Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2010


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pewnie się kilka osób zastanawia co to za koleś ten nvidia.. czy to kobieta czy karta graficzna ?

 

 

 

 

Czas się zdemaskować ostrym wejściem ! (taaa jest szpan, ale nie mam innej foty aktualnej :D z imprez się nie liczy ;) )

toja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliment (post #17) to mi się podoba prawdziwy gangsta:), czemu nikt nic nie napisał, fajnie zobaczyc tego speca militarii jak wygląda (Marka Rysia widziałem na NK - wypluło tylko jeden wynik to całkiem prawdopodobne że to był on:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był w wieku, w którym zarost za nic jeszcze nie chce się pojawić, to też bym tak pisał xD

 

Cios...moja męska duma ucierpiała ;p Może i nie wyglądam ale wesołe życie nastolatka już za mną...Gdybym wziął pod uwagę wasz wiek domyśliłbym się że reumatyzm w łokciach nie pozwala na takie akrobacje jak golenie... Sierściuchy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenia - bo to stara focia sprzed roku;) dowod zgubilem, browar kupuje na prawko..

 

hcpiter - haha, wiadomka ziom. na 3d to do kina. ja probuje w statycznych obrazach odnalezc ruch, drugie a nawet trzecie dno.. btw, po nowym roku wracam na karkonoskie rewiry, wiesz o co chodzi:rolleyes:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hcpiter - haha, wiadomka ziom. na 3d to do kina. ja probuje w statycznych obrazach odnalezc ruch, drugie a nawet trzecie dno.. btw, po nowym roku wracam na karkonoskie rewiry, wiesz o co chodzi:rolleyes:

 

Wiadomka ziomek, ze wiadomo o co chodzi ! Miejsca zamieszkania nie zmieniliśmy wiec drzwi stoją otworem, będą wiry oj będą ! :rolleyes:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a tutaj moja fota, niech bedzie, niech ludzie zobacza wkoncu gembe tego parszywca:],

fota czarno-biala z dwoch powodow, glowny to ze moja gemba je "niewyjsciowa"(nie chcial bym przestraszyc mlodszych userow:) ), a druga to taka ze lg'kiem ku 990 sie nie robi zdjec niestety, bo nawet ps nie pomaga,

 

a i wlasnie, teraz waze troszke wiecej, wiec bylby update:], to fota z zeszlego roku, bodajze z grudnia :)

 

jo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewany mini-zlot max3d!

 

Na zdjeciu od lewej: M@ti, Reanimator, Szampek.

 

Byl jeszcze Jaras, DaveBrock i MaRCuSZ, ale woleli pojechac do domu, niz zalapac sie na zdjecie ;)

 

 

alverniamax3d.jpg

 

 

 

 

BTW, Leander, pamietasz zdjecia z 2004 roku, gdy okazalo sie, ze w moim lozku jest Twoja dziewczyna? ;)

 

51325_0.jpg

 

wip-sexdoll.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, pamiętam... Kiedy to wyszło na jaw coś w niej pękło, dosłownie zeszło z niej powietrze. Już nigdy nie wróciła do dawnej formy. Nasze relacje uległy zmianie, ale nadal dużo rozmawiamy :)

 

Fajny zlot widze. Adekwatne srodowisko, jak ryby w wodzie :) No i duzy z Ciebie Reanimator, bo M@ti to ma chyba ze 2 metry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, pamiętam... Kiedy to wyszło na jaw coś w niej pękło, dosłownie zeszło z niej powietrze. Już nigdy nie wróciła do dawnej formy. Nasze relacje uległy zmianie, ale nadal dużo rozmawiamy :)

 

Kheheehe ;)

 

Fajny zlot widze. Adekwatne srodowisko, jak ryby w wodzie :) No i duzy z Ciebie Reanimator, bo M@ti to ma chyba ze 2 metry.

 

Coz, najwyrazniej jestem niemniejszy;) No... moze o centymetr lub dwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kheheehe ;)

 

 

 

Coz, najwyrazniej jestem niemniejszy;) No... moze o centymetr lub dwa ;)

 

Schyliłem się ;)

Cholewa, a wieczorem polazłem do fryzjera...

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności