh_6.jpg

 

screen_cwh_7.jpg

 

screen_cwh_8.jpg

 

screen_cwh_9.jpg

 

screen_cwh_10.jpg

 

screen_cwh_11.jpg

 

screen_cwh_12.jpg

 

screen_cwh_13.jpg

 

screen_cwh_14.jpg

 

screen_cwh_15.jpg

 

screen_cwh_16.jpg

 

screen_cwh_17.jpg

 

screen_cwh_18.jpg

 

screen_cwh_19.jpg

 

screen_cwh_20.jpg

 

Polecam, gorrąco polecam.

Edytowane przez naeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może grał już w Combat Arms? Ponoć free to play multi, filmy wyglądają nawet fajnie. Zaczynam ciągnąć i obadam.

http://combatarms.nexon.net/Intro.aspx

 

PS. Zainstalowałem, przy logowaniu wyskoczył błąd, po wygooglowaniu zdaje się, że na razie można sobie odpuścić ściąganie. Bez cudowania granie w EU może być trochę utrudnione lol.

Edytowane przez Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis Warhead - grafika 10/10, grywalnosc tez dobra... przeciwnicy tylko troche glupi (a moze tylko na normalu)

Pure - swietna scigalka na quadach, same tworzenie maszyny jest rewelacyjne, tworzymy (no dobra, "wybieramy" :P ) kazdy poszczegolny element.. pare trybow, niezle trasy, b.dobra grafika, tryb online do 16graczy, hmm polecam

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - imo lepsza od jedynki, pod kazdym wzgledem

Spore - doszedlem do drugiego etapu i mi sie znudzilo, tworzenie stwora fajne, ale sama gra nudna strasznie :P

Mercenaries 2 World in Flames™ - gra akcji z dobra fabula i odpowiednim klimatem! zajebisty model jazdy autkami i motorami, swietne wybuchy, grafika na wysokim poziomie, troche sztuczne miasto, malo pojazdow, powtarzajacy sie przechodnie, to nie gta, ale i tak naprawde dobra i solidna gierka..

Alone In The Dark - jakies innowacyjne pomysly, ktore mialy zrewolucjonizowac rynek gier, niestety z czasem tylko zaczynaja irytowac (mruganie oczami? podpalanie krzeslem przeciwnikow?) srednio udane to wszystko, ale pograc mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcom-> jedynka mi sie tez podobala nie tylko ze wzgledu na grafike :) co do Warhead wiesz cos moze na temat modow ala CCC jak do pierwszego crysisa byly? bedzie taka mozliwosc modowania grafy w Warhead? bo na modach + ultrahigh.cfg to wygladalo o niebo lepiej niz samo VH, dla przykladu rzuce screenem jak to wytglada u mnie z CCC(pierwszy Crysis)+ ultrahigh config:

http://img397.imageshack.us/img397/3820/93004117gw1.jpg

http://img397.imageshack.us/img397/1145/43044678wm1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może grał już w Combat Arms? Ponoć free to play multi, filmy wyglądają nawet fajnie. Zaczynam ciągnąć i obadam.

http://combatarms.nexon.net/Intro.aspx

 

PS. Zainstalowałem, przy logowaniu wyskoczył błąd, po wygooglowaniu zdaje się, że na razie można sobie odpuścić ściąganie. Bez cudowania granie w EU może być trochę utrudnione lol.

 

 

ja dosc duzo, ale bez podmieniania proxy nie ma opcji.

ponoc wersja europejska w drodze. wersja US jest prosta jak ukladanie lego z instrukcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaRoZ - ja przeszedłem Crysisa z Extreme Ultra High config + Natural Mod i powiem Ci szczerze że było na co popatrzeć, ale mimo wszystko w Warhead grafika lepsza ;) Tak mi się wydaje, niektóre lokacje są po prostu piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaRoZ - ja przeszedłem Crysisa z Extreme Ultra High config + Natural Mod i powiem Ci szczerze że było na co popatrzeć, ale mimo wszystko w Warhead grafika lepsza ;) Tak mi się wydaje, niektóre lokacje są po prostu piękne.

 

 

pogralem chwile, zupelnie inaczej sie gra, jest przede wzsystkim dynamiczniej, juz sam poczatek jest napompowany akcja :D jak bede mial chwile to obadam dalej narazie jest na plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racedriver: Grid - świetna grafika (może nie taka bling-bling jak crysis - ale bardzo miła dla oka), miła odmiana po wgniataniu gazu do dechy i odbijania od ścian w nfs'ie Polecam

 

Stalker - Clear Sky - lepsza grafika, fajne zmiany w świecie (szukanie artefaktów, wojna frakcji itp), słabsza fabuła, słabsze zadania poboczne (w schadow od chernobyl czasem nie było wiadomo co jest wątkiem głównym co pobocznym - i to mi się podobało - razem z możliwością otrzymania różnych zakończeń) - strasznie niestabilna i nieswpółmierny do poprawy grafiki apetyt na moc gpu. Mimo wszystko polecam (obie części)

 

Wiedźmin - fajna grafika, fajny system rozgrywki, świetne dialogi (np. sąd na Abigail, jedna z rozmów w wyzimie z Zoltanem) no może trochę z wulgarami przesadzili - również polecam :)

Edytowane przez streaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności