Skocz do zawartości

Wiz: Legia Warszawa


FAMA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Średnia wizka... wygląda jak by była robiona z 5 lat temu. Takie fajne zlecenie i tak niedopracowane. Szkoda, wieeeelka szkoda. Rozumiem że była robiona przez kogoś kto przypadkowo się zajmuje wizkami ?

 

kto Ci dał internet? Szkoda, wieeeelka szkoda.

 

Wizki na wysokim poziomie, z ciekawości zapytam jak wklejacie ludzi na ujęcia wewnątrz stadionu? To jakiś set, czy trzeba było naprodukować pole z pojedyńczych zdjęć ludzi?

Najbardziej podoba mi się ujęcie nocne wewnątrz. Klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym skrytykował ale się kiboli boję.

Tak serio to na pierwszym obrazku oświetlenie po prawej stronie jest dziwne - trudno mi powiedzieć co jest nie tak, jakieś takie matowe i czasami nie wiadomo skąd się światło bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby dużo lepiej gdyby na ostatnim obrazku wziąć i podmalować lekko cienie. Zapewne byłoby to poniżej 1% czasu poświęconego na realizację a efekt byłby dużo lepszy (znaczy nie raził po prostu). Ale poza tym bardzo fajnie. I kto to jest użytkownik? Jakieś nowe wcielenie naszego ulubionego forumowego trola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAMA: szkoda, że nie napisałeś nic o tych obrazkach. wizki spoko, niektóre można by było podmalować i wyszło by jeszcze lepiej. np tutaj:

 

oryginał

http://img99.imageshack.us/img99/2039/u2panoramamaly.jpg

maźnięte w PS

http://octavo.webd.pl/max3d/tweety/u2panoramamaly_ret.jpg

 

o interiorach się nie wypowiadam, nie podoba mi się po prostu samo wnętrze od strony designu. technikalia zapewne ktoś z wizkowców sam ci objaśni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia wizka... wygląda jak by była robiona z 5 lat temu. Takie fajne zlecenie i tak niedopracowane. Szkoda, wieeeelka szkoda. Rozumiem że była robiona przez kogoś kto przypadkowo się zajmuje wizkami ?

 

Masz fatalne poczucie humoru, nie mówiąc już o wyczuciu estetycznym i kompozycyjnym. Szkoda, wieeeelka szkoda.

 

Wizki super, widać spory nakład pracy. Interiory trochę odstają miejscami od exteriorów głównie jak Press zauważył przez ludzi ale to tak na prawdę pierdoła. Sam projekt średniawy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fatalne poczucie humoru, nie mówiąc już o wyczuciu estetycznym i kompozycyjnym. Szkoda, wieeeelka szkoda.

 

Myślę że jego wyczucie estetyczne i kompozycyjne dobrze rokuje.

Za bardzo zachwycacie się ilością RAM'u i jednostek renderujących potrzebnych do przemielenia co raz to cięższych scen. Niestety poza ilością wyrenderowanych poligonów takie wizualizacje niczym nie zachwycają. Technicznie to duża i skomplikowana rzecz, ale estetycznie cienko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba nocne, fajne swietliste, ale ma jakas dziwna ostrosc.. miejscami az nieprzyjemna, minusem tez sa trybuny, ale rozumiem ze mogl byc z tym jakis klopot...

 

reszta niebardzo, troche na odwal sie, trybuny z ludzmi jakby zdjecie, jakby malowane niebardzo daja rade, shadery nie wiadomo o co chodzi jakie to materialy gdzieniegdzie - i ta dziwna jakosc obrazu, jakby przesadzona ostrosc w shopie?... ogolnie mozna bylo te pare ujec podlubac pare h. wiecej wyrenderowac pare masek pare passow, i poskladac w shopie, popodciagac... nie uwierze ze przy tak duzej realizacji tych paru godzin zabraklo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto Ci dał internet? Szkoda, wieeeelka szkoda.

 

Wizki na wysokim poziomie, z ciekawości zapytam jak wklejacie ludzi na ujęcia wewnątrz stadionu? To jakiś set, czy trzeba było naprodukować pole z pojedyńczych zdjęć ludzi?

Najbardziej podoba mi się ujęcie nocne wewnątrz. Klasa.

 

Jak to dla Ciebie wysoki poziom to musisz mieć często problemy z klientami. Tak jak napisał SansSerif - technicznie ok ale nie ma co zachwycac, poprostu nudno!

Ale pewnie i Ty tak myślisz tylko ja rozumiem że na tym forum nie wypada tego mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie exterior nocny świetny, wersja dzienna lepsza Tweety'ego. Interiory słabe. Mnie się ludzie na trybunach podobają. Co z tego, że widać że to fota i może nawet trochę sztucznie wygląda. Zupełnie mi to nie przeszkadza. Fajnie wyszło i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy render też jest słaby estetycznie ? Do reszty można się zgodzić ale do 1? Wydaje mi się, że właśnie 1 zachwyca technicznie i artystycznie. Większość wizualizacji to rzemieślnicza robota, nie wiele ma to coś, dlatego ludzie przyzwyczaili się oceniać je przede wszystkim od tych poligonów, materiałów, textur, ramu , ghz'ow itd. Co nie zmienia faktu, że praca jest dobra. Nie można imo pisać

Średnia wizka... wygląda jak by była robiona z 5 lat temu. Takie fajne zlecenie i tak niedopracowane. Szkoda, wieeeelka szkoda. Rozumiem że była robiona przez kogoś kto przypadkowo się zajmuje wizkami ?
Bo to trochę takie zjechanie czyjeś pracy tylko dlatego, że jest zwykłą techniczną wizualizacją. Myślę, że nie każdy klient oczekuje fajerwerków i nuda może być nawet wskazana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i trzeci najlepsze. Drugi rzeczywiście FIFĄ zalatuje. Wnętrza ubogie ale takie niestety się projektuje dla ludu na stadionach. Zostawiają czysty beton bo szkoda kasy nawet na płyty GK, które zaraz może ktoś zniszczyć. Co innego z pomieszczeniami dla VIP-ów ale ich tu nie widzę. Jak dla mnie ogólnie jest wszystko w porządku. Co do architektury to mając kontakt z projektem stadionu w Poznaniu to widzę, że w zasadzie wszystkie są na jedno kopyto.

Też ponowię pytanie jak wstawialiście ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie postacie w dalszym planie są 3D, jest tego ponad 25 000 sztuk. Na pierwszym planie postacie są wklejone ze zdjęć.

Cała scena wykonana została z myślą o animacji. Poszczególne ujęcia robiły różne osoby a jeśli chodzi o ludzi 2d to był to wymóg klienta.

 

p.s. w 1 poście umieściłem link do krótkiej wersji animacji

Edytowane przez FAMA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu kolega dopiero teraz takie rzeczy pokazuje? Wszystkie rendery i kompletna animacja ogolnodostepna jest od wrzesnia 2009 roku :). Prosze wrzucic link do calej animacji i w 'normalnym' tempie.. To dopiero robi wrazenie. W kazdym badz razie na mnie :).

 

 

[edit]

Albo sam wrzuce: KLIK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba, ostatecznie to tylko viz a nie praca do filmu itp. I tak masa roboty, nie wiem czemu ale zazwyczaj wnętrza bardziej się dopieszcza a nad outdoorem tak trochę mniej się pracuje. Czasami jak się popatrzy na te screeny budowanych osiedli na ulicy to można się załamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wizki spoko, tylko zastanawiam sie po co kibolom taki stadion, rozpiernicza i rozmontuja w tydzien

 

Jak mnie irytuje, jak ktoś nie ma pojęcia o temacie i opowiada takie brednie. Za dużo kolega TVNu ogląda. Polecałbym się wybrać na jakikolwiek mecz i zobaczyć na żywo tych 'kiboli', a nie siać ferment.

Edytowane przez Skubaniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności